HTW Berlin University Of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

HTW Berlin Berlínská největší University of Applied Sciences

S studentů z více než 13.000, Hochschule für Technik und Wirtschaft (HTW) Berlin je největší Univerzita aplikovaných věd v Berlíně. S přibližně 70 bakalářských a magisterských kurzů v oblasti strojírenství, ekonomika, informační technologie, kultury a designu, rozsah kvalifikací, které poskytujeme, je impozantní. Jak kompaktní a prakticky orientované, naše studijní obory lze doplnit výuku cizích jazyků a klíčových dovedností. University Rankings důsledně založena nás jako jeden z předních poskytovatelů moderní a profesního vzdělávání. Naše zařízení patří dobře vybavenou knihovnu, moderní počítačové centrum a pestrou škálu sportovních aktivit.

Cena-vyhrávat univerzitní Pyšní vynikající akademické pověsti, HTW Berlin získal řadu ocenění za mimořádné inovace v odvětví vysokých škol; pro naše vnitřní reformy řízení; Konzultační a balíčky služeb nabízených pro malé a střední podniky a začínající podniky; a pro náš závazek k rovnosti žen a mužů a bariéry svobody. University Rankings důsledně založena nás jako jeden z předních poskytovatelů moderní a profesního vzdělávání.

Studium, učení a výzkum na dvou místech Studium, učení a výzkum na HTW Berlin se provádí na dvou místech: v areálu Treskowallee v Karlshorst a areálu Wilhelminenhof v Oberschöneweide. Obě místa mají dlouhou a hrdou minulost: památkově chráněných objektů na Treskowallee areálu dříve sloužil jako škola a během NDR, as Vysoké školy ekonomické. Wilhelminenhof areál má dlouhou a bohatou tradici jako centrum průmyslových inovací. Nachází se v berlínské čtvrti South-East, hostil dvou známých firem, Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft (AEG) a Kabelwerke Oberspree (KWO).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mezinárodní Magistr V Oblasti řízení A Dat Projektů Vědy

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Německo Berlin

V podnikovém prostředí na světě je velmi důležité, aby se seznámili s mezinárodním kontextu a mít lepší pochopení toho. Magisterský studijní program v oblasti projektového řízení a datové věd na HTW Berlíně vám pomůže úspěšně řídit a dohlížet na projekty v mezinárodním prostředí, jakož i usnadňovat, zpracovávat a interpretovat rozsáhlé soubory dat a provádění analýz napříč různými obory. [+]

Inovace a rozmanitost HTW Berlin, největší Univerzita aplikovaných věd v Berlíně, je definována jeho budoucí-orientované řady programů a kurzů, jednotně pokrývají oblasti současného zájmu, stejně jako ty s dlouhodobější odvolání. Mnohé firmy zjistily nedostatek při manipulaci s projektem a obchodní analýzy dovedností. Oni investovat miliardy dolarů do vzdělávání zaměstnanců v oblasti projektového managementu a statistickými údaji. S trilion bajtů dat je generován každý den, kvalifikovaní manažeři jsou požadovány, kteří mohou vhodně posoudit tato data a použít jej pro řízení projektů v průmyslu a firemním specifickým způsobem. Kombinace řízení projektů a Data Science studie tedy představuje komplexní a in-poptávky akademické kvalifikace. To otevírá pestrou škálu komerčních, tvůrčích a organizačních možností a profesní dráhy. Absolventi magisterského programu Project Management a Data Science bude mít širokou škálu technik a metodik, které jsou předmětem velkého zájmu pro podniky dnes. Jejich rozsáhlé znalosti vybaví je dovednostmi pro zvýšení efektivity a snížení nákladů ve složitých obchodních procesů. Master of Science kvalifikace nabízí absolventům širokou škálu možných oblastí uplatnění, stejně jako příležitosti pro kariérní postup. Rostoucí objemy dat jsou generovány v celé řadě průmyslových odvětví a poskytování služeb oblastí a mezinárodním programu na projektové řízení a dat magisterský byl vyvinut za účelem vyřešení problému s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků v této oblasti. Údaje týkající se zákazníky, trhy a konkurenty je nesmírně důležité v dnešním obchodním prostředí. Citlivé a odpovědné nakládání s údaji je důležitým faktorem úspěchu pro všechny druhy společností. "Big Data" - inteligentní řízení velkého a zároveň heterogenních dat - je jedním z největších obchodních výzev naší... [-]

Videos

Studying at HTW Berlin - Corporate video

Contact

HTW Motorsport

Adresa, 1. řádek Wilhelminenhofstraße 75A, 12459
Berlin, Berlín Region, Německo