IREBS Real Estate Academy

Úvod

Read the Official Description

Průmysl s vyhlídkami

Die IREBS International Real Estate Business School obsahuje deset ekonomické a právní vědy Židle a profesorská a 15 čestný hostující profesor na univerzitě v Regensburgu. IREBS je věnován dalšího vzdělávání Führungsnachwuchs- a profesionálů v místech Rhein-Main (Eltville), Berlín, Mnichov a potravin. Díky své široké spektrum služeb, které IREBS International Real Estate Business School je jedním z mezinárodních vůdců v akademické oblasti nemovitostí.

Real estate průmysl je jedním z asi 4 miliony pracovních míst v Německu patří mezi největší a nejvýznamnější oblastí. Tady asi 434 miliard € generován ročně. V celkové hodnotě 7,4 bilionu € nemovitého majetku v Německu, realitní trh nabízí nepřeberné množství příležitostí a možností více než jakékoli jiné odvětví. IREBS institut Správa nemovitostí se vztahuje na všechny profesionální a oborově specifické charakteristiky nemovitostí a realitních společností. Tedy, na univerzitě v Regensburgu jako první veřejné vysoké škole v celém Německu do plné interdisciplinární výuku a výzkum v oblasti nemovitostí.

Profesoři porozumět jejich akademickou práci jako platforma pro výuku teorie založené a aplikačně orientované. Naším cílem je poskytnout studentům a zainteresované třetí nejvyšší úroveň odbornosti pro řešení problémů procesy každodenní praxe realit. Tato úzká souvislost mezi teorií a praxí je vysoce kvalifikovaný technické a manažerské produkty, které jsou dobře vybaveny pro výzvy do budoucna v oblasti realit.

Těšíme se na diskusi s Vámi!

You je vaše kariéra na srdci? MY TAKÉ!

Dalším krokem na kariérním žebříčku je stále více závislá na rozsahu pokračovat ve svém vzdělávání zaměstnanců o vzdělávání a odborné přípravy mimo. IREBS Real Estate Academy nabízí kontakt kurz realitní ekonomika dále intenzivní programy, realitní semináře a in-house školení v různých studijních místech v Německu. Asi 4000 studenti mají do dnešního dne naše další vzdělávání používají pro jejich kariérní postup: Mnozí z našich absolventů jsou nyní k dispozici jako jednatelé úspěšné společnosti.

Výcvik u objektu Academy IREBS pro vaši kariéru

Školení pro vaši kariéru

IREBS Real Estate Academy je vědecký a podnikatelé experta uznané realitní Prof. Dr. Tobias právě prošel v poslední době pracoval pro vedení pro průmysl a výzkum trhu s nemovitostmi v Deutsche Bank. Markus Amon, Fellow na Royal Institution of Chartered Surveyors (FRICS), je generální ředitel IREBS Real Estate akademie a členkou výboru Zia pro vzdělávání a výzkum. Od roku 2003, on vyvinul kurzů, které nabízí akademii.

Vědecká pokračující zaměření

Nejen, že znalosti v oblasti realit je pro nás velmi důležitý. IREBS Real Estate Academy je členem německé asociace pro další vzdělávání a distančního vzdělávání asociace (DGWF). Spolu s asi 300 členy z vysokých škol a vzdělávacích institucí, vyvíjíme návrhy na inovativní design tréninku.

Služby, která je doporučena

Většina našich studentů k nám přichází na základě doporučení. Kromě vysoce kvalitního vzdělávání a vynikající síť, naše absolventi jsou velmi nadšení našich služeb. Part-time studium má zvláštní problémy připraveni úspěšně splnit studenty IREBS Real Estate akademie s pomocí našich zkušených zaměstnanců. Naše služby jsme neustále vylepšovány a rozšířila v průběhu let na základě průzkumů našich absolventů.

ISO Certifikace: Praktický nabízí nejvyšší standardy kvality

IREBS Real Estate Academy od 30. Září 2013 certifikován TÜV Hesensko dle mezinárodního standardu ISO 29990 školení. Pečeť kvality vám garantuje, že se zabývá z IREBS realitní akademie jsou navrženy na základě potřeb trhu práce a neustále se vyvíjí.

Nejlepší poskytovatelé německé odborné přípravy

University Ranking 2012 Immobilienzeitung IREBS obsazený vlastnosti Academy první místo. V kategorii "celkové studie" obdržel výcvikovou akademii jmenovité "velmi dobrá". Ve čtyřech samostatných kategoriích, IREBS Real Estate Academy byl schopný porazit konkurenci. Patří mezi ně kategorie praktický význam, struktura a organizace, profesorů a vzdělávací prostředí.

Těšíme se na vás přivítat na vzdělávacích programů IREBS Real Estate akademie!

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět 1-year EMBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí: