International Psychoanalytic University Berlin

Úvod

Read the Official Description

Který IPU je celostátně uznávané, soukromá univerzita se sídlem v Berlín. Nositel univerzity je Mezinárodní psychoanalytická University gGmbHJejímž jediným akcionářem je v současné době základem pro podporu univerzitního psychoanalýzy. Ta je nezisková nadace podle veřejného práva. IPU financována výhradně z prostředků na charitativní nadace a ze školného, ​​účastníků kurzů a výzkumných fondů třetích stran. Dostává žádné výhody na straně veřejného sektoru.

Se zahrnutím výukové aktivity v roce 2009 byl následován mezerou, která byla vytvořena z jednostranného, ​​vědecké povahy akademické psychologie. Kurzy at the IPU zprostředkovat psychoanalýzu jako vědu, který zobrazuje člověka jako biologického, sociálního a kulturního reliéfní přírodě a snaží se pochopit jednotlivce v souvislosti s jeho historií a pod vlivem nevědomí. Všechny kurzy IPU jsou založené na výzkumu a nabízí první polovinu na úzkém kontaktu s klinickou nebo vzdělávací praxe.

Poslání z IPU IPU umožňuje studovat, školení a výzkumu s psychoanalytické principy a sídlí ve výuce a výzkumu v transdisciplinary vědeckého poznání.

V dialogu s jinými vědami přispívá k rozvoji psychoanalýzy jako aplikované sociální vědy a kulturní teorie.

Zprostředkovává psychoanalýzu jako vědu, který zobrazuje člověka jako biologického, sociálního a kulturního reliéfní přírodě a snaží se pochopit jednotlivce v souvislosti s jeho historií a pod vlivem nevědomí.

učit na IPU a výzkumných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v praxi výuky a výzkumu. Má vynikající studijní a pracovní podmínky a materiály.

Konfrontace a společný vývoj - interdisciplinární a za hranice státu skupin napříč - je určujícím prvkem vědecké a organizační práci IPU.

IPU odkazy sítí a poskytuje spolupráce s národními a mezinárodními partnery v oblasti vědy, vzdělávání a praxe jí, že podporovat vzájemné obohacení obsahu a pozitivního vnímání veřejnosti.

IPU podporuje (samostatné) reflexivní postoj výuky, výzkumu a aplikace, úzké integraci aplikací a výzkumu, stejně jako interdisciplinární a mezinárodní dialog. To přispívá ke zdraví obyvatelstva.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět MA » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master of Arts (MA) integrovaný přívod psychotické nemocní lidé

Campus forma Kombinované 8 semestry October 2019 Německo Berlin

Napájecí proud politický, povolání, dalšího vzdělávání Master of Arts (MA) integrované péče psychotické nemocné lidi je od letního semestru 2013 společně IPU (v nabíjení) a třemi dalšími vysokými školami, Charité berlínské univerzitní nemocnice, na Katolické univerzitě aplikovaných společenských věd a Fakultní nemocnice v Hamburku -Eppendorf nabídl. [+]

Napájecí proud politický, povolání, dalšího vzdělávání Master of Arts (MA) integrované péče psychotické nemocné lidi je od letního semestru 2013 společně IPU (v nabíjení) a třemi dalšími vysokými školami, Charité berlínské univerzitní nemocnice, na Katolické univerzitě aplikovaných společenských věd a Fakultní nemocnice v Hamburku -Eppendorf nabídl.

Spolupráce mezi těmito čtyřmi univerzitami umožňuje integraci velmi odlišných odborných dovedností, které jsou potřebné jsou všichni v práci s nemocnými lidmi psychotickými jedinečným způsobem: O sociální práci, sociální psychiatrické farmakologického, psychodynamic a somatotherapeutische dovedností.... [-]


Master of Arts (MA) Leadership and Consulting

Campus forma Denní studium 4 - 6 semestry October 2019 Německo Berlin

[+]

Výhody [-]

Master of Arts (MA) psychoanalytické kulturní studie

Campus forma Denní studium 8 semestry October 2019 Německo Berlin

Tento magisterský studijní program se vyznačuje dvojí perspektivy. Rozhraní psychoanalýza / kultura je studována z obou stran: Na jedné straně jsou kulturní otázky původní části formace psychoanalytické předmět, na druhé straně psychoanalytických přístupovými cestami nepostradatelnou součástí kulturních studiích. [+]

Tento magisterský studijní program se vyznačuje dvojí perspektivy. Rozhraní psychoanalýza / kultura je studována z obou stran: Na jedné straně jsou kulturní otázky původní části formace psychoanalytické předmět, na druhé straně psychoanalytických přístupovými cestami nepostradatelnou součástí kulturních studiích.

Design a konstrukce

Magisterský program, psychoanalytického Kulturní studia je nabízen jako part-time studium na částečný úvazek. * Výuka probíhá na třech přítomnost víkendu (od pátku do neděle dva obědě a pozdě odpoledne do soboty) místo a blok týdně za semestr. (The Block týden můžu. d. R. a někdy být uznán regionů jako studijního volna). Plně studoval obsahuje celkem 8 semestrů (120 kreditů) a je rozdělena do dvou po sobě jdoucích etap studia:... [-]


Master of Arts (MA) psychologie v anglické

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2019 Německo Berlin

Tento magisterský program se zabývá jedním z nejvíce diferencovaných i současných perspektiv lidské psychiky, jako ostatně za jeden z nejmodernějších lidských věd. Jako výzkumu a vývoje v bezvědomí, psychoanalýzy není jen léčebnou metodu. [+]

Tento magisterský program se zabývá jedním z nejvíce diferencovaných i současných perspektiv lidské psychiky, jako ostatně za jeden z nejmodernějších lidských věd. Jako výzkumu a vývoje v bezvědomí, psychoanalýzy není jen léčebnou metodu. To také představuje teorii vědy a poznání, který je umístěn mezi přírodními a humanitními vědami, kulturních studií a společenských věd, a která spojuje tyto řádky tradici inovativní, pokrokové způsobem.

S naší Master program, je jedinečný, vícevrstvý studijní obor čeká na vás, že vás připraví stejně rozmanité profesní život a kariéru. Klinický směr studijního oboru, která se zaměřuje na psychodynamic-psychoanalytických přístupů, poskytuje solidní vzdělání a odbornou přípravu v metodách výzkumu. Ve stejné době, toto je rozšířena na základní úrovni s důkladnou znalostí z neklinických aplikačních oblastech psychologické a psychoanalytické myšlení.... [-]


Master of Arts (MA) Psychology

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2019 Německo Berlin

Jeho učební plán je založen na doporučení Německé společnosti pro psychologii však Kurz je zaměřen na přepínání aplikace související s diagnostické, terapeutické a konzultačních dovedností základny. [+]

Jeho učební plán je založen na doporučení Německé společnosti pro psychologii však Kurz je zaměřen na přepínání aplikace související s diagnostické, terapeutické a konzultačních dovedností základny. Jeho psychoanalytické orientace dokazuje skutečnost, že kromě behaviorální terapie, gestalt terapie, systémových a jiných psychoanalytického procesu jsou hlavní ohnisko studia.

Navíc, učení o empirických a statistických metod by měla rovněž zahrnovat takové metody, které jsou zvláště vhodné pro detekci a mapovat průběh a výsledek psychoanalytické léčby. Nakonec psychoanalytické orientace Rovněž se zdá, že studenti budou poznávat psychoanalýzu nejen jako psychoterapeutická metoda, ale také jako kulturní teorie a aplikované sociální vědy. Kurz je schválen Senátem a Berlín až do roku 2017 oficiálně akreditována.... [-]


Videos

International Psychoanalytic University 1

International Psychoanalytic University 2

Contact

IPU Berlin

Adresa, 1. řádek Stromstr. 1
10555 Berlin, Berlin, Německo
Website http://www.ipu-berlin.de/en/study-courses/study-courses.html
Telefonní číslo +49 30 300117500