Fresenius University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Fresenius Univerzita aplikovaných věd

Z jeho hlavním kampusem v Idstein poblíž Wiesbadenu se Fresenius Univerzita aplikovaných věd může ohlédnout za více než 167 letou tradicí ve výuce věd. V roce 1848 Carl Remigius Fresenius založil Fresenius chemická laboratoř, která se věnuje od samého počátku na praktické laboratorní práci, jakož i vzdělávání. Certifikace jako soukromě sponzorovaný, státní certifikát University of Applied Sciences následoval v roce 1971.

Dnes, univerzita nabídne plný úvazek a částečný úvazek bakalářské a magisterské tituly, stejně jako odborného a dalšího vzdělávání ve svém sídle v Idstein a jeho areály v Kolíně nad Rýnem, Hamburku, Mnichově, Düsseldorfu, Frankfurtu, Berlíně a New Yorku. Kurzy jsou rozděleny mezi více fakultách: Chemistry & Biology, zdravotnictví a sociální, ekonomie a média a design.

Nicméně, toto čistě tržně orientovaný komunikační opatření nemá absolutně žádný vliv na právní rámec Fresenius Univerzitě aplikovaných věd. Školy nejsou náhradou za fakult, ale umožnit marketingové oddělení univerzity a to nejen prezentovat studijní kurzy, které se výrazně rozrostly v posledních letech, na trhu ve více transparentním a cíleně, ale také, aby lépe vyhovovaly potřeby potenciálních i stávajících studentů. V tomto ohledu bude právně stanovené výbory všechny univerzity a jejich organizace v různých fakultách i nadále udržet jejich důležitost a platnost v budoucnu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět Kombinované MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma V Oblasti Udržitelného Marketingu A Vedení

Campus forma Denní studium 4 - 6 semestry October 2018 Německo Idstein Cologne + 1 více

Magisterský titul v udržitelném Marketing & vedení z úředně uznané Fresenius Univerzitě aplikovaných věd nabízí jedinečnou základnu v Německu, který vám pomůže dosáhnout svého cíle profesní otevírání nových trhů a zákaznických skupin prostřednictvím trvalého řízení firmy. [+]

Moderní teorie řízení se zabývá mnohem víc než jen finanční zisk. Odpovědné Plány řízení podniku a organizuje komplexní toky zboží, energie, dat a financí v kontextu sociálních, ekologických, ekonomických a globální výzvy. Zelené nápady a černé postavy jsou tak komplementární firemní cíle, které mohou být dosaženy použitím udržitelných marketingových nástrojů.

Vedle základních podnikatelských subjektů, interdisciplinární vzdělávací program zahrnuje i obecné studijní materiál z oblasti managementu a marketingu. Budete dodatečně získat měkké dovednosti, jako je vedení chování a etiky, a dozvědět se o globálních ekonomických souvislostí.... [-]


MSc

MSc V Digitální Hospodaření S Energií

Campus forma Kombinované 4 semestry October 2018 Německo Idstein

Energetická politika procesy dominují - Vyrábíme energetické přechod [+]

MSc v digitální Power Management Energetické ekonomické procesy dominují - Vyrábíme transformace energetiky

K

hrát aktivní roli jako zaměstnanec užitného průmyslu v transformaci našeho energetického systému? požadované pro řízení výuky Změnit know-how? identifikovat nové obchodní příležitosti pro vaši firmu a hodnotit? Pochopit, jak podrobný bude údaje o spotřebě a stav energie a prodej elektřiny změnit udržitelné? znát přínos informačních technologií v tomto případě? praktičtější a zároveň dodatečné technické znalosti, aniž by se na povolání?

Poté, Part-time magisterský program nabízí Digital Power Management (M.Sc.) na University Fresenius optimálních podmínek pro Váš profesní rozvoj. Stručný profil programu V důsledku liberalizace energetického průmyslu, rychlá digitalizace procesů hospodaření s energií a aplikovaný po celá desetiletí energetického přechodu prezentujících poskytovatelů energetických dnes s obrovskými problémy. Požadavky na zaměstnance energetického sektoru vzroste, zatímco se mění plynule ve stále kratších cyklech. Energetický průmysl je čím dál manažeři, kteří znají procesy řízení spotřeby v rychle se měnícím trhu, mají odborné znalosti a ovládat důležité právní základy v oblasti dodávek energie a generace. Ale musí být také seznámeni s možnostmi moderních informačních a komunikačních technologií. Nová část-time magisterského studijního programu Digital Energy Management na Hochschule Fresenius formách, jako energetických expertů. Vedle energetické obchodní znalosti a rozsáhlé znalosti v oblasti vedení a řízení změn a inovací jsou vyučovány. Vyškolení manažeři energie mohou přijmout nezbytná v rámci energetického přechodu úpravách a rozhodujícího vlivu. Energetické manažeři jsou v poptávce a najít náročné pozice v asi 900 energetickými společnostmi v Německu, výzkumných institucí a vládních agentur. Zaměření studie jsou v oblasti decentralizované výroby... [-]


Videos

Fresenius University of Applied Sciences