International Media Innovation Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IMIM je součástí-time studijní program provádí on-line, a za přítomnosti modulů v Německu, Rakousku, Španělsku a USA. Je zaměřen na vysoký potenciál jednotlivce z úrovně poloviny managementu společností a na inovativní mediální podnikatele na rozhraní rozvoje, obsah, výroba, distribuce, regulace, financování, marketing - to vše představují hodnotový řetězec mezinárodních médií. Studenti by měli mít minimálně 5 let praxe. Interdisciplinární charakter, je v jádru tohoto magisterského studijního programu, protože se zabývá jak různé oblasti, jako jsou ekonomiky a žurnalistiky, podnikání a sociální odpovědnost, inovace a tradice, jakož i normativní akademické teorie a aplikované znalosti v každodenní práci. IMIM je program kooperativní berlínské univerzity pro profesionální studia (přidružené k Steinbeis) a fjum_forum za žurnalistiku a mediální Vídni. Několik stipendia bude uděleno účastníkům z médií a kreativních průmyslů v regionu střední východoevropských zemích, při zohlednění jejich kvalifikace, finanční situace a odhodlání svých zaměstnávajících organizací.

Berlín univerzita pro profesionální studia je v Německu první státní schválen celoživotní vzdělávání univerzitní. Jako nový typ akademického univerzity, v sobě spojuje nejvyšší standardy akademické kvality v oblasti výzkumu a výuky s komplexní servis pro studenta. Univerzita nabízí magisterské studijní obory a programy certifikátu pro profesionály. Jeho studijní programy jsou zaměřeny na lidi s první akademický titul, kteří chtějí pokračovat ve studiu v rámci programu distanční při práci. Studie modelu a dohled koncept DUW jsou šité na míru potřebám těchto pracovních studentů.

fjum_forum žurnalistika a mediální Vídeň je nezisková mediální instituce založená v roce 2011. Fjum nabízí vysoce kvalitní školení, zejména pro střední-kariéra novináři. Pracuje v mezinárodní síti, trenéři jsou vysoce ceněné odborníky z Německa, Velké Británie, USA, Švýcarsku a mnoha dalších zemích. Fjum láká novináře, multiplikátory, studenty a zájemce z Rakouska a Evropy se připojit své školení, panelové diskuse, akce a kongresy, stejně jako in-house školení. Je neustále rozšiřuje své sítě a soustředit se na mezinárodní spolupráci.

Místa

Berlín

Adresa, 1. řádek
Berlín, Berlín, Německo

Vídeň

Adresa, 1. řádek
Vídeň, Vídeň, Rakousko

New York

Adresa, 1. řádek
Manhattan
New York, New York, Spojené státy americké

Alicante

Adresa, 1. řádek
Alicante, Valencijské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium