HTW Berlin University Of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

HTW Berlin Berlínská největší University of Applied Sciences

S studentů z více než 13.000, Hochschule für Technik und Wirtschaft (HTW) Berlin je největší Univerzita aplikovaných věd v Berlíně. S přibližně 70 bakalářských a magisterských kurzů v oblasti strojírenství, ekonomika, informační technologie, kultury a designu, rozsah kvalifikací, které poskytujeme, je impozantní. Jak kompaktní a prakticky orientované, naše studijní obory lze doplnit výuku cizích jazyků a klíčových dovedností. University Rankings důsledně založena nás jako jeden z předních poskytovatelů moderní a profesního vzdělávání. Naše zařízení patří dobře vybavenou knihovnu, moderní počítačové centrum a pestrou škálu sportovních aktivit.

Cena-vyhrávat univerzitní Pyšní vynikající akademické pověsti, HTW Berlin získal řadu ocenění za mimořádné inovace v odvětví vysokých škol; pro naše vnitřní reformy řízení; Konzultační a balíčky služeb nabízených pro malé a střední podniky a začínající podniky; a pro náš závazek k rovnosti žen a mužů a bariéry svobody. University Rankings důsledně založena nás jako jeden z předních poskytovatelů moderní a profesního vzdělávání.

Studium, učení a výzkum na dvou místech Studium, učení a výzkum na HTW Berlin se provádí na dvou místech: v areálu Treskowallee v Karlshorst a areálu Wilhelminenhof v Oberschöneweide. Obě místa mají dlouhou a hrdou minulost: památkově chráněných objektů na Treskowallee areálu dříve sloužil jako škola a během NDR, as Vysoké školy ekonomické. Wilhelminenhof areál má dlouhou a bohatou tradici jako centrum průmyslových inovací. Nachází se v berlínské čtvrti South-East, hostil dvou známých firem, Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft (AEG) a Kabelwerke Oberspree (KWO).

Místa

Berlín

HTW Berlin

Adresa, 1. řádek
Wilhelminenhofstraße 75A, Berlin
12459 Berlín, Berlín, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium