Deggendorf Institute of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Možnosti

Jsme odhodláni vyrábět globální absolventy s mezinárodními tituly: 190 partnerských univerzit po celém světě poskytuje studentům mnoho příležitostí získat zkušenosti a získat kredity na svůj titul prostřednictvím devizových semestrů, stáží a dvoustupňových studií v zahraničí. Ve skutečnosti všechny vysokoškolské tituly zahrnují povinný stážový semestr, který lze uskutečnit buď doma, nebo v zahraničí.

Naše studentská populace alomst 8 000 včetně 30% zahraničních studentů studuje řadu studijních kurzů vyučovaných v angličtině nebo němčině.

Spolupracujeme s více než 500 regionálními a nadnárodními společnostmi, včetně globálních hráčů, jako jsou BMW, MAN, Continental, ZF a Siemens, kde mohou studenti získat neocenitelné pracovní zkušenosti. Univerzitní kariérní služba navíc organizuje mentorský program, ve kterém studenti spolupracují s profesionálním obchodním mentorem, aby jim pomohli dosáhnout jejich profesionálních cílů. Tato aktivní propagace zkracuje přechod z akademické na profesionální kariéru, což znamená, že naši absolventi jsou na trhu práce obzvláště úspěšní.

Výuka kampusů

Studenti jsou rozmístěni na osmi fakultách na dvou univerzitách. Hlavní kampus v Deggendorfu má širokou škálu studijních programů vyučovaných v angličtině nebo němčině. V Evropském kampusu Rottal-Inn jsou všichni studenti vyučováni výhradně v angličtině (s mezinárodními studenty, kteří navštěvují hodiny němčiny). Tyto dva areály jsou vzdálené hodinu jízdy a oba jsou v Bavorsku v jižním Německu.

Velký životní styl považujeme za důležitý faktor pro blaho našich studentů. Studenti jsou podporováni mnoha zařízeními, například řadou studentských klubů, rozsáhlým sportovním programem (v současné době jsme německými univerzitními fotbalovými šampiony), velkou mezinárodní kanceláří, jazykovým centrem a kariérním servisem. Každoročně každé léto pořádáme každoročně den otevřených dveří v kampusu a hudební festival.

Všechny fakulty, dílny a servisní střediska pro naše studenty jsou umístěny v našem kampusu, v jeho okolí a vytvářejí otevřené, přátelské a komunikativní prostředí mezi zaměstnanci, studenty a pedagogickými pracovníky.

  • Prohlédněte si naše školní areály na www.th-deg.de/en/dit/campuses

Obrázky areálu Deggendorf:

121525_Degcampus.jpg 121526_Degaudiolab.jpg 121527_Degcampushallway.jpg 121528_Degcampus2.jpg 121529_Degcampussnow.jpg 121530_Degcampussummer.jpg

Obrázky z Evropského kampusu:

121531_ECcafe.jpg 121532_ECcampus2.jpg 121533_ECcampus1.jpg 121534_ECcarpark.jpg 121535_EClibrary.jpg

Místa

Pfarrkirchen

Adresa, 1. řádek
European Campus Rottal-Inn
Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen
Germany

84347 Pfarrkirchen, Bavorsko, Německo

Deggendorf

Adresa, 1. řádek
Deggendorf Institute of Technology
Dieter-Görlitz-Platz 1
94469 Deggendorf
Germany

94469 Deggendorf, Bavorsko, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium