EBS Universität

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ZVÝRAZŇUJÍ SE, ŽE TVÁŘÍ BUDOUCNOST

EBS Universität für Wirtschaft und Recht je jednou z předních soukromých obchodních škol v Německu se sídlem ve Wiesbadenu a Oestrich-Winkel.

V současné době studuje a zkoumá asi 2 000 studentů a doktorandů na třech fakultách a těží zejména z komplexní sítě mezinárodních partnerských univerzit, společností a absolventů.

EBS Business School, nejstarší soukromá univerzita pro obchodní studia v Německu, od roku 1971 vyučuje budoucí vůdce s mezinárodní perspektivou. EBS Law School, nejmladší právnická škola v Německu založená od roku 2011, nabízí plně vybavený klasický studijní program práva vedoucí ke státním zkouškám se zvláštním zaměřením na obchodní právo a integrovanému magisterskému studiu (MA). Výkonná škola EBS poskytuje prostřednictvím svých programů odborného vzdělávání další vzdělávání odborníkům a vedoucím pracovníkům.

Od července 2016 je EBS Universität součástí neziskové nadace SRH, předního poskytovatele vzdělávacích a zdravotnických služeb. Naším společným cílem je posílit EBS Universität jako vynikající vzdělávací instituci a dále rozvíjet univerzitu na základě nezávislého výzkumu a výuky.

NAŠE MISE

Vzděláváme talentované studenty a profesionály s cílem rozvíjet jejich osobnosti a kompetence, což jim umožňuje stát se vysoce kvalifikovanými, kriticky myslícími a globálně smýšlejícími odborníky, manažery a podnikateli, kteří se ujímají vedení v době nejistoty a změn. Poskytujeme jim mezinárodní vzdělávací zkušenosti v Německu, vytvořené společně naší fakultou a našimi odbornými pracovníky, kteří se věnují excelenci v akademickém výzkumu, učení zaměřenému na účastníky a obchodní praxi, za podpory naší sítě absolventů a firemních partnerů.

Místa

Oestrich-Winkel

Adresa, 1. řádek
Rheingaustraße 1
65375 Oestrich-Winkel, Hesse, Německo

Wiesbaden

Adresa, 1. řádek
Gustav-Stresemann-Ring,3
65189 Wiesbaden, Hesse, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium