Furtwangen University

Faculty of Medical & Life Sciences

Úvod

Read the Official Description

Jako jedna z předních německých univerzit je univerzita Furtwangen (HFU) uznávána za vynikající výsledky v následujících oblastech:

  • Vysoká kvalita a inovace ve výuce
  • Silné praktické zaměření prostřednictvím spolupráce s průmyslem
  • Mezinárodní Zaměření
  • Aplikovaný výzkum
  • Další vzdělávání a celoživotní učení
  • Spolupráce a motivace
  • Společenská odpovědnost a zabezpečení budoucnosti

Furtwangen University se zaměřuje především na vzdělávání a odbornou přípravu založenou na akademickém principu. Tradiční hranice mezi oborů se odstraní ve mezioborové projekty. HFU je lídrem ve specializovaných oblastech strojírenství, informatiky, informačních systémů a managementu, podnikové správy a inženýrství, médií, mezinárodního obchodu a zdraví. Rozsah kurzů a programů se neustále rozšiřuje tak, aby zohledňoval inovativní vývoj. Naším cílem je nabídnout výhledová studijní programy pro nadané mladé lidi, zadávání špičkové, uznávané tituly, které otevírají výjimečné příležitosti kariéry. Zároveň podporujeme cestu naši studenti udělat na cestě stát odpovědný a příslušným jednotlivcům schopnost identifikovat a řešit problémy samostatně. Navíc, díky výzkumu aplikačně orientované a akademický profesního rozvoje, naše univerzita podporuje novou generaci vědců přispívají k inovacím a lepší dovednosti v podnikání a společnosti.

Vysoká kvalita a inovace ve výuce

Naším cílem je poskytnout špičkové, prakticky orientované a odborně uznávané akademické vzdělání. Neustále rozšiřujeme nabídku programů a kvalifikací, které zahrnují vysokoškolské a postgraduální studium, stejně jako odbornou přípravu na univerzitní úrovni. V našich bakalářských a magisterských studijních programech se akademické, technické a metodologické dovednosti vyučují pomocí inovativních metod výuky v atraktivním učebním prostředí. Studium na HFU poskytuje studentům interdisciplinární, aplikačně orientované vzdělání, které je připravuje pro budoucí kariéru.

Mezinárodní Zaměření

Podporujeme mezinárodní vzdělávání, výzkum a kulturní výměnu tím, že spolupracujeme s univerzitami a firmami po celém světě. Rozvíjíme naše studijní programy se zaměřením na mezinárodní příležitosti a požadavky a zaručujeme jejich uznávání po celém světě. Začlenění mezinárodního vývoje do obsahu kurzu a výuky cizích jazyků a mezikulturních dovedností, jakož i poskytování finančních prostředků na cestování do zahraničí pomáhají připravit absolventy na práci v mezinárodním prostředí. Náš mezinárodní profil je dále posilován našimi celosvětovými spoluprácemi a partnery: studijní moduly v zahraničí; dohody o společném stupni; nábor mezinárodních studentů, zaměstnanců a profesorů; a mezinárodních dohod o spolupráci v oblasti výzkumu.

Vidět MSc » Vidět Health BScs » Vidět Health MSc » Vidět BSc programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr "udržitelné bioprocesu"

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Villingen-Schwenningen

Otázky udržitelnosti musí a vyhraje v obchodním imperativem - využívání obnovitelných zdrojů, obnovitelné zdroje energie, nebo náhradních materiálů a pomocných látek na zdroje náročné. Inteligentní projekty v této oblasti představují obrovský potenciál pro inovace. [+]

Otázky udržitelnosti musí a vyhraje v obchodním imperativem - využívání obnovitelných zdrojů, obnovitelné zdroje energie, nebo náhradních materiálů a pomocných látek na zdroje náročné. Inteligentní projekty v této oblasti představují obrovský potenciál pro inovace.

Přes vysoký společenský význam, který je připisován biohospodářství v Evropě existuje jen málo studií, které nesou tento význam konzistentní prohlášení.

7 dobrých důvodů pro studium Bioprocesů technologie, biotechnologie a udržitelnost - tři otázky budoucnosti ve studijním programu Již realizovat zajímavé projekty pro bio-ekonomice spolu se společnostmi a výzkumnými pracovníky ve studii více než 20 let zkušeností v oblasti biotechnologie a technologických procesů na univerzitě Furtwangen těžit ze současné praxe, relevantní pro výzkum a vývoj posílení řízení projektu a vůdčí schopnosti prohloubit strojírenství nebo přírodních věd cílenou PhD po Magisterské programy, nebo jít přímo do obchodu požadavky na přijetí ... [-]