ESCP Business School - Berlin campus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Berlín

Symbol pro evropský život i mezinárodní výhled.

ESCP - Berlín

Jako státem uznávaná univerzita patří ESCP mezi nejprestižnější a nejvýznamnější obchodní školy v Německu. ESCP pravidelně zaujímají špičková místa v národních i mezinárodních žebříčcích (1. evropská obchodní škola v Německu, # 1 Master in Management, # 1 Executive MBA a # 1 v Custom Executive Education Education v Německu).

V Berlíně má ESCP zvláštní odborné znalosti ve 3 akademických klíčových oblastech, konkrétně udržitelnosti, podnikání a digitalizace se základem mezinárodního řízení.

Společnosti jako Accenture, Bain, Bayer, Coca-Cola a P&G s námi úzce spolupracují a zůstávají v neustálém kontaktu díky kvalitě naší fakulty, jejich výzkumu i špičkové kvalitě našich studentů a absolventů.

S jedinečným mezikulturním duchem na ESCP v Berlíně se seznámíte s nejvíce evropskou obchodní školou v Německu. Kontaktujte nás nebo jednoduše navštivte návštěvu. Těšíme se na setkání s Vámi.

Profesor Dr. Andreas Kaplan, MPA
Rektor ESCP Berlín

127954_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Studujte v jednom z nejinovativnějších a nejkreativnějších měst

Německá metropole se díky své jedinečné historii a kultuře stala symbolem evropského života i mezinárodního výhledu - a samozřejmě je známá svou rozmanitou ekonomikou.

Berlín je se svými 3,5 miliony obyvatel a přibližně 40 000 dalšími každoročně rychle rostoucím městem, které nabízí ve srovnání s ostatními evropskými metropolemi vysokou kvalitu života při relativně nízkých životních nákladech.

Kulturní rozmanitost

Berlín je multikulturní město se zastoupením více než 180 různých národností.

Kulturní rozmanitost formuje charakter města a dodává mu kulturní atmosféru a rozmanitost. Mnoho globálních hráčů má také dceřinou společnost v Berlíně, např. Amazon, Bain, Bombardier Transportation, EY, Google, PwC, Siemens a Total SA.

Ekonomický faktor

Berlín se vyznačuje bohatou mnohostrannou hospodářskou strukturou.

Od průmyslových společností s dlouhou tradicí a silných středně velkých společností až po velmi dynamický sektor služeb, stejně jako inovativní IT a high-tech společnosti. Dnes je Berlín známý zejména svou živou kulturou začínajících podniků a kreativním průmyslem; stalo se důležitým mediálním centrem.

Životní styl

Lidé si cení Berlína pro pulzující scénu a noční život, stejně jako pro své rozsáhlé parky a bohémské čtvrti.

Město nabízí četné „pivní zahrady“, celou řadu restaurací, kaváren, trhů, zeleně, jezer a kulturních akcí.

Areál v Berlíně

Studujte v jednom z nejinovativnějších a nejkreativnějších měst.

Místa

Berlín

Adresa, 1. řádek
ESCP,
Heubnerweg 8-10

D-14059 Berlín, Berlín, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium