Kühne Logistics University - KLU

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita logistiky

Studijní logistika v jediné logistické univerzitě na světě!

Kühne Logistics University ( KLU ) je soukromá univerzita se sídlem v Hamburku, která je uznávaná státem. Sponzoruje ji nezisková organizace Kühne-Stiftung. KLU nabízí širokou škálu kurzů a výzkumu v oblasti logistiky, dodavatelského řetězce a řízení podniků. Naše bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy obsahují studenty z celého světa, významné učitele, konstruktivní učební prostředí a širokou síť firem. Naše Executive MBA program také sestává z řady seminářů a mezinárodních škol v letních i podzimních třídách, které poskytují vynikající možnosti pro odborníky rozšířit své znalosti a zkušenosti. KLU má odborné znalosti z oblasti fakulty a mezinárodního výzkumu v oblasti logistiky a příbuzných oborů a je jedním z nejlepších univerzit v roce 2012 podle Výzkumného ústavu obchodních vysokých škol Handelsblatt v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Hamburg, Německo

Není lepší místo pro studium logistiky!

S více než čtyřmi miliony obyvatel prosazuje městská oblast v Hamburku díky otevření východní Evropy a globalizačnímu systému. Poloha Hamburku jako východního přístavu v severní Evropě z něj dělá centrální přístav, který slouží východoevropským zemím. Jako mezinárodní přístav, který slouží také severským, středoevropským a východoevropským zemím i pobaltským státům, má Hamburk výhodu ze svého postavení jako střediska pro sbližování evropských logistických služeb s hnutím světového obchodu

Srdcem historického přístavu v Hamburku je čtvrť Speicherstadt, bývalý skladiště a skladiště, kde byl na konci 19. století vybudován nejkrásnější světový skladový a skladový komplex. Moderní projekt HafenCity se rozvíjí v bývalé přístavní oblasti Univerzita Kona se nachází na nábřeží, kde studenti naleznou vše, co potřebují pro studium a cítit se jako doma. Patří mezi ně nejmodernější technologie, interaktivní výukové metody, vybavené učebny, Cetka, a přítomnost dobrého zpracování knihovny a přístup k příslušným účely výzkumu databází.

Místa

Hamburg

Adresa, 1. řádek
Kühne Logistics University - KLU
Grosser Grasbrook 17


20457 Hamburg, Hamburg, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium