Fraunhofer Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fraunhofer Academy je školící středisko z Fraunhoferova společnosti pro aplikovaný výzkum a je zaměřen na zájem o další vzdělávání specialistů a manažerů technologie řízené společnosti. Akademie nabízí profesionálům vynikající kurzy, certifikační kurzy a semináře na základě výzkumných aktivit Fraunhofer Institute ve spolupráci s vybranými a renomovaný partnerských vysokých škol a partnerských institucí.

Trénink na nejvyšší úrovni

První třída vzdělání je základem pro slibnou kariéru - to platí dnes více než kdy jindy. Tempo inovací je vysoká, podnikatelské prostředí se neustále mění, a globalizace vytváří rostoucí konkurenci ze zahraničí. Kdo chce úspěšně čelit všem těmto výzvám, nepochází od klasického studia nebo běžného tréninku sama často. Celoživotní učení je nutností.

Fraunhofer vás krok se změnami tím, že se odborníci Fraunhoferova akademie v podnikání vynikající řešení pro trénink. Zde jsou možnosti školení z Fraunhofer-Gesellschaft se spojí pod jednou střechou, což poskytuje jedinečný přenos znalostí z Fraunhoferova výzkumu do podniků. Tak nejnovější poznatky z oblasti vědy a výzkumu je přímo zapojen do všech nabídek v obsahu výuky s jedním - skutečný pakt pro výzkum a inovace.

Naše nabídka je rozdělena do pěti témat:

  • Technology and Innovation
  • Energie a udržitelnost
  • Logistika a výrobní
  • Výroba a testování
  • Informační a komunikační

Partnerské univerzity a další vzdělávací spolupráce Fraunhofer akademie

Vzdělávací spolupráce Fraunhofer akademie

Fraunhofer Academy spolupracuje s renomovanými vzdělávacími institucemi, jakož i iniciativ vlád a podniků, kteří dělali to jejich cíl podporovat vzdělávání a odbornou přípravu v Německu a pohonem.

Partnerské univerzity a partnerských ústavů Akademie Fraunhofer

Fraunhofer Academy nabízí specialistů a manažerů vynikající trénink na základě výzkumných aktivit Fraunhofer Institute ve spolupráci s vybranými a renomovaný partnerských vysokých škol a partnerských institucí.

Místa

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Hansastraße 27c
80686 Mnichov, Bavorsko, Německo

Kassel

Adresa, 1. řádek
Kassel, Hesse, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium