Fresenius University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fresenius Univerzita aplikovaných věd

Z jeho hlavním kampusem v Idstein poblíž Wiesbadenu se Fresenius Univerzita aplikovaných věd může ohlédnout za více než 167 letou tradicí ve výuce věd. V roce 1848 Carl Remigius Fresenius založil Fresenius chemická laboratoř, která se věnuje od samého počátku na praktické laboratorní práci, jakož i vzdělávání. Certifikace jako soukromě sponzorovaný, státní certifikát University of Applied Sciences následoval v roce 1971.

Dnes, univerzita nabídne plný úvazek a částečný úvazek bakalářské a magisterské tituly, stejně jako odborného a dalšího vzdělávání ve svém sídle v Idstein a jeho areály v Kolíně nad Rýnem, Hamburku, Mnichově, Düsseldorfu, Frankfurtu, Berlíně a New Yorku. Kurzy jsou rozděleny mezi více fakultách: Chemistry & Biology, zdravotnictví a sociální, ekonomie a média a design.

Nicméně, toto čistě tržně orientovaný komunikační opatření nemá absolutně žádný vliv na právní rámec Fresenius Univerzitě aplikovaných věd. Školy nejsou náhradou za fakult, ale umožnit marketingové oddělení univerzity a to nejen prezentovat studijní kurzy, které se výrazně rozrostly v posledních letech, na trhu ve více transparentním a cíleně, ale také, aby lépe vyhovovaly potřeby potenciálních i stávajících studentů. V tomto ohledu bude právně stanovené výbory všechny univerzity a jejich organizace v různých fakultách i nadále udržet jejich důležitost a platnost v budoucnu.

Místa

Idstein

Hochschule Fresenius

Adresa, 1. řádek
Fresenius University of Applied Sciences
Limburger Straße 2
65510 Idstein

65510 Idstein, Hesse, Německo
Telefonní číslo
0800 7245 834

Berlín

Adresa, 1. řádek
Jägerstraße 32, 10117 Berlin
Berlín, Berlín, Německo

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Infanteriestraße 11A, 80797 München
Mnichov, Bavorsko, Německo

Wiesbaden

Adresa, 1. řádek
Moritzstraße 5, 65185 Wiesbaden
Wiesbaden, Hesse, Německo

Hamburg

Adresa, 1. řádek
Alte Rabenstraße 1, 20148 Hamburg
Hamburg, Hamburg, Německo