Humboldt-Viadrina School Of Governance

Úvod

Read the Official Description

Co je myšlenka Humboldt-Viadrina ve School of Governance? Co je to, že definuje tuto školu, a jakým způsobem je to jedinečná? Když jsme začali tento projekt před několika lety, to bylo to, co jsme doufali dosáhnout? To jsou otázky, které budeme i nadále ptát, a otázky, které dal tento podnik k testu. Chceme analyzovat a design. Se založením HUMBOLDT-Viadrina ve School of Governance, jsme rozšířili Alexander von Humboldt je pojem jednoty v oblasti výzkumu a výuky, aby zahrnovala i myšlenku "fóra." Je to v rámci tohoto fóra, že vývoj a přenos teoretických znalostí poskytuje základ pro jednání. Nový trojnásobný přístup školy ke studiu je to, co se bude inspirovat studenty, aby pracovali na ty problémy, které existují v prostorech mezi politiky, obchodu a občanské společnosti. Chceme být katalyzátorem pro reformu. Cílem praxe-orientovaný Master of Public Policy programu nabízené European University Viadrina Frankfurt (Oder) a Humboldtově univerzitě v Berlíně HUMBOLDT-Viadrina School of Governance je koncepce a úspěšné provádění konkrétní projekty. Cílem studia na škole je poskytnout studentům s prostředky k teoreticky základnu a zamyslet se nad možností ovlivnit skutečné a trvalé společenské změny: fundraising koncept, který zůstává na rýsovacím prkně, je k ničemu, ale v žádosti je člověk schopen otestovat svůj potenciál k uskutečnění nezbytných reforem. Tímto způsobem, Humboldt-Viadrina School of Governance je institucí vystavěna na různých základech: provádíme aplikovaný výzkum a nabízejí prakticky orientovaný magisterský obor Veřejná politika, zatímco v působí jako fórum, budeme spojovat lidi, kteří společně řešit problém výzvy spojené s dnešní společnosti. Jsme nezávislá a kritický herec, který přispívá, stane se zapojený a nakonec účinky změnit. Budeme měřit akce proti skutečnými výsledky, a to nejen spoléhat na abstraktní, teoretické norem.

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Veřejné Politiky

Online & Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Německo Berlin

Master of Public Policy stupně je studijní program společně navrhli Evropský univerzitní Viadrina Frankfurt (Oder) a na Humboldtově univerzitě v Berlíně, a spravuje [+]

Master of Public Policy

&nbsp

Master of Public Policy stupně je studijní program společně navrhli Evropský univerzitní Viadrina Frankfurt (Oder) a na Humboldtově univerzitě v Berlíně, a spravuje HUMBOLDT-Viadrina školy Governance gGmbH.

Zabývá osobu, která má vyšší stupeň vzdělávání pracujících v oblasti politiky, ekonomiky a institucemi občanské společnosti, které jim umožní rozvíjet, podporovat a implementovat přizpůsobený řešení různých sociálních problémů.

&nbsp

Mateřské politiky, může hospodářské a občanská společnost však již jednat samostatně při řešení hlavních problémů jsou dnes naše společnosti čelí.V souladu s celkovým přístupem HUMBOLDT-Viadrina škole vládnutí, cílem Master in Public Policy je tedy nabídnout vám školení, které potřebujete k práci jako společensky a politicky dopustil podnikatel, který je schopen učinit rozhodnutí a orientální změny, ale také schopni zprostředkovat a komunikovat a ve třech oblastech ekonomiky, politiky a občanské společnosti. ... [-]