Hamburg University of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Hamburg University of Technology v Hamburg University of Technology (TUHH)

"TUHH je kompaktní technická univerzita s jasným profilem ve výzkumu a inovativních učebních metodách, kde se teorie a praxe setkávají. Proximity jsou důležitým aspektem našich jednání s našimi studenty, kteří se s nimi setkávají z první ruky během projektového učení v malých skupinách a v úzkém kontaktu s našimi vynikajícími akademickými pracovníky Naším cílem je vychovávat tvůrčí mysli s individuálním odborným profilem a vysokou úrovní společenských dovedností Rozvoj technologie pro lidstvo je ústředním bodem našeho poslání.

Stojíme za rozvoj hamburku jako inovativní metropole. TUHH k tomu významně přispívá zavedením nových technologií, jako je dodávka energie, mobilita, logistika a digitalizace. V tomto kontextu se TUHH v budoucnu vyvíjí a roste jako nejmodernější univerzita technologie. TUHH je identifikován s úspěšnými reformami, nekonvenčními cestami a iniciativami způsobem, který je spojen s téměř žádnou jinou německou univerzitou. V roce 1994 byla první německou univerzitou zavést bakalářský titul a její rozsáhlé studijní programy angličtiny přitahují studenty z celého světa. TUHH zajišťuje dodatečné financování výzkumu soukromého a veřejného sektoru, které odpovídá téměř polovině rozpočtu univerzity, která není třetí stranou. Základní výzkum na TUHH fe je zdůrazněn v Collaborative Research Centre (SFB) "Multimediální systémy na míru na míru M3" financované Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG).

Prostřednictvím svých odborných znalostí a interdisciplinárních struktur pracuje TUHH výzkumně orientovaným způsobem, nabízí průkopnický výzkum a současně moderní, výzkumně orientované a prakticky orientované vzdělávání díky vynikajícímu personálu a vybavení. Tato kombinace otevírá vynikající příležitosti pro absolventy na trhu práce bez ohledu na kolísání ekonomického cyklu. Máme četné dohody o spolupráci s hlavními obchodními podniky a malými a středními podniky. Podporujeme špičkový výzkum a podnikání. Vůle prosadit se jako špičková mezinárodní univerzita nás neustále motivuje a je hnací silou úspěchu TUHH.

Mimochodem, Hamburk - domov pro TUHH - se nachází nejen v horní části geografické mapy Německa, ale také v jednom z nejdynamičtějších regionů v Evropě s nejlepšími vyhlídkami na růst. Je to živá metropole s vysokou kvalitou života.

Doufám, že vám rádi objevíte TUHH na následujících webových stránkách a rozšiřte srdečnou pozvánku, abyste se stali součástí fascinujícího světa TUHH. "

Prof. Dr. Ed Brinksma

-Předseda Hamburg University of Technology v Hamburg University of Technology -

Mise

Zakládající principy TUHH jsou v Německu jedinečné. Prioritou výzkumu, interdisciplinárním přístupem, inovacemi, regionalismem a internacionalismem jsou povinné základy pro to, co děláme. Výzkum, výuka a transfer technologií se soustřeďují na řídící téma vývoje technologií pro lidi.

Prohlášení o poslání:

TUHH je konkurenceschopná podnikatelská univerzita, která se zaměřuje na výkon na vysoké úrovni a vysoce kvalitní standardy. TUHH se věnuje zásadám Humboldt (jednota výzkumu a vzdělávání). TUHH má silnou mezinárodní orientaci a také se soustřeďuje na své místní prostředí. To přispěje k rozvoji technologické a vědecké kompetence společnosti. Zaměřuje se na vynikající výsledky na národní a mezinárodní úrovni ve svých strategických oblastech výzkumu. Vzdělávání mladých inženýrů a akademiků v rámci náročných programů pomocí pokročilých metod výuky.

Místa

Hamburg

Adresa, 1. řádek
Am Schwarzenberg-Campus,1
21073 Hamburg, Hamburg, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium