ESMT Berlin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Business School založil podnikání.

ESMT - European School of Management and Technology, která se nachází v centru Berlína, Německa, je soukromá obchodní škola založená 25 nadnárodních korporací. odbornost škol se soustřeďuje na rozvoj podnikatelských lídrů s globálním zaměřením na společenskou odpovědnost a řízení technologie. ESMT je jedním z top zařadil obchodní školy v Německu s globální síť absolventů ve více než 50 zemích světa.

ESMT nabízí tři studijní programy:

  • Titul magistra v oboru managementu
  • Full-time MBA
  • Executive MBA (EMBA) stejně jako vzdělávání vedoucích pracovníků

Všechny programy ESMT těžit z blízkých vztahů s ESMT je podniková síť a founders.The Business School nabízí interdisciplinární platformu pro diskursu mezi tvůrců politik, akademických pracovníků, a vedoucí podniku.

ESMT je největší mezinárodní obchodní škola v Německu, více než 80% členů fakulty ESMT mají non-německé zázemí a v každém programu třídy jsou 70% až 90% mezinárodní.

Škola nedávno vstoupil několik žebříčku. Program EMBA ESMT bylo zařadil 30. v Financial Times globálního žebříčku Executive MBA 2015. Program EMBA byl zařadil číslo jedna v posledních pěti po sobě jdoucích let pro kariérního postupu. In The Economist ", který MBA?" Žebříčku globálních programů na plný úvazek MBA top 100, ESMT se umístila na 49., umístění na 2. místě v Německu a 13. v Evropě.

ESMT je státem akreditované soukromé obchodní škola, jejichž programy jsou také akreditována AACSB, AMBA, EQUIS a FIBAA.

Posláním School

ESMT vyvíjí podnikatelské vůdce, kteří Mysli globálně, jednej zodpovědně, a respektovat jednotlivce. S dědictvím kořeny v evropských hodnotách a potenciál technologií, ESMT vyvíjí a dodává nové poznatky, podporovat udržitelný hospodářský růst.

Tam je značné překrývání mezi těmito oblastmi výzkumu, a mnoho z členů fakulty pracují na několika výzkumných oblastí nebo jejich rozhraní. Navíc chování-teoretický výzkum je schopen dále propojit tři oblasti kompetence.

Místa

Berlín

ESMT European School of Management and Technology GmbH

Adresa, 1. řádek
European School of Management
and Technology
Schlossplatz 1

10178 Berlín, Berlín, Německo
Telefonní číslo
+49 30 212310