EBS Universität

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

EBS je nejstarší soukromá vysoká škola podnikání v Německu, naši absolventi jsou úspěšní na celém světě již více než 40 let. Důvodem pro to je koncept: Pod záštitou EBS univerzity, spojíme na EBS Law School a EBS Business School vzdělání založených na výzkumu s inovativní koncepty a zejména na jednotce intenzivní péče a podporují každého studenta. Ekonomika a Právnická fakulta, čímž působí synergicky společně a tvoří pevný základ pro inovativní výzkum, stejně jako prakticky orientovaného vzdělávání a odborné přípravy.

Na EBS univerzitě získat profesionální a osobní zkušenosti se vyrovnat s profesionálními problémy. Ze všech našich kurzů daleko stojíme:

  • akademické kvality
  • Internacionalita
  • praktický
  • osobnostní rozvoj
  • interdisciplinární myšlení
  • společenská odpovědnost
  • celoživotní vzdělávání

Vzhledem k jejich porozumění excelence EBS mluví univerzitních studentů a profesorů, kteří jsou nadaní a nadšení, efektivní a kreativní.

Naše vize

Jsme celosvětově vedoucí soukromá obchodní univerzity v Německu a jeden z nejprestižnějších univerzit tím, že nabízí propracovaný školící koncept a vzdělávat své studenty, aby se kompetentní a zodpovědní činitelé, kteří budou mít prospěch ze speciální sítě absolventů a korporátními partnery a aktivně přispívají k jeho neustálého rozšiřování.

Naše poslání

Jsme mezinárodně orientovaná vysokou školou, která trénuje jeho studenti být vnímavý, kriticky reflexivní a vysoce kvalifikované osoby s rozhodovací pravomocí, manažeři a podnikatelé. Umožňujeme našim absolventům vypořádat se s výzvami budoucnosti a dělat správná rozhodnutí ve světě nejistoty a neustálé změny ve světě.

Místa

Oestrich-Winkel

Adresa, 1. řádek
Rheingaustraße 1
65375 Oestrich-Winkel, Hesse, Německo