Furtwangen University/HFU Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vytvoření budoucnost prostřednictvím inovací pro více než 160 let

Furtwangen University (HFU) je hrdá na své více než 160 leté historii vysoce kvalitní výuky, aplikovaným výzkumem a silnou mezinárodní orientací. Jsme zařadil vysoce jak studenty a zaměstnavateli v německých tabulkách univerzitní ligy a naše vynikající pověst přitahuje studenty z celého Německa, stejně jako z více než 80 zemích po celém světě.

Se třemi areály, deset fakultami a 41 inovativních a praktických studijních oborů na obou bakalářských a magisterských studijních programů, HFU nabízí širokou škálu akademických příležitostí. Naši studenti těžit z vynikající studijní podmínky s malými studijních skupin a osobní kontakt s profesory. Nabízíme také vynikající podpůrné služby a zařízení, včetně ultra-moderní laboratoře, high-tech IT infrastruktury a jednoho z nejlepších knihoven v Německu. To vše přispívá k velké vzdělávací zkušenost s vyhlídkami prvotřídní práce.

Proč byste měli vybrat právě nás?

Moderní, inovativní studijní obory Špičková kvalita výuky a výzkumu Vzdělávání v špičkovou technologií se silným praktickým prvkem Zaměřte se na pracovní uplatnění dovedností Mezinárodní zaměření studijních oborů Optimální podpory studentů a dohled Vynikající pracovní příležitosti

HFU Business School je pevně zavedeným centrum pro dokonalost, proslulý jeho průkopnického ducha a dynamickou atmosféru. Více než 1000 podnikatelů lidí absolvoval s námi od svého založení v roce 1995. Nabízíme plně akreditované, vysoce-zařadil obchodní stupňů přizpůsobené potřebám mezinárodního trhu práce. Na HFU Business School, získáte nejvyšší profesní kvalifikaci, což vám umožní hrát úspěšnou roli v globální ekonomice 21. století. A to je slib!

Obklopen přírodní krásy oblasti Černého lesa v jižním Německu, HFU Business School nabízí ideální prostředí pro vaše studium.

Místa

Villingen-Schwenningen

Adresa, 1. řádek
Robert-Gerwig-Platz 1
78120 Villingen-Schwenningen, Bádensko-Württembersko, Německo

Baden-Baden

Adresa, 1. řádek
Jakob-Kienzle-Str.17
78054 Baden-Baden, Bádensko-Württembersko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium