Fachhochschule der Wirtschaft FHDW

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Recept na úspěch duální studium - Fit pro praxi

V roce 1993, univerzita aplikovaných věd (FHDW) byla založena jako jedna z prvních soukromých vysokých škol v Severním Porýní-Vestfálsku. Mezitím, studie na 1900 mladých lidí ve svých pěti místech Paderborn, Bielefeld, Bergisch Gladbach, Mettmann a Marburg. FHDW zaměřil svou studii o spektru oblastí podnikání a obchod výpočetní techniky, na které se nabízí dvojí a na částečný úvazek bakalářských a magisterských studijních programů.

Kombinace teorie a praxe je recept na úspěch FHDW. V duálním vysokoškolské studium, se mísí po celou dobu trvání stejné období učení na vysoké škole s praktickými fází v partnerských firem. Tři měsíce trvá fáze, pak se přepnout studenty opět jejich pole působnosti. Přibližně 600 firem se zabývá ve své sítě pro spolupráci. Často se na školné v celku nebo zčásti, a poskytnout absolventům firmu po absolvování jednoho. Tímto způsobem, většina FHDW studenta má práci již v jeho závěru.

Kromě těsné integrace teorie a praxe, v malých skupinách, intenzivní dozor ze strany fakulty, kteří vykonávají činnost fáze v partnerských firem a číslo mezinárodní univerzitní nabídky spolupráce absolventi studii s velmi atraktivními kariérními příležitostmi.

Fakta

  • Společnost byla založena v roce 1993 jako jedna z prvních soukromých vysokých škol v Severním Porýní-Vestfálsku - Místo: Paderborn, Bielefeld, Bergisch Gladbach, Mettmann, Marburg - více než 1900 studentů a 5000 absolventů - Dual a na částečný úvazek bakalářských a magisterských studijních programů - praktický výcvik v podnicích - Mezinárodní orientace - Small studijní skupiny, individuální podpora - Studie Start: v říjnu až lednu

Místa

Paderborn

Adresa, 1. řádek
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Hauptstraße 2

51465 Paderborn, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Paderborn

Adresa, 1. řádek
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Meisenstraße 92

33607 Paderborn, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Paderborn

Adresa, 1. řádek
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Marie-Curie-Straße 6

40822 Paderborn, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Paderborn

Adresa, 1. řádek
University of Applied Sciences FHDW
Fürstenallee 3 - 5

33102 Paderborn, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium