GISMA ULaw

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

GISMA ve spolupráci s University of Law

University of Law (ULaw) vytváří od roku 1876 některé z nejlepších právních myslí a učila více právnických profesionálů než kterákoli jiná instituce. Tato prestižní univerzita má 97% míru zaměstnatelnosti *, což dokazuje úspěch jejích programů. Výjimeční zaměstnanci vytvořili studijní programy, které nejen obsahují nejaktuálnější obsah ve svých učebních osnovách, ale také využívají praktickou výuku, aby zajistily, že studenti budou moci své znalosti aplikovat na scénáře skutečného života. ULaw se zaměřuje na zaměstnatelnost svých studentů, jakmile jsou zapsáni na univerzitu.

Společnost GISMA byla hrdá na to, že v roce 2017 oznámila své partnerství se společností ULaw. V důsledku této spolupráce je společnost GISMA schopna nabídnout řadu postgraduálních programů, včetně lidských zdrojů, marketingu a správy dat.

119555__MG_45551.jpg

Odbornost

Naši profesoři jsou vysoce oddaní profesionálové, vždy ochotní zapojit se do akademické diskuse, dokonce i mimo učebnu. Naše fakulta má mnohaleté zkušenosti, akademické i průmyslové, a každý člen fakulty je odborníkem ve svém oboru, mnoho s PhD.

119557__MG_9987.jpg

Mezinárodní společenství

Areál GISMA ULaw sídlí v německém hlavním městě Berlíně. Všechny naše programy jsou vyučovány v angličtině, takže studenti z celého světa mají možnost přijít a studovat s námi. Pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou zaměstnatelnost, existuje vedle studijního programu možnost studovat německý jazyk zdarma. Studenti si mohou zdokonalit své jazykové dovednosti, což jim pomáhá nejen se integrovat do německé společnosti, ale také jim zajistí, že vyniknou na silně konkurenčním trhu práce. Znalost německého jazyka umožní studentům vykonávat pracovní pozice v Německu a jinde v celé Evropě.

119544_ProjectManagement_LATAM.jpg

Po ukončení programu mohou zahraniční studenti zůstat v Německu až 18 měsíců, aby se mohli věnovat pracovní praxi nebo hledat zaměstnání.

GISMA přitahuje studenty z celého světa, kde naši absoloventky představují alespoň 60 různých národností. Naše různorodá komunita znamená, že studenti jsou schopni se smíchat s lidmi z různých kultur, což jim dává mezinárodní pohled na svět. Naši zaměstnanci jsou také z mnoha různých zemí, díky čemuž je GISMA skutečně rozmanitou a multikulturní institucí.

119556_ProjectManagement_MiddleEast.jpg

Umístění

Berlínská dynamická a energizovaná kultura není tajemstvím. Od více než 180 muzeí, které prozkoumávají německou historii a dědictví, až po podzemní noční kluby s nepředvídatelnými tématy a rozmanitou hudbou, Berlín má vše, což z něj činí vynikající místo pro mezinárodní studenty. Mimo studia budete mít možnost zažít život jako místní ve městě, které je zaneprázdněno historií a příležitostmi.

Berlín je také známý tím, že je začínajícím centrem pro začínající podniky. Mnoho technologických společností se také rozhodlo založit ve městě a způsobit, že Berlín bude přezdíván „Silicon Allee“.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Podpora kariéry našich studentů

Naše Centrum pro rozvoj kariéry nabízí řadu služeb, které pomáhají studentům získat smysluplné zaměstnání, včetně služeb přizpůsobení životopisu a praxe při pohovorech.

Studenti jsou také vyzváni, aby se učili mimo učebnu prostřednictvím externích návštěv některých z největších německých společností. To umožňuje studentům pochopit, jaký bude pracovní svět a jak mohou aplikovat dovednosti, které se naučili v profesionálním prostředí.

119553_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Místa

Berlín

Adresa, 1. řádek
Berlín, Berlín, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium