Bucerius Law School

Úvod

Read the Official Description

Bucerius: předních německých Law School

INFO DAY

Bucerius Law School zve k účasti na Magisterský studijní program informační den v sobotu, 10. října 2015. Seznamte se s naším zaměstnance a studenty, a získat odpovědi na všechny otázky, které budete mít o Bucerius Law School a Master Právo a podnikání. Prozkoumejte akademické stranu programu během úvodní případové studie a získat osobní studijní poradenství při setkání s členem našeho realizačního týmu. Program a registrace

Bucerius Law School

Bucerius Law School je přední soukromé a státní akreditované právnickou školu v Německu. Jeho absolventi jsou mezi nejvyhledávanější v Německu a v zahraničí.

Bucerius Law School dosáhla tohoto výsledku, protože se vyznačuje mezinárodním zaměřením, praktické a výkonu orientace, a důrazem na osobní rozvoj každého jednotlivého žáka.

Bucerius Law škola byla založena v roce 2000 ZEIT-Stiftung Ebelin und Gerd Bucerius, jedné z největších soukromých nadací v Německu, s cílem stimulovat nový vývoj v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Asi 20 na plný úvazek profesorů, desítky hostů lektorů a téměř 300 Ph.D. Studenti obohatit intelektuální život na akademické půdě. Instituty a centra pro nadnárodní IP, média a technologie právo a politiku, pro práva obchodních společností a kapitálových právo trhů, a pro Nadace zákona a zákona o neziskových organizací všichni zdůrazňují silnou vazbu mezi obchod a právo, na odkaz, který je u Srdcem Bucerius MLB a LLM stupňů.

Podmínky pro studenty, kteří hledají MLB nebo LL.M. stupňů na Bucerius Law School jsou vynikající. Areál se nachází v parku-jako prostředí, v centru Hamburku. Všechny budovy, kompletně zrekonstruovaný a nově postavené, jsou přístupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, který umožňuje studentům, aby následovali jejich individuální studijní návyky. Malá skupina studovny usnadnit studenti 'spolupracovat mimo školu; jídelna, kavárna a malé fitcentrum přimět studenty k relaxaci a socializovat. Vzhledem ke své poloze a kvalitu svých zařízení, Bucerius Law School je místem celé řady konferencí, externích přednášek a dalších mezinárodních akcích.

Lektoři v rámci tohoto programu - jak na plný úvazek akademičtí pracovníci a členové poskytování právních a obchodních kruhů - jsou přístupní a ochotni podělit se o své zkušenosti se studenty a nabídnout poradenství v případě potřeby kdykoli. Protože absolventi často zdůrazňují, program, zaměstnanci jsou věnovány poskytovat silnou administrativní a osobní podporu studentům.

Bucerius CAMPUS

Areál Bucerius Law School v Hamburku je velmi centrálně umístěný v Hamburku, ale hranice jeden z města je nejvíce okouzlující botanické zahrady, "Planten un Blomen".

Krásná kampus, který úspěšně kombinuje tradiční a moderní architektury, nabízí klidné útočiště jen pár minut od hlavní obchodní čtvrti v Hamburku, nákupních zón a krásné vnitřní a vnější Alster jezera. Veřejná doprava je jen pár kroků. Hlavní kampus dům, postavený v roce 1908, je vybaven state-of-the-art technologií, výukových a vzdělávacích zařízení. Moderní sál pro větší přednášek a akcí byla přidána v roce 2003. Hlediště je také umístěna Bucerius Law School klavír, který studenti mají k dispozici. Nová knihovna (otevřená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu), se jedná o potravinu hřiště a kavárna byla otevřena v srpnu 2007. Bucerius Law School také hostí konferencí a akcí mezinárodního kalibru.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Bucerius – Germany's Leading Law School

Campus Impression - Feel the Law School Spirit

Virtual Campus Tour

Contact

Bucerius Law School

Adresa, 1. řádek Bucerius Law School Jungiusstraße 6
20355 Hamburg, Hamburg, Německo
Website http://www.law-school.de/
Telefonní číslo +49 40 307060