Jacobs University

Úvod

Read the Official Description

Jacobs University

Jacobs University je soukromá anglický jazyk univerzita nachází ve městě Brémy a jeden z nejvíce mezinárodních akademických institucí v Německu. To přitahuje vysoce talentované a open-smýšlející studenty z celého světa. Více než 1300 studentů z více než 100 zemí v současné době žijí a studium na naší rezidenčního areálu. V Německu předních žebříčků univerzit, Jacobs University důsledně dosáhl nejlepší známky.

Společnost byla založena v roce 2001, Jacobs University nabízí široké spektrum bakalářské a magisterské programy sahat od přírodních a technických věd na společenské vědy a ekonomie. Portfólium absolventů Jacobs University zahrnuje MSc v oboru výpočetní biologie, MSc v oboru datového inženýrství a MSc in inženýrství dodavatelského řetězce a řízení.

V Jacobs University, velikosti třídy jsou malé, a pro každého studenta profesor chová jako osobní rádce a studijním poradcem. Ve výzkumu a výuky, naše členy fakulty sledovat mezioborovou přístup zaměřený na problémy z různých perspektiv. Na akademické půdě, kde se celý svět je doma, nabízíme vzdělání, které přesahuje disciplíny a kulturní hranice. Jacobs Vysokoškolští studenti absolvovat jako globální občané, kteří budou dělat rozdíl v zítřejším světě.

Život v kampusu

Jacobs univerzita je zelená a stínu stromů kampus nabízí mnohem více než budovy pro výuku a výzkum. To je doma k mezikulturní komunity, která nemá obdoby v Evropě. Student centrum aktivit, různá sportovní zařízení, hudební studio, student-běh kavárna / bar, koncertních sálů a náš Mezináboženský dům zajistí, že budete mít vždy něco zajímavého na práci.

Ubytování

Pro postgraduální studenty, kteří chtějí bydlet na koleji, Jacobs University nabízí ubytování ve čtyřech obytných vysokých škol. Každá vysoká škola má vlastní jídelnu, rekreační místnost, studijní prostory, a společné a skupinové zasedací místnosti.

Stipendia a Možnosti financování

Všichni žadatelé o MSc Computational Life Science, MSc dat inženýrství a MSc Supply Chain Engineering & řízení jsou automaticky považovány za zásluhy založené na stipendia. Kromě toho každý připustil kandidát může požádat o individuální nabídku finančního balíčku s atraktivními možnostmi financování.

Aplikace a přijetí

Postgraduální programy na Jacobs University začít v první týden v září každý rok. Vyžádat si podrobnosti o tom, jak se uplatnit, použijte prosím kontaktní formulář. Těšíme se na Vaši poptávku.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Dodavatelského řetězce Inženýrství A Managementu

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Německo Bremen

Program je zaměřen na vzdělávání a školení vůdců zítřky pro řešení složitých problémů s využitím inženýrské a manažerské dovednosti. [+]

MSc dodavatelského řetězce inženýrství a managementu

Program je zaměřen na vzdělávání a školení vůdců zítřky pro řešení složitých problémů s využitím manažerské a technické dovednosti. Je otevřena pro všechny studenty se silným zájmem o problematiku, kteří jsou ochotni se učit a tvrdě pracovat. Znalosti v souvisejících oblastech je užitečné, ale ne podmínkou. Často, studenti z jiných oborů, než je strojírenství nebo obchodní administrativy jsou přijaty a získat velmi dobrou GPA.

Vzhledem k tomu, bakalářský studijní program v oboru průmyslového inženýrství a managementu na univerzitě Jacobs se zaměřuje především na výrobní procesy, absolvent programu Supply Chain inženýrství a management navíc zaměřuje na popis, analýzu a navrhování logistických systémů, a tak dodavatelských řetězců.... [-]


MSc V Datovém Strojírenství

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Německo Bremen

Datové inženýrství je znepokojen velkým daty rozvíjející profese přístupy k získávání dat, správu dat a analýzu dat. Program na Jacobs University MSc nabízí fascinující a hluboký vhled do metod a technologií této rychle rostoucí oblasti. [+]

Big dat a dat inženýrství

Big Data se ukázalo mají obří potenciál, ale představuje velké výzvy ve stejnou dobu. Na jedné straně, zpracování velkých objemů dat je hnací silou další fáze technologických inovací a vědeckých objevů. V souladu s tím, big dat byl nazýván "zlato" digitální revoluce a informačního věku. Na druhé straně, celkový objem dat roste rychlostí, které se zdá, že je obtížné kontrolovat. V tomto světle, to bylo poznamenal, že se "topí v moři dat". Tváří v tvář těmto vyhlídky a rizika, svět potřebuje novou generaci datových specialistů. Datové inženýrství je znepokojen velkým daty rozvíjející profese přístupy k získávání dat, správu dat a analýzu dat. Poskytuje vám up-to-data znalostí a špičkových výpočetních nástrojů, údaje strojírenství má vše, co trvá zvládnout éru velkých dat.... [-]


Videos

Imagine a Special Place in Germany ...

Jacobs University - a speical place! Alumna Georgiana talks about her experiences

At a Glance: Supply Chain Engineering & Management at Jacobs University

Contact

Jacobs University Bremen

Adresa, 1. řádek Bremen, Bremen, Německo
Website http://www.jacobs-university.de/
Telefonní číslo +49 421 20040