Esslingen University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Inženýrství, ekonomika a management, společenské a ošetřovatelské vědy tvoří pilíře výuky na Esslingenově univerzitě aplikovaných věd . Na 11 fakultách je zapsáno přibližně 5 600 studentů, kteří nabízejí celkem 25 bakalářských a 11 magisterských studijních programů .

Úzké propojení univerzity s hospodářskými, průmyslovými a komerčními organizacemi zajišťuje vysoký stupeň praktické orientace v rámci odlišných učebních osnov.

Studenti mají přístup k více než 50 vysoce moderním laboratořím na třech areálech, které provádějí rozvojové projekty pověřené průmyslem - interdisciplinární výzkum v oblasti špičkových témat sociální práce a zdraví probíhá s rozsáhlou institucionální sítí. Univerzita dosahuje konzistentních předních pozic na univerzitě.

Pořadí

Výsledky hodnocení univerzity Esslingen hovoří samy za sebe. Ať už v tabulkách Centra pro rozvoj univerzit (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE), publikované Studijním průvodcem ZEIT nebo časopisy "Wirtschaftswoche", "Junge Karriere" a "Handelsblatt", Univerzita Esslingen jsou vždy nejlepší Německo. Třída "velmi dobrá" je pravidelně udělena pro vzdělávací a praktické programy Esslingen.

Vynikající vzdělání a školení

Stojíme za vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a odborné přípravy. Přebudeme nadšení pro náročné inženýrství, řízení a sociální profese u mladých lidí. Podporujeme a podporujeme naše studenty v rozvoji osobních kvalit, které jim umožní převzít profesní a sociální odpovědnost.

Vědecká kvalifikace

Naše studijní programy také kvalifikují studenty pro vědeckou kariéru. Díky našemu pokročilému odbornému školení umožňujeme lidem, kteří již pracují v oboru, rozšířit a rozšířit své znalosti.

Aplikovaný výzkum

Dáváme našim výzkumným činnostem vysokou prioritu. Jsou praktické, zaměřené na budoucnost, nezávislé a obohacují naše učení. Neustále rozšiřujeme naše výzkumné kompetence a zapojujeme naše studenty do toho samého.

Sítě

Díky našim místním kontaktům a globálním sítím zajišťujeme, že naše výuka je prakticky orientovaná a že existuje vysoký stupeň vzájemného přenosu. Vytváříme synergie prostřednictvím systematické spolupráce s našimi partnery.

Mezinárodnost

Pracujeme na mezinárodních a interkulturních výměnách. To motivuje naše studenty, aby zvážily kariéru v globálním prostředí a dali jim potřebné dovednosti.

Akreditace

"Programy magisterského studia v Esslingenu byly mezi prvními, kteří byli akreditováni v Německu, a jsou pravidelně akreditováni ASIINem. ASIIN je zodpovědný za zkoumání a certifikaci univerzitních programů STEM a interdisciplinárních programů obsahujících předměty STEM.

Jako průmyslově zaměřený magisterský program pro absolventy STEM programy Master Masters Esslingen úzce spolupracovaly s ASIIN, aby pomohly zajistit jejich další rozvoj vysokou kvalitu a mezinárodní uznání. "

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Meng v automobilových systémů

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Esslingen

V posledních letech automobilové systémy mají co do počtu, rozsahu a složitosti vzrostly. Automobilový průmysl se potýká s obrovskou výzvu v důsledku zvýšení konkurence a neustále se zvyšující požadavky, pokud jde o náklady, aktivní a pasivní bezpečnosti a spotřeby paliva. [+]

INOVATIVNÍ A MEZINÁRODNÍ Vybudujte svou kariéru v automobilových systémech Studie v srdci evropského automobilového průmyslu Naučte se pracovat v interdisciplinárním a interkulturním prostředí Studium v ​​angličtině - žije v Německu

"Zkušenost, která změní váš život" - Alfonso Rivera, třída ASM roku 2014

V posledních letech se zvýšil počet, rozsah a složitost automobilových systémů. Automobilový průmysl se potýká s obrovskou výzvu v důsledku zvýšení konkurence a neustále se zvyšující požadavky, pokud jde o náklady, aktivní a pasivní bezpečnosti a spotřeby paliva. Tyto výzvy lze dosáhnout pouze rozšiřováním a propojením stávajících automobilových systémů. Navzdory rostoucí složitost, systémy s větší bezpečnosti, dostupnosti a spolehlivosti musí být realizován. Rozvoj takových systémů vyžaduje odborné kvalifikace a znalosti plus schopnost a ochotu pracovat v interdisciplinárním a mezinárodním týmu. Cílem kurzu je, aby komunikovat tyto dovednosti. VYSTAVUJTE KARIÉRA V AUTOMOBILOVÝCH SYSTÉMECH ... [-]

Meng v designu a vývoji pro mechanickou a automobilovém průmyslu

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Esslingen

Internacionalita je velmi důležitá vlastnost u univerzity Esslingen. Nabízíme příležitost pro studenty z různých kulturních prostředí studovat, pracovat a žít společně. [+]

MEng v designu a vývoji pro mechanické a automobilové inženýrství

Mezinárodnost je velmi důležitou součástí univerzitní školy Esslingen University. Máme studenty z různých kulturních prostředí, které studují, pracují a žijí společně. Tato mezikulturní výměna a spolupráce jsou pro studenty našich magisterů silnou přidanou hodnotou.

Esslingen University udržuje pravidelný kontakt s mnoha hlavních mezinárodních společností. To je důležité pro vývoj, plánování a výuku našich programů a je velkým přínosem během praktického semestru studentů. V Esslingen University mistrovské kurzy jsou pravidelně akreditovány renomovanými sdružení, jako je FIBAA a ASIIN. ESSLINGEN - IDEÁLNÍ MÍSTO NA STUDIUM... [-]


Videos

Esslingen University of Applied Sciences

Contact

Esslingen University of Applied Sciences, Graduate School (MBA)

Adresa, 1. řádek Esslingen University of Applied Sciences Flandernstrasse 101
D-73732 Esslingen, Baden-Württemberg, Německo
Website http://www.graduate-school.de
Telefonní číslo +49-711-397-4466