Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Magisterské programy v CSR a vedení, udržitelný rozvoj v Německu na plný úvazek a distančního vzdělávání.

Master of Arts (MA) v odpovědné řízení (MRM) je 15 měsíců vysokoškolské vzdělání. Program je mezinárodní manažerské studijní programy, které poskytují aktuální a budoucích lídrů potřebné znalosti a nástroje k provádění projektů v oblasti udržitelnosti a CSR různých typů organizací se zaměřením na výsledky. Program navazuje na OSN a PRME principy udržitelného rozvoje a několik pedagogů jsou členy pracovních skupin souvisejících s iniciativou OSN Global Compact.

Tam je velká potřeba lídrů v oblasti udržitelnosti a CSR. Program má přijít pod pojem, který CSR je nástrojem k prosazování udržitelného rozvoje ve firmách a organizacích. Central na školení je strategické vedení pro udržitelnost. Studenti získají důkladnou znalost metodiky pro strukturování koncepty, metody a nástroje pro podporu plánování a rozhodování pro strategický udržitelný rozvoj. Bez tohoto SOP by měl být obchodní bariéra.

Dále doplňuje metodiku s teorií vedení v komplexnosti. Důraz je kladen na to, jak může být zaměstnanci zapojeni změnit a jak mohou organizace analyzovat jejich prostředí rychle a vyvinout flexibilní, adaptivní organizací, které mohou působit aktivně a strategicky pro udržitelný rozvoj. Několik doplňkových teorie v oblasti udržitelnosti je zahrnuta v programu a je strukturován ve vztahu k centrálních oblastech. V rámci programu, studenti s celostním pochopení toho, jak etika podnikání, CSR a udržitelnost propojeny z pohledu vůdce.

Studenti získají přístup k multidisciplinární školení tříd online i offline. Studenti podstoupí různé semináře. Aplikujeme online Studie prostřednictvím e-learningu, webové semináře a MOOCs. Cílem je, aby studenti rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti sociální odpovědnosti podniků, Podnikatelská etika, Sustainability, sociálního podnikání a sociální inovace. Studie ve výše uvedených oblastech umožní studentům bredar své znalosti v různých oblastech výzkumu, kde se lze extrahovat koncepty a nástroje pro praktickou aplikaci udržitelnosti a CSR projektů. Kromě toho, studenti mezinárodní zkušenosti a lepší pracovní příležitosti v celé Evropě.

Master of Arts studijního programu vám dává příležitost k: • Studium na jedné z největších univerzit v Německu • Můžete provádět své studium v ​​Berlíně, živé město, kde máte hodně pohybu a mnoha volitelných aktivit. • schopnost používat své znalosti Udržitelnost a etika podnikání • Účast v mezinárodní magisterských programů a navázat kontakty se studenty z mnoha dalších zemí. • Možnost studovat on-line. • Můžete účastnit se seminářů v rámci certifikovaného programu. • Možnost zdvojnásobit míru a stavět na s vzdělání MBA prostřednictvím našich partnerských univerzit v Německu. • Schopnost připsat sami ECTS kreditů pokračovat vyšších studií. • Široká vaše znalosti jak v němčině a angličtině.

Pro více informací o přijetí požadavky prosím vyplňte formulář vedle jednoho z našich studijních a kariérních poradců se vám ozveme.

Místa

Berlín

Adresa, 1. řádek
Institute Corporate Responsibility Management
Guertelstr. 29a/30

10247 Berlín, Berlín, Německo
Telefonní číslo
+4930293309291

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium