University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Public Administration and Finance

Úvod

Read the Official Description

The University of Applied Sciences Ludwigsburg se specializuje na vzdělávání ve veřejné správě. přibližně 2500 studentů univerzity učí řada profesorů a lektorů. Dvě fakulty,

Řízení a právo Daňové a obchodní právo

Nabízíme čtyři Bakalář stupně a dva mistr stupňů. Více než 98% všech původně zapsaných studentů dokončit svůj zvolený studijní program.

Absolventi uzavírají své bakalářské studium jsou schopni aplikovat získané znalosti a dovednosti v profesionálním prostředí. Didaktického pojetí podněcuje vědeckou práci a je navržen tak, aby absolventi smysl pro odpovědnost v rámci svobodného demokratického a sociálního právního státu. Tyto programy umožňují studentům rozvíjet své akademické, osobní, sociální, team-building a obchodních dovedností.

Odlišující vlastnost bakalářských programů je kombinace akademických prací a praktických zkušeností v podobě stáží ve veřejné správě na státní a obecní úrovni. Malé studijní skupiny zajišťují vynikající podporu lze poskytnout jednotlivým studentům ze strany profesorů a lektorů. Žadatelé o bakalářských programů musí mít platný vstupní vysokoškolské vzdělání kvalifikaci (např A-levels).

The UNIVERZITA nabízí dva magisterské programy: na plný úvazek magisterského programu v evropské veřejné správě připravuje absolventy pro kariéru ve vedoucích funkcích ve státní správě. Master of Public Management je součástí-time program se zvláštním důrazem na vedení a je určen pro pracovníky veřejné správy, kteří hledají vedoucí pozici managementu.

This school offers programs in:
  • Němec

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr V Evropské Správu A řízení

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Německo Ludwigsburg

Cílem magisterského programu je poskytnout hlubší pochopení administrativních, právních a sociálních struktur, včetně jejich metod, politice, ekonomice a kultuře členských států Evropské unie a evropských institucí v souvislosti s postupující evropskou integraci. [+]

Cílem magisterského programu je poskytnout hlubší pochopení administrativních, právních a sociálních struktur, včetně jejich metod, politice, ekonomice a kultuře členských států Evropské unie a evropských institucí v souvislosti s postupující evropskou integraci.

Tento program vám dává odbornou, metodickou, osobní i společenské klíčových kvalifikací, které vás hodí pro Evropu. Vaše komunikace, právní, ekonomické a organizační dovednosti vám umožní podílet se kvalifikovaně v postupném evropské integrace.

Kdo je cílovou skupinou magisterského programu?

Cílovou skupinou magisterského programu "evropského správního řízení" jsou absolventi zejména institut pro veřejnou správu nebo z oblasti práva, ekonomie a společenských věd, - Chcete-li nárok na kariéru vztahující se k Evropě, - K, kariéru začít s evropskými orientačních bodů v obcích usilovat o stavu, federální ministerstva nebo evropských správních orgánů s možností přístupu k vyšší veřejné správě, nevládní organizace nebo odvětví.... [-]