Fraunhofer Academy

Úvod

Read the Official Description

Die Fraunhofer Academy je tréninkové zařízení z Fraunhofer-Gesellschaft eV pro aplikovaný výzkum a je zaměřen na odborníky a manažery se zájmem o technologicky řízené společností dalšího vzdělávání. Academy nabízí specialisty a manažery vynikající kurzy, osvědčení kurzy a semináře na základě výzkumné činnosti Fraunhoferových ústavů ve spolupráci s vybranými a renomovanými partnerskými univerzitami a partnerských univerzitách.

Školení na nejvyšší úrovni

Prvotřídní vzdělání je základem pro slibnou kariéru - to je pravda, dnes více než kdy jindy. Tempo inovací je vysoká, podnikatelské prostředí se neustále mění, a globalizace vytváří rostoucí konkurence ze zahraničí. Kdo chce čelit všem těmto výzvám úspěšně, přichází s klasickým studiem nebo konvenčního odborného výcviku sám je často již dostatečná. Celoživotní učení je nutností dnes.

Na Fraunhofer vás krok z těchto změn ze strany dělat vynikající řešení pro trénink s profesionály Fraunhofer akademie v průmyslu. Zde příležitosti pro další vzdělávání Fraunhoferova-Gesellschaft jsou dodávána pod jednou střechou, čímž poskytuje jedinečný přenos znalostí z Fraunhofer výzkumu do podniků. Takže nejnovější poznatky z oblasti vědy a výzkumu proudu do všech nabízí přímo na obsah výuky s - skutečný paktu pro výzkum a inovace.

Naše nabídka je rozdělena do pěti tematických oblastech:

Technologie a inovace Energie a udržitelnost Logistika a výroba Výroba a testování Informační a komunikační

Partnerské univerzity a další vzdělávací spolupráce Fraunhofer akademie

Vzdělávací spolupráce Fraunhofer akademie

Fraunhofer akademie spolupracuje jak s renomovanými vzdělávacími institucemi, jakož i iniciativy z obchodu a politiky, které udělali to jejich cíl prosazovat a podporovat vzdělávání a odbornou přípravu v Německu.

Partnerské univerzity a partnerskými instituty Fraunhofer akademie

Fraunhofer Academy nabízí specialistů a manažerů vynikající trénink na základě výzkumné činnosti Fraunhoferových ústavů ve spolupráci s vybranými a renomovaný partnerských vysokých škol a partnerských univerzitách.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Zobrazit magisterské programy » Vidět Certifikáty » Vidět MSc » Vidět Magistr - OnlineStudies »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Automotive Engineering Production

Campus forma Kombinované 5 semestry October 2018 Německo Mnichov Baden-Württemberg + 1 více

V kurzech, velký důraz je kladen na neustálé interakce mezi teoretické a vědecké poznatky a praktické aplikace. [+]

Studijní obsah Kurz zahrnuje obsah ze tří odborných oblastí: : Výroba a výrobní technologie Automobilový průmysl B: Management a Leadership / Podnikatelská aktivita C: Metodické a praktické dovednosti projektu Individuální prohlubování technického obsahu je možné ve volitelných modulech. Study Organization např přípravné kurzy, moduly, volitelných a základní kurzy atd Požadavky na přijetí - První odborně kvalifikační stupeň (např bakalářské, diplomové) v inženýrství programu (minimálně 180 ECTS) - Žadatelé musí být také v době vstupu do studie v ungekündigter a odborně relevantní zaměstnanosti Obsah předmětu V kurzech, velký důraz je kladen na neustálé interakce mezi teoretické a vědecké poznatky a praktické aplikace. Tato orientace je podporováno doprovodnými podnikových projektů vědecké a technologické během prvních 4 semestrů. Prostřednictvím volitelných modulů, mohou studenti rozšířit své individuální dovednosti buď silný ve strojírenském odbornosti v automobilovém výrobní technologie nebo stanovených priorit v oblasti vedení a řízení v automobilovém průmyslu. 1. semestr: Materiály Věda automobilové materiály, lehká konstrukce koncepty, průmyslová výroba 1, Logistika a Supply Chain Management 1, podnikatelská aktivita / International Management a další. 2. semestr: Průmyslová výroba 2 (montáž technologie, robotika a dopravní prostředky), digitální technologie ve výrobě, nástroje pro řízení kvality, strategického řízení, a další. 3. semestr: Zajištění kvality a non-destruktivní testování, Průmyslová výroba 3 Logistika a Supply Chain Management 2, International Business Komunikace a další. 4. semestr: Průmyslová produkce 4, vozidel a mobility koncepty, marketing a prodej, předvádění a více zaměstnanci. 5. semestr: Vývoj magisterského studijního práce a kolokvium pro magisterský studijní práci. Doplnění: V prvním a třetím semestru je někdy projekt... [-]

Videos

Fraunhofer Academy

Contact

Fraunhofer Academy

Adresa, 1. řádek Hansastraße 27 c
80686 Baden-Württemberg, Německo