Cologne University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd O Jeho zhruba 22500 studentů a čtyři kampusy ve třech městech, aby Cologne University of Applied Sciences (CUAS) největší svého druhu v Německu.

Nicméně, velikost není jediným faktorem, který odlišuje CUAS od většiny ostatních německých univerzit aplikovaných věd: Academic rozmanitosti, široké výzkumné činnosti a mezinárodním zaměřením jsou naše silná stránka. Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd se domnívá, sama moderní typ vysokoškolských institucí, neboť je schopen podporovat doktorské studium v ​​hvězdných programů. Zároveň klademe velký důraz na praktické zkušenosti pro naše studenty všech oborů.

Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd je členem UAS7 - strategická aliance sedmi vynikajících univerzit aplikovaných věd v Německu - a zakládajícím členem Severní Porýní-Vestfálsko univerzity Innovation Alliance. Kromě toho, že je řádným členem Evropské asociace univerzit (EUA).

CUAS je žádný cizinec pro Corporate Social Responsibility (CSR): To byla certifikována jako pro rodiny s dětmi univerzity a instituce se silným zaměřením na životní prostředí v souladu s evropskou environmentální řízení podniků a auditu (EMAS), jakož i ISO 14001.

Mezinárodní vazby Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd pěstuje dobré vztahy nejen v rámci německého akademického prostředí, ale také na mezinárodní úrovni. V současné době se může pochlubit partnerství s asi 290 zahraničních vysokých školách a podporovat mobilitu studentů prostřednictvím širokého spektra studia / pobyt-v zahraničí programy a možnosti financování.

Kolín nad Rýnem Univerzita aplikovaných věd nabízí několik magisterských studijních programů vyučovaných výhradně v angličtině. Jedna třetina z našich zahraničních studentů pochází ze zahraničí: Afrika, Amerika, Asie a Austrálie.

Fakta a čísla

Celkový počet studentů (zimní semestr 2013/2014) - 22624 Zaměstnanci - 1500 Profesoři - 414 Bažanti studenti - 5387 Degrees - 80 Bakalářské programy - 39 Kariéra integrované programy - 4 Magisterské programy - 37 Rozpočet (2013) - 160 milionů eur Externí financování - více než sedmnáct milionů eur

Místa

Kolín nad Rýnem

Adresa, 1. řádek
Institute for Technology and Resources Management
in the Tropics and Subtropics (ITT)
Cologne University of Applied Sciences
Betzdorfer Straße 2
50679 Cologne
Germany

50679 Kolín nad Rýnem, Severní Porýní-Vestfálsko, Německo