Esslingen University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Úvod

Inženýrské, ekonomické a manažerské, sociální a ošetřovatelské vědy tvoří pilíře výuky na Esslingen University of Applied Sciences v Esslingen University of Applied Sciences . Na 11 fakultách je přihlášeno kolem 5 600 studentů, které nabízejí celkem 25 bakalářských a 11 magisterských studijních programů .

Úzké propojení univerzity s hospodářskými, průmyslovými a komerčními organizacemi zajišťuje vysoký stupeň praktické orientace v rámci odlišných učebních osnov.

Studenti mají přístup k více než 50 vysoce moderním laboratořím na třech areálech, které provádějí rozvojové projekty pověřené průmyslem - interdisciplinární výzkum v oblasti špičkových témat sociální práce a zdraví probíhá s rozsáhlou institucionální sítí. Univerzita dosahuje konzistentních předních pozic na univerzitě.

Pořadí

Výsledky hodnocení univerzity Esslingen hovoří samy za sebe. Ať už v tabulkách Centra pro rozvoj univerzit (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE), publikované Studijním průvodcem ZEIT nebo časopisy "Wirtschaftswoche", "Junge Karriere" a "Handelsblatt", Univerzita Esslingen jsou vždy nejlepší Německo. Třída "velmi dobrá" je pravidelně udělena pro vzdělávací a praktické programy Esslingen.

Vynikající vzdělání a školení

Stojíme za vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a odborné přípravy. Přebudeme nadšení pro náročné inženýrství, řízení a sociální profese u mladých lidí. Podporujeme a podporujeme naše studenty v rozvoji osobních kvalit, které jim umožní převzít profesní a sociální odpovědnost.

Vědecká kvalifikace

Naše studijní programy také kvalifikují studenty pro vědeckou kariéru. Díky našemu pokročilému odbornému školení umožňujeme lidem, kteří již pracují v oboru, rozšířit a rozšířit své znalosti.

Aplikovaný výzkum

Dáváme našim výzkumným činnostem vysokou prioritu. Jsou praktické, zaměřené na budoucnost, nezávislé a obohacují naše učení. Neustále rozšiřujeme naše výzkumné kompetence a zapojujeme naše studenty do toho samého.

Sítě

Díky našim místním kontaktům a globálním sítím zajišťujeme, že naše výuka je prakticky orientovaná a že existuje vysoký stupeň vzájemného přenosu. Vytváříme synergie prostřednictvím systematické spolupráce s našimi partnery.

Mezinárodnost

Pracujeme na mezinárodních a interkulturních výměnách. To motivuje naše studenty, aby zvážily kariéru v globálním prostředí a dali jim potřebné dovednosti.

Akreditace

"Programy magisterského studia v Esslingenu byly mezi prvními, kteří byli akreditováni v Německu, a jsou pravidelně akreditováni ASIINem. ASIIN je zodpovědný za zkoumání a certifikaci univerzitních programů STEM a interdisciplinárních programů obsahujících předměty STEM.

Jako průmyslově zaměřený magisterský program pro absolventy STEM, magisterské programy Esslingen úzce spolupracovaly s ASIIN, aby pomohly zajistit jejich další rozvoj vysoké kvality a mezinárodního uznání. “

Místa

Esslingen

Esslingen University of Applied Sciences, Graduate School (MBA)

Adresa, 1. řádek
Esslingen University of Applied Sciences
Flandernstrasse 101


D-73732 Esslingen, Bádensko-Württembersko, Německo
Telefonní číslo
+49-711-397-4466