Hochschule Biberach University Of Applied Science

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Biberach univerzita - pulsující univerzita v oborech stavebnictví, energetiky, biotechnologie a obchodní administrativa

Tradičně, School of Construction je Biberach University pro klasické disciplíny architektury a stavitelství. Speciální odlišit tyto studijní programy: řízení projektu (výstavba) a Business Administration (Stavebnictví a reality). Vedeni vize energie HBC rozšířila své akademické nabídku v oblasti energetické účinnosti: kurzů Energy Engineering and Power tvoří mladí odborníci - inženýři jako obchodníci - pro tento budoucí úkol. Zaměření na výuku a výzkum v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Zároveň představuje HBC s biotechnologií zcela nový ostření. Kurzy Farmaceutické Biotechnologie a průmyslové biotechnologie nabízejí vědecké vzdělání, doplněné o současných výzkumných projektů.

Akademie Biberachu univerzity nabízí částečný úvazek postgraduální kurzy a rozsáhlý vzdělávací a program konference pro odbornou přípravu.

Celostátní hodnocení univerzit svědčí o kvalitě HBC ve výuce a výzkumu: Bude se opakovaně obdržel nejvyšší známky HBC!

Co pohony Biberach univerzita

Prostřednictvím svých studijních programů v oblasti architektury a pozemního stavitelství, klimatu budov a energetických systémů, jakož i řízení podniků a biotechnologie, Biberach univerzita má vědecký a zároveň praktickou konfrontací člověka, životního prostředí a energetiky. Existence člověka je založena na přítomnosti energie v různých formách a jejich použití. Zejména Základní a bezpečnostní potřeby lidí v terénu bydlení, zaměstnání, klima a zdraví jsou stále více komplexní a dominuje racionální a rozumné využívání energie.

Biberach University chápe vědeckou analýzu člověka a energie jako trvalý proces v regionální a globální společenské změny a dát jim adekvátní výuku založenou nabízí studentům v bakalářských a po sobě jdoucích kurzů. Studijní nabídky jsou pravidelně vyhodnocovány, upraven a rozšířen, například duální studijní modely. Regionálních a mezinárodních sítí na vysokých školách a ekonomiku posílí naši mezinárodní prestiž.

Vize Biberach University lze popsat těmito zásadami:

. 1 Biberach University představuje inovativní, odborné kvalifikace a praktického výcviku inženýrů s nejvyšší účinnosti, efektivnosti a kvality.

. 2. Biberach University podporován svými nabízíme školení příspěvky k řešení současných problémů v oblasti energetiky a klimatu.

. 3 Biberach univerzita má dostatečnou velikost, aby byla zajištěna nezávislost, účinnost a přitažlivost podobně.

. 4 Biberach University provozuje regionální i mezinárodní úrovni, udržuje strategické aliance v některých částech s jinými univerzitami.

. 5 Biberach University je atraktivním partnerem ve výzkumu, vývoji a služebních úkolů na regionálních a národních společností.

. 6 Univerzita se nachází jejich relativní důležitost vědomi jako respektované vzdělávací instituce ve městě a okresu Biberach a přispívá k jejich budování image a profilování na adrese.

Místa

Biberach

Hochschule Biberach

Adresa, 1. řádek
Biberach University of Applied Sciences
Karlstrasse 11

88400 Biberach, Bádensko-Württembersko, Německo
Telefonní číslo
+49 7351 5820

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium