Přečtěte si oficiální popis

Biberach univerzita - pulsující univerzita v oborech stavebnictví, energetiky, biotechnologie a obchodní administrativa

Tradičně, School of Construction je Biberach University pro klasické disciplíny architektury a stavitelství. Speciální odlišit tyto studijní programy: řízení projektu (výstavba) a Business Administration (Stavebnictví a reality). Vedeni vize energie HBC rozšířila své akademické nabídku v oblasti energetické účinnosti: kurzů Energy Engineering and Power tvoří mladí odborníci - inženýři jako obchodníci - pro tento budoucí úkol. Zaměření na výuku a výzkum v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Zároveň představuje HBC s biotechnologií zcela nový ostření. Kurzy Farmaceutické Biotechnologie a průmyslové biotechnologie nabízejí vědecké vzdělání, doplněné o současných výzkumných projektů.

Akademie Biberachu univerzity nabízí částečný úvazek postgraduální kurzy a rozsáhlý vzdělávací a program konference pro odbornou přípravu.

Celostátní hodnocení univerzit svědčí o kvalitě HBC ve výuce a výzkumu: Bude se opakovaně obdržel nejvyšší známky HBC!

Co pohony Biberach univerzita

Prostřednictvím svých studijních programů v oblasti architektury a pozemního stavitelství, klimatu budov a energetických systémů, jakož i řízení podniků a biotechnologie, Biberach univerzita má vědecký a zároveň praktickou konfrontací člověka, životního prostředí a energetiky. Existence člověka je založena na přítomnosti energie v různých formách a jejich použití. Zejména Základní a bezpečnostní potřeby lidí v terénu bydlení, zaměstnání, klima a zdraví jsou stále více komplexní a dominuje racionální a rozumné využívání energie.

Biberach University chápe vědeckou analýzu člověka a energie jako trvalý proces v regionální a globální společenské změny a dát jim adekvátní výuku založenou nabízí studentům v bakalářských a po sobě jdoucích kurzů. Studijní nabídky jsou pravidelně vyhodnocovány, upraven a rozšířen, například duální studijní modely. Regionálních a mezinárodních sítí na vysokých školách a ekonomiku posílí naši mezinárodní prestiž.

Vize Biberach University lze popsat těmito zásadami:

. 1 Biberach University představuje inovativní, odborné kvalifikace a praktického výcviku inženýrů s nejvyšší účinnosti, efektivnosti a kvality.

. 2. Biberach University podporován svými nabízíme školení příspěvky k řešení současných problémů v oblasti energetiky a klimatu.

. 3 Biberach univerzita má dostatečnou velikost, aby byla zajištěna nezávislost, účinnost a přitažlivost podobně.

. 4 Biberach University provozuje regionální i mezinárodní úrovni, udržuje strategické aliance v některých částech s jinými univerzitami.

. 5 Biberach University je atraktivním partnerem ve výzkumu, vývoji a služebních úkolů na regionálních a národních společností.

. 6 Univerzita se nachází jejich relativní důležitost vědomi jako respektované vzdělávací instituce ve městě a okresu Biberach a přispívá k jejich budování image a profilování na adrese.

Programy se vyučují na:
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

MA

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Biberach University jako centrum excelence pro stavebnictví a nemovitostí nabízí mnoho výhod: kvalifikovanými lektory, intenzivní kontakty jak mezi učiteli a žáky a hospo ... [+]

Magisterský titul v oboru Business Administration (stavebnictví a nemovitostí)

Biberach University jako centrum excelence pro Stavebnictví / Reality nabízí mnoho výhod: kvalifikovaná školení, intenzivní kontakty jak mezi učiteli a studenty, jakož i pro ekonomiku a na zahraničních univerzitách a související průběžné aktualizace vyučování - to vše dělá naši absolventi vyhledávané profesionály v hospodářstvím.

Který Fakulta managementu Biberach University vlaky obchodním manažerům, kromě jejich obchodní vzdělání an průmysl specializace získávají ve stavebnictví a nemovitostí průmyslu. Studenti se seznámí s problematikou oborových firemního managementu a kvalifikoval pro získání vedoucích a řídících funkcích v příslušném oboru.... [-]

Německo Biberach Ulm Spojené království London Švýcarsko Zürich  + 3 Více
Říjen 2019
Němec
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Velitel Program Energy a Building Systems (EGS) se zabývá prudkým nárůstem v posledních letech v oblasti životního prostředí, energetiky a klimatických požadavků na proje ... [+]

Mistr Energie a Building Systems použije do 15. ledna 2017!

61 více míst: Biberach univerzita staví magisterské programy v oblasti energetiky a biotechnologie z

Velitel Program Energy a Building Systems (EGS) se zabývá prudkým nárůstem v posledních letech v oblasti životního prostředí, energetiky a klimatických požadavků na projektování, výstavby a provozu budov a energetických systémů. Jako příklady lze uvést celostní systémové úvahy při plánování a stavebním provozu a zpracování obchodů celkové problémy s kvalitou. Technická stavebních řemesel příklady jsou přeshraniční propojení prostřednictvím automatizace budov, vývoj fasády od pasivních k aktivním zařízením, optimalizované koncepce řízení, atd Energy Performance Příkladem může být vývoj v určité oblasti energetických koncepcí, nebo plánování a zavádění systémů řízení energie.... [-]

Německo Biberach Ulm Spojené království London Švýcarsko Zürich  + 3 Více
Říjen 2019
Němec
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Magisterský titul Civil Engineering na Biberachu univerzitě vyvinuli a doplněný v bakalářském převážně technického obsahu prostřednictvím komponenty pro správu, řízení pr ... [+]

Magisterský titul v oboru stavebnictví

Magisterský titul Civil Engineering na Biberachu univerzitě vyvinuli a doplněný v bakalářském převážně technického obsahu prostřednictvím komponenty pro správu, řízení projektů a prostřednictvím aplikovaného Bauinformatik, výpočetních programů infrastruktury a metody konečných prvků. Vědecký výzkum speciálního technického obsahu je podporováno prostřednictvím úzké spolupráce s interdisciplinární ústavy Biberach University.

Tady, zaměření podle velkých společností předchozího bakalářského nebo vzdělávacího procesu (např: pozemní stavby, dopravní, hydraulické), sklony nebo profesní zkušenost se nastavují diferencované.... [-]

Německo Biberach Ulm Spojené království London Švýcarsko Zürich  + 3 Více
Říjen 2019
Němec
Denní studium
Kombinované
3 semestry
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Hochschule Biberach University Of Applied Science

Naši studenti budou připraveny metodami a technikami pro zpracování (rozsáhlých) projektů a praktických akcí pro odborné aplikace ke komplexu požadavků v profesním životě ... [+]

Master Project Management (Civil (-v))

Naši studenti budou připraveny metodami a technikami pro zpracování (rozsáhlých) projektů a praktických akcí pro odborné aplikace ke komplexu požadavků v profesním životě - v doprovodu semináře a pilotní projekty v týmové práci.

Přítomní dny na Akademii je omezena do čtvrtka do soboty. Takže studenti je možné, navzdory denního studia, pracovat až 20 hodin týdně.

Průběhy prvního a druhého pololetí jsou nezávislé. Studie proto může být zahájena v zimním semestru a letním semestru.

Zimní semestr sociální kompetence Týmová práce / Training Team Spustit projektu Smlouvy u. V... [-]
Německo Biberach Ulm Spojené království London Švýcarsko Zürich  + 3 Více
Říjen 2019
Němec
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině