Institute for Cultural Diplomacy (ICD) - The Center for Cultural Diplomacy Studies

Úvod

Read the Official Description

Centrum pro kulturní diplomacie studia (CCDS) Institutu pro kulturní diplomacie (ICD) je předním světovým centrem pro studium kulturní diplomacie, nabízí vzdělávací a profesní rozvoj pro jednotlivce, zájem na pokračování dalšího vzdělávání a kariéry v akademickém, diplomacie, vlády a / nebo soukromým sektorem , související buď zcela nebo zčásti na poli kulturní diplomacie. CCDS se zaměřuje především na zkoumání vyvážení mezi tvrdé a měkké síly, procesu globalizace ve vzájemně závislém světě, mezinárodní ekonomie a podnikání multikulturalismu, mezikulturní dialog a výměnu, lidská práva, náboženství a schopnost iniciativ kulturně založené na další vzájemné porozumění a na oplátku pro podporu celosvětového míru a stability.

Tyto CCD čipy programy nabízejí vysokou úroveň vedení a poskytnout studentům schopnosti formovat jejich budoucí vedoucí role při řešení kritických problémů náročných na dnešní svět. Tyto programy poskytují pokročilé znalosti a analytické nástroje pro studium a praxi kulturní diplomacie a možnosti, že při formování mezinárodních politik a globální strategie Tyto CCDs Programy jsou rozděleny do následujících kategorií: Vzdálenost learningových kurzů, osvědčení Development profesionální programy a Udělen Programy v kulturní diplomacie.

CCDS Fakulta se skládá z profesorů, vysoce profilových politiků a zkušených odborníků z veřejného i soukromého sektoru.

Fakulty a poradenské členové CCD čipů se pracovali intenzivně a kolektivně navrhovat inovativní studijní programy, které poskytují jedinečný přístup ke studiu na poli mezinárodních vztahů, globální ekonomice, mezikulturních vztahů, umění a kultury, globalizace a globální správy. Tradiční akademické komponenty stupně v těchto oblastech byly upraveny, aby se vešly v dynamické, rychle se měnícím světě. Za tímto účelem, náš přístup k současné globální záležitostí se zaměřuje také na stále významnější roli měkké síly a kulturní diplomacie ve světovém dění.

Programy jsou jedinečné a inovativní ve svém obsahu a přístupu a nabízí profesionální vývoj v kulturní diplomacii a příbuzných oborů. Pro studenty se zájmem o zahraniční politice, mezinárodní záležitosti, kulturní diplomacie, politologie, nebo mezinárodní ekonomie, tyto programy poskytují platformu, z nichž si studenti mohou získat praktické zkušenosti a znalosti na vysoké úrovni; vybavování studenty s nástroji, aby zahájila svou kariéru ještě před dokončením studia.

Na CCD čipy Studijní programy fungují v rámci společného partnerství mezi akademie pro kulturní diplomacie a předních evropských univerzit. Stupně jsou vydávaný vysokými školami, které jsou uznávány jako plně akreditované instituce vyššího vzdělávání s právem udělovat vysokoškolským vzděláním, jsou součástí Boloňského procesu nastavené v místě Evropskou komisí, a použít Evropský kreditní systém přenosu a akumulace (ECTS) udělovat tituly. Tyto programy poskytují studentům s výhodou učení v různých významných evropských městech, a tím i příležitost získat akademické, profesní a osobní zkušenost z žijící v různých kulturách.

Partnery Univerzity Centra pro kulturní diplomacie studia

The University of Siena, nachází ve městě Siena, Toskánsko, je jednou z nejstarších univerzit v Itálii, a jako takový, má bohatou a zajímavou historii. Společnost byla založena v roce 1240, to je ve skutečnosti díky univerzitě, že mnoho městských historicky významných budov se neztratil, jak oni stali se používá pro studijní prostory a fakultních oddělení. Od svého založení, University of Siena se rozrostla, aby se stala domovem pro více než 20.000 studenty a školy se věnují různých oblastech, včetně strojírenství, ekonomika, humanitních věd, filozofie, a politologie. Posláním univerzity je pěstovat komunitu studentů motivovány žízní po poznání a učení, s pozornou a přístupně akademických pracovníků s mnoha inovativních služeb, které mají k dispozici.

Univerzita v Sieně a nabízí moderní zařízení, knihovny a laboratoří, a nabízí všem svým studentům řadu služeb, včetně uvítací zasedání, orientace a kontinuální lektorské činnosti, podpora pro zdravotně postižené studenty, a kariérového poradenství. Dalším unikátním aspektem tohoto historického univerzity je její botanická zahrada, Botanická zahrada dell'Università di Siena, krásný prostor kultivovaný na univerzitě od roku 1588, kdy to začalo zvyšovat léčivé byliny. Univerzita Siena areály jsou založeny ve městě, a hodně z života města je soustředěna kolem univerzity sám, jako téměř polovina populace Siena zúčastnit instituci.

University of Siena je domovem extrémně multikulturní studentské základny, náležitý ve velké části k jeho aktivní akademické spolupráce s evropskými a mezinárodními organizacemi a institucemi. Univerzita podporuje program Erasmus, s 300 Erasmus zahraničních studijních stipendií a stáží v rámci programu Erasmus přibližně 30 stipendií udělovaných každý rok. Univerzita má také dohody s 72 zahraničními univerzitami pro mezinárodní doktorátů a 20 zahraničních univerzit pro mezinárodní stupňů studia. S cílem usnadnit akademické požadavky jako mnoho zahraničních studentů jak je to možné, univerzita nabízí studijní programy vyučované v angličtině, stejně jako v italštině, a založil "Mezinárodní Place," v kanceláři, aby zajistily mezinárodní studenty jsou plně podporovány a pohodlné začlenění do univerzitního života v cizí zemi. Všechny tyto faktory jsou na místě poskytnout základ pro studenty zažít kulturně rozmanité akademické prostředí po celou dobu svého času na univerzitě v Sieně, a tím obohatit jejich kulturní porozumění a lépe jejich přípravu pro pracovní život na mezinárodní scéně.

Další informace o univerzitě v Sieně je naleznete ZDE

Furtwangen University (HFU) je jedním z předních německých univerzit a uznávané pro své vynikající výsledky v těchto oblastech: vysoká kvalita a inovace ve výuce, silné praktické zaměření prostřednictvím spolupráce s průmyslem, mezinárodním zaměřením, aplikovaný výzkum, dalšího vzdělávání a celoživotního učení, spolupráce a motivace, sociální odpovědnosti a zabezpečení budoucnosti.

Jádro zaměření Furtwangen University je věda-založený, praktického vzdělávání a odborné přípravy. Tradiční hranice mezi oborů se odstraní ve mezioborové projekty. HFU je lídrem v odborných oblastech strojírenství, počítačové vědy, informačních systémů a řízení, inženýrství řízení, média, mezinárodní obchod a zdraví. Rozsah kurzů a programů je neustále lepší brát v úvahu inovativní vývoj. Naším cílem je nabídnout výhledová studijní programy pro nadané mladé lidi, zadávání špičkové, uznávané tituly, které otevírají výjimečné příležitosti kariéry. Zároveň podporujeme cestu naši studenti udělat na cestě stát odpovědný a příslušným jednotlivcům schopnost identifikovat a řešit problémy samostatně. Navíc, díky výzkumu aplikačně orientované a akademický profesního rozvoje, naše univerzita podporuje novou generaci vědců přispívají k inovacím a lepší dovednosti v podnikání a společnosti.

HFU podporuje mezinárodní vzdělávání, výzkumu a kulturní výměny ze strany pracující ve spolupráci s vysokými školami a podniky po celém světě. HFU rozvíjí své studijní programy se zaměřením na mezinárodních příležitostí, a požadavky a záruky, že budou uznávané po celém světě. Zahrnutí mezinárodního vývoje v obsahu kurzu a výuka cizích jazyků a mezikulturní dovednosti, jakož i poskytování finančních prostředků pro cesty do zahraničí, to vše pomáhá připravit absolventy pro práci v mezinárodním prostředí. Mezinárodní profil HFU je dále posílena po celém světě spolupráci a partnerství: studijních modulů v zahraničí; dohody o joint-degree; nábor zahraničních studentů, zaměstnanců a profesorů; a mezinárodní dohody o spolupráci výzkum.

Další informace o HFU je naleznete ZDE

Babes-Bolyai University (BBU) je veřejná instituce vyššího vzdělávání, která je hostitelem 105 specializací, 1700 členy fakulty a 50.000 studentů, a v současné době nabízí bakalářské, magisterské a PhD míry společně s pokročilými postgraduálního studia. Posláním BBU je podporovat a udržovat rozvoj specifických kulturních složek v rámci místní, regionální, národní a mezinárodní společenství, s těmito komponenty jsou: • akční-kultuře založené na systematickém a inovativní znalostí (kultury vědecké a technologické způsobilosti, organizační kompetence a civilní kompetence) • trvalý a inovativní učení kultura • multikulturalismus, mezikulturní dialog a spolupráci mezi různými náboženstvími • kultury pro osobní a mravního vývoje • kultuře za aktivní přístup a zapojení • kultury pro osobní rozvoj • kultury integrace a rozmanitosti, a na globalizaci, respektování identity a vzájemnosti Babes-Bolyai University, původně koncipován jako jezuitská kolej založil kníže Stephan Bathory v roce 1581, je nejstarší akademická instituce z Rumunska, které ztělesňuje celou akademickou tradici Transylvánii. Oficiálně razil Babes-Bolyai University v roce 1959, ale s historií sahající až do 16. století, rumunský univerzity vychází z dlouhého vývoje pokusů o vytvoření místa pro vysokých škol studium v ​​Transylvánii.

Další informace o BBU je naleznete ZDE

Univerzita v Bukurešti (UOB), Dříve Saint Sava Academy, byla oficiálně založena v roce 1864 na příkaz knížete Alexandru Ioan Cuza, a nyní se stal jedním z předních vysokých škol v Rumunsku. Více než 30.000 studentů, pocházející z Rumunska a nejrůznějších zemích po celém světě, navštěvovat univerzitu Bukurešti. Od rozpadu sovětského modelu vzdělávání v letech 1989-1990, univerzita prošel kompletní restrukturalizace a nyní značně rozšířil. Kromě této rozsáhlé řady akademických disciplín, univerzita má svou vlastní nezávislou nakladatelství, stejně jako více než 50 výzkumných ústavů a ​​skupiny, včetně Institutu pro politologický výzkum, Institutu pro matematiky a Centrum pro jaderný výzkum. Nabízí také četné letní školy, magisterském a doktorském programu kromě svých programech vysokoškoláka.

Univerzita v Bukurešti udržuje silné vztahy s širší akademické obce prostřednictvím bilaterálních dohod s více než 50 univerzitami v zemích, včetně Alžírsko, Rakousko, Belgie, Bolívie, Bosnu a Hercegovinu, Brazílie, Bulharsko, Kypr, Chile, Čína, Egypt, Finsko, Francie, Gruzie, Německo, Velká Británie, Řecko, Maďarsko, Írán, Indie, Itálie, Japonsko, Kazachstán, Mexiko, Maroko, Moldavská republika, Senegal, Singapuru, Jižní Koreji, Španělsku, Slovinsku, Spojených arabských emirátů, USA, Švédsko, Rusko, Tunisko, Turecko, Ukrajina a Uruguay.

Univerzita je také aktivním účastníkem evropských programů, jako je Erasmus a Lingua, a získala mnoho významných ocenění, například v roce 2000 Národní akademické kvality diplom, a v roce 2004 Národní Academic Excellence medaili.

Další informace o univerzitě v Bukurešti (UOB) je naleznete ZDE

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Jeden Rok Master Of Arts V Mezinárodních Vztazích A Kulturní Diplomacie

Campus forma Denní studium 2 - 3 semestry October 2018 Německo Berlin

MA titul v oboru mezinárodní vztahy a kulturní diplomacie programu se 3 semestry "nabízené Furtwangen University (HFU) ve spolupráci s Akademií pro kulturní diplomacie. Tento program poskytuje základ v mezinárodních vztazích a kulturní diplomacie, pomocí historické a případovou studii přístupu v rámci teorie mezinárodních vztahů a politologie. Stupeň je zaměřen na několik vědních disciplín týkajících se mezinárodních vztahů, globální politice a globálního vládnutí, se zvláštním důrazem na kulturní diplomacie a její historické i současné použití ve veřejném sektoru, soukromého sektoru a občanské společnosti. [+]

Short Track MA program v mezinárodních vztazích a kulturní diplomacie

Studia je nabízen nabízí Furtwangen University (HFU), Německo ve spolupráci s Akademií pro kulturní diplomacie

MA titul v oboru mezinárodní vztahy a kulturní diplomacie programu se 3 semestry "nabízené Furtwangen University (HFU) ve spolupráci s Akademií pro kulturní diplomacie.

Tento program poskytuje základ v mezinárodních vztazích a kulturní diplomacie, pomocí historické a případovou studii přístupu v rámci teorie mezinárodních vztahů a politologie. Stupeň je zaměřen na několik vědních disciplín týkajících se mezinárodních vztahů, globální politice a globálního vládnutí, se zvláštním důrazem na kulturní diplomacie a její historické i současné použití ve veřejném sektoru, soukromého sektoru a občanské společnosti. Program se zaměřuje na moderní mezinárodní problémy, s třídními seminářů a přednášek, stejně jako vzdělávacích a kulturních akcí, konferencí, odborných školení, výlety, návštěvy a jednání se zahraničními úředníky, které jsou dále začleněny do učebních osnov. Studenti se setkají s předními odborníky, kteří pracují v mezinárodních organizacích, velvyslanectví a akademických institucí, a bude jednat s odborníky v oblasti mezinárodních vztahů, globálního řízení, komunikace, politika, lidská práva, kultura, budování míru, multilaterální diplomacii, řešení konfliktů, a vývoj.... [-]


Jeden Rok MA V Mezinárodní Ekonomii, Business

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Berlin

Magisterský titul v oboru mezinárodní ekonomie, podnikání [+]

Magisterský titul v oboru mezinárodní ekonomie, podnikání

Stupeň poskytuje komplexní základnu studia v několika akademických disciplínách spojených s Mezinárodní ekonomikou, obchodními a globálními politikami, se zvláštním důrazem na kulturní diplomacii a její historické a současné uplatnění ve veřejném sektoru, v soukromém sektoru a občanské společnosti. Stupeň připravuje studenty na kariéru v různých oborech, jako jsou oblasti mezinárodních vztahů, humanitních oborů, obchodu, finančního sektoru, politiky a kultury se zvláštním zaměřením na instituce kulturní diplomacie a uplatňování kulturní diplomacie v rámci zahraničních politiky a mezinárodní ekonomie. Program se zabývá současnými mezinárodními záležitostmi, s vyučovacími hodinami a přednáškami v učebnách, stejně jako s výukovými... [-]


Master Of Arts V Mezinárodní Ekonomii, Business

Campus forma Denní studium 20 - 24 měsíců October 2018 Německo Berlin

V rámci společného partnerství jsou Furtwangen University (HFU) a Akademie pro kulturní diplomacii prvními institucemi, které nabízejí magisterský studijní program, který bude vzdělávat studenty z celého světa v několika akademických oborech spojených s Mezinárodní ekonomikou, Business [+]

2-letý magisterský program v oboru mezinárodní ekonomie, podnikáníTitul je nabízen univerzitou Furtwangen (HFU) ve spolupráci s Akademií pro kulturní diplomacii

* pokud jste absolvovali 4 roky studia BA - nebo máte odbornou praxi min. jeden rok po absolvování tříletých studií BA nebo dodatečných studií po ukončení studia byste mohli mít nárok na krátkou dráhu programu o 3 semestrech (namísto 4) - 2 studijních semestrech a 1 semestru věnovaných práci. Krátká dráha programu stojí také pouze 9 000 EUR (místo 12 000 EUR).

V rámci společného partnerství jsou Furtwangen University (HFU) a Akademie pro kulturní diplomacii prvními institucemi, které nabízejí magisterský studijní program, který bude vzdělávat studenty z celého světa v několika akademických oborech spojených s Mezinárodní ekonomikou, Business... [-]


MA V Kulturní Diplomacii A Mezinárodní Hudbě / Události (včetně Sportovních Akcí)

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Německo Berlin Spojené království Edinburgh + 2 více

Jeden ročník magisterských studijních programů v oboru Kulturní diplomacie a Mezinárodní hudba / Události jsou roční programy nabízené univerzitou Západní Skotsko (UWS) ve spolupráci s Akademií pro kulturní diplomacii. [+]

Jeden rok MA program v mezinárodní hudbě Jeden ročník programu MA v mezinárodních akcíchStudijní programy nabízejí univerzita Západní Skotsko (UWS) ve spolupráci s Akademií pro kulturní diplomacii

O magisterském studiu v mezinárodní hudbě

Existuje příležitost vytvořit program pro vzdělávání profesionálů, kteří se chtějí zapojit do mezinárodních diplomatických vztahů, které fungují pomocí "měkké síly" hudby. Tito jednotlivci se mohou podílet na plánování a koordinaci pořádání mezinárodních živých akcí (Mezinárodní hudební festivaly, zahajovací ceremonie pro mezinárodní sportovní akce), nahrávání nebo vysílání mezinárodních hudebních projektů (charitativní organizace War Child, Eurovision Song Contest) provozování přeshraničních / mezikulturních iniciativ (Nerve Center v Derry, hudební akce British Council).... [-]


Videos

Cultural Diplomacy Studies - The Center for Cultural Diplomacy

Contact
Adresa
Institute for Cultural Diplomacy
Gemthinerstr. 20

DE
Adresa destinace
Institute for Cultural Diplomacy
Gemthinerstr. 20

Berlin, Berlin, D-10785 DE