HMKW

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft

Studie na HMKW otevírá vzrušující perspektivy v mediálním sektoru. Ať už se jedná o design, žurnalistiku a komunikaci, správu médií a událostí nebo média a podnikovou psychologii, v prostorách Berlína, Kolína a Frankfurt nad Mohanem studujete praktickým a moderním způsobem.

Soukromá univerzita je uznána státem a institucionálně akreditována vědeckou radou. Všechny kurzy jsou mezinárodně uznávané a akreditovány FIBAA.

Naši profesoři a všichni učitelé přinášejí své zkušenosti z praxe přímo do výuky, kde je spojeno solidní akademické vzdělání s inovativní, praktickou prací. Budete aktivně podporováni na cestě ke studiu a na trh práce.

HMKW spojuje solidní akademické vzdělání s prací v různých praktických projektech. Spolupracujeme s mnoha zavedenými institucemi a podnikovými institucemi, které doplňují akademické učební osnovy s velmi reálnými otázkami a projektovými úkoly. Tyto sítě nabízejí příležitosti pro vstup do kariéry a kariéru.

Kurzy jsou zaměřeny konkrétně na získání teoretických znalostí a prakticky aplikovatelných dovedností. Na konci studia budete mít širokou škálu dovedností pro vaši kariéru v kreativním, mediálním a podnikatelském sektoru.

Po šesti semestrech (klasických bakalářských studijních programech) nebo osmi semestrech (duální, integrované bakalářské programy) budete hrdý na svůj výkon a úspěch.

Magisterské programy se vyučují v angličtině v Berlíně av němčině v Kolíně nad Rýnem. Můžete studovat mimo zaměstnání nebo na plný úvazek. HMKW účastní programu ERASMUS a věnuje se výměně a spolupráci s evropskými i mimoevropskými studenty a vysokými školami.

Místa

Berlín

HMKW

Adresa, 1. řádek
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Ackerstraße 76

13355 Berlín, Berlín, Německo
Telefonní číslo
+49 30 467769300

Kolín nad Rýnem

HMKW

Adresa, 1. řádek
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Höninger Weg 139

50969 Kolín nad Rýnem, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo
Telefonní číslo
+49 30 467769300

Frankfurt

Adresa, 1. řádek
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft Theodor-Heuss-Allee 108 (Erdgeschoss) 60486 Frankfurt
Frankfurt, Hesse, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium