Friedensau Adventist University

Úvod

Read the Official Description

Friedensau byl místem vzdělávání od roku 1899. Dne 19. listopadu 1899 institut, který předcházel univerzity, "Průmysl a Mission School", zahájila činnost se pouhých sedm žáků ve velmi základních podmínek. Škola byla umístěna ve starém mlýně na řece Ihle, uvedené poprvé v roce 1306.

Dalších deset let viděl výstavbu souboru velkých výuky a obytných budov, které ještě definují vzhled areálu dnes. Sanatoria, workshopy a jídlo továrna byly také postaveny v souladu s školy pedagogické holistického modelu, poskytující jak praktické výuky a příležitostí, jak vydělat peníze. Před první světovou válkou až 250 lidí za rok využilo příležitostí, které nabízí školení.

Během první světové války ministerstvo války zřízení vojenské nemocnici v budovách. To nebylo až do roku 1919, že vzdělávání by mohla být obnovena, a rozšířená v následujících letech s novými kurzů (domácí ekonomiky školy, přípravné školy pro ošetřovatelky, střední úrovni kurzů ve vědě a technice, obchod a kurzy péče o děti). V roce 1923 došlo ke změně názvu instituce k "Friedensau Mission semináři". V roce 1930 semináři obdržely státní akreditaci ze správního okresu důstojník Magdeburg pro své domácí ekonomiky a obchodních kurzů.

Nacistická doba přinesla mnoho omezení, kulminovat uzavřením semináře v druhé světové válce. Opět byly učební objekty slouží k péči o nemocné a zraněné vojáky, jako první z wehrmachtu, a od roku 1945 ze sovětské armády.

Na přímluvu ministerského předsedy Sasko-Anhaltsko, Erharda Hübener, sovětská vojenská správa dovoleno škola znovu otevřít v roce 1947. To dělal Friedensau Seminář první a jediný kostel vzdělávací zařízení, aby se mohl pokračovat v jeho učení operace v sovětské okupační zóny.

Během období NDR, SED (komunistická strana), vláda dovolila školení pouze zaměstnanců církevních. Stejně jako školení pro pastory, bylo jednoleté kurzy pro jáhny. V roce 1981 vysoké standardy a kvalitu vzdělávání vedlo k nové jméno, "Friedensau Theological Seminary". O dva roky později Generální konference adventistů sedmého dne akreditované semináře jako Senior vysoká škola. Z 1980 studentů z ostatních socialistických zemí východní Evropy a Afriky by mohly být vyškoleni jako pastorů v Friedensau.

Dne 15. září 1990 teologický seminář se stal státem akreditovaná univerzita na základě rozhodnutí Rady ministrů NDR. Později Fakulta sociálních věd vznikla vedle School of Theology, který nabídl Diplom a magisterské studium teologie od roku 1992.

Dnes Friedensau Adventist University, jako akademicky zaměřenému pro církevní univerzity, ocenění vysokoškolské kvalifikace. Friedensau je zavedený místem stipendia a má výzkumné spolupráci spojují ji s institucemi v několika kontinentech.

Campus on Friedensau kampus se liší od jiných univerzitních míst v mnoha oblastech.

Školní areál je blízko k přírodě, a zařízení jsou v dosahu sebe, což šetří čas a snižuje stres. Blízkost mezi studenty a pedagogických pracovníků umožňuje prostor pro vzájemnou důvěru a relaxační soužití. Vedle studijních programů tam jsou četné duchovní, kulturní, umělecké a sportovní možnosti pro aktivní mimoškolní život v Friedensau.

Poslání Posláním naší univerzity je přispět v oblasti vzdělávání a vzdělanosti, pro církve a společnosti. Jako volné kostela adventistů instituce, jsme v souladu s reformní tradicí a inovativní myšlení. Náš výzkum a výuka jsou tak založeny na vědeckých metod, základní otevřenost vůči nepředvídaných výsledků a odpovědnosti vůči Bohu a lidstvu.

Profil

Jako univerzity se speciálním profilem se soustředíme na ty obory, jejichž předmětem jsou služby k lidem. Naše oblasti zájmu jsou teologie, společenské vědy, rozvojová spolupráce a zdravotní vědy. Vidíme sami sebe jako mezinárodní univerzity, které se zavázaly k interkulturalismu a rovných příležitostí, a nesl na historii dlouhodobých vztahů se zeměmi ve všech kontinentech.

Společenství

Jsme kampus univerzity. To znamená, že naši učitelé, zaměstnanci a studenti tvoří důvěřující, tolerantní, multikulturní a svépomocné komunity. Chceme poskytnout komplexní podporu pro všechny členy této komunity. Zde rovnost mezi muži a ženami je základní fakt, jako je úcta k jiným náboženstvím, světové názory a kultur. Jako pro rodiny s dětmi univerzitu, chceme vytvořit podmínky, které usnadňují sladit studium, povolání a rodinu. Prostorná dispozice areálu s jeho přirozeném prostředí také přispívá.

Zavazujeme naučit studenty základy dané oblasti stipendia, stejně jako jednání s současné příspěvky do výzkumu. Cílem naší výuky je spojit dovednosti v oblasti výzkumu a aplikace, zajistit, aby naši absolventi vždy fungovat podle vysokých standardů a splňují požadavky svých oblastí odpovědnosti. Nabízíme také další vzdělávání a profesní rozvoj, v souladu se zásadou celoživotního učení. Univerzitní učitelé a studenti přispívají k učené diskurzu s publikací. Naše výuka a výzkum, které tvoří jeden celek, jsou založeny na křesťanské etiky a mají holistický, interdisciplinární zaměření.

Společnost a spirituality

Jsme přesvědčeni, že víra, vzdělání a životní styl jsou neoddělitelné. Snažíme se odráží v našich akcí, spiritualitu založenou na evangelia Ježíše Krista. Proto podporovat osobní rozvoj identity tím, že podporuje a umožňuje sebereflexi. Naším cílem je také poskytnout konstruktivní a kritický komentář k vývoji církve a společnosti. To je náš komplexní pochopení našeho poslání, a způsob, jakým jsme jako univerzitní veřejnosti se snaží naplnit.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět Summer courses » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Master Of Arts V Mezinárodních Sociálních Věd

Campus forma Denní studium 4 - 6 semestry October 2018 Německo Möckern

Master of Arts v mezinárodních sociálních věd (MA ISS) je interdisciplinární studijní program, který připravuje studenty na kariéru v mezinárodním sociálního řízení. To umožňuje studentům specializovat se v odborných profesních možností, jako jsou profesionální zaměstnání jako odborníků v oblasti mezinárodního sociálního řízení, rozvojová spolupráce, reakce na katastrofy a humanitární pomoc, plánování, řízení a ... [+]

Master of Arts v mezinárodních sociálních věd

Master of Arts v mezinárodních sociálních věd (MA ISS) je interdisciplinární studijní program, který připravuje studenty na kariéru v mezinárodním sociálního řízení. To umožňuje studentům specializovat se v odborných profesních možností, jako jsou profesionální zaměstnání jako odborníků v oblasti mezinárodního sociálního řízení, rozvojová spolupráce, reakce na katastrofy a humanitární pomoci, plánování, řízení a hodnocení projektů udržitelného rozvoje, pracovat s právy přístupu založeného člověka Organizace spojených národů systém práva, které řídí programy na odstraňování chudoby s organizacemi občanské společnosti, zapojení do nenásilného řešení konfliktů, míru a usmíření, a aktivní účast v různých oblastech globálního vládnutí.... [-]