University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The University of Applied Sciences Ludwigsburg se specializuje na vzdělávání ve veřejné správě. přibližně 2500 studentů univerzity učí řada profesorů a lektorů. Dvě fakulty,

Řízení a právo Daňové a obchodní právo

Nabízíme čtyři Bakalář stupně a dva mistr stupňů. Více než 98% všech původně zapsaných studentů dokončit svůj zvolený studijní program.

Absolventi uzavírají své bakalářské studium jsou schopni aplikovat získané znalosti a dovednosti v profesionálním prostředí. Didaktického pojetí podněcuje vědeckou práci a je navržen tak, aby absolventi smysl pro odpovědnost v rámci svobodného demokratického a sociálního právního státu. Tyto programy umožňují studentům rozvíjet své akademické, osobní, sociální, team-building a obchodních dovedností.

Odlišující vlastnost bakalářských programů je kombinace akademických prací a praktických zkušeností v podobě stáží ve veřejné správě na státní a obecní úrovni. Malé studijní skupiny zajišťují vynikající podporu lze poskytnout jednotlivým studentům ze strany profesorů a lektorů. Žadatelé o bakalářských programů musí mít platný vstupní vysokoškolské vzdělání kvalifikaci (např A-levels).

The UNIVERZITA nabízí dva magisterské programy: na plný úvazek magisterského programu v evropské veřejné správě připravuje absolventy pro kariéru ve vedoucích funkcích ve státní správě. Master of Public Management je součástí-time program se zvláštním důrazem na vedení a je určen pro pracovníky veřejné správy, kteří hledají vedoucí pozici managementu.

Místa

Ludwigsburg

Adresa, 1. řádek
Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg,

Reuteallee 36

71634 Ludwigsburg, Bádensko-Württembersko, Německo