Carl Benz School of Engineering

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Inženýrská škola Carl Benz School of Engineering je strojírenská vysoká škola světově proslulého Karlsruheho institutu technologie (KIT) a nabízí bakalářský titul v oboru strojírenství vyučovaný v angličtině.

Carl Benz škola je nezávislá instituce v Karlsruhe institutu technologie (KIT) se strukturou koleje. Nabízí studentům z celého světa možnost studovat bakalářský titul v oboru strojírenství výhradně v angličtině nebo prostě získat náhled na studium strojírenství prostřednictvím jedné z letních škol. Po úspěšném absolvování tříletého programu jsou studenti uděleni bakalářským studiem (BSC) KIT.

106737_space-telescope-mirror-segments-james-webb-cosmos-46168.jpegPixabay / Pexels

V rámci KIT vytváří Carl Benz School a předává znalosti pro společnost a životní prostředí. Od základního výzkumu k aplikacím KIT vyniká v široké škále oborů, tj. V přírodních vědách, strojírenství, ekonomii a humanitních a sociálních vědách. Usiluje o to, aby významně přispívají ke globálnímu problémy lidstva v oblasti E NERGY, M obility a I nformace. Jako Výzkumná univerzita v Asociaci Helmholtz je KIT jedinečnou vědeckou a vzdělávací institucí, která se účastní mezinárodní soutěže a drží vedoucí postavení na technologických univerzitách po celém světě (viz Hodnocení ). Inovační úsilí KIT staví most mezi důležitými vědeckými poznatky a jejich aplikací ve prospěch společnosti, ekonomické prosperity a zachování naší přirozené životní základny.

Během studií získávají studenti Carl Benz škola privilegium různých doplňků z mezinárodní školy jako je struktura:

  • Studenti mají přístup k zařízením a službám na KIT.
  • Studenti navštěvují kompaktní třídy s elitní strukturou skládající se z nejvýše 40 studentů, nabízených univerzitními přednášejícími KIT.
  • Studenti získají nepřetržité kariérové poradenství a podporu.
  • Studenti se připojují k různým společenským aktivitám se zaměřením nejen na studium, ale také na budování úzké sítě mezinárodních vrstevníků, přátelství a celoživotních vztahů, jakož i růstu jako jednotlivce.

Stormy Weather over Karlsruhe, photographed from Turmberg, Durlach, Germany, 2018.

Proč studovat ve škole Carl Benz?

Secure On-Campus bydlení

CBS nabízí vše v jednom: ubytování a akademici v areálu , stejně jako rekreační zařízení (např. Hudební místnost), lze nalézt pod jednou střechou.

Mezinárodní orientace

CBS je rozmanitá, otevřená a velmi mezinárodně orientovaná. Na univerzitě je více než 90% zahraničních studentů a naši absolventi pocházejí z více než 50 zemí celého světa.

Silná průmyslová síť

Mnoho absolventů má zájem vstoupit na německý trh práce. Abychom to usnadnili, doporučujeme studentům, aby absolvovali stáže. Jako součást specializace Global Management Management se studenti dokonce podílejí na průmyslovém vzdělávacím programu.

Studovat budoucnost inženýrství

B.Sc. je rozdělen do základních studií ve všeobecném oboru strojírenství, včetně specializace v oblasti automobilového inženýrství, globálního řízení výroby a / nebo energetického inženýrství.

Studie

CBS poskytuje studentům podporu ohledně každodenních otázek s individuálním studijním poradenstvím a personalizovaným kariérovým servisem.

Perfektní umístění

Karlsruhe se nachází v srdci Evropy a nabízí snadný přístup do hor, jezer, řek, lesů, hradů, lyžování a dalších venkovních sportů. Mnoho míst v Evropě, jako je Paříž (2,5 hodiny), Amsterdam (5,5 hodiny), Londýn (6 hodin) nebo Praha (7 hodin), jsou pohodlné a rychlé dosažení vlakem.

Místa

Karlsruhe

Adresa, 1. řádek
Schloßplatz,19
76131 Karlsruhe, Bádensko-Württembersko, Německo

Programy

Tato škola dále nabízí: