Bergische Universität Wuppertal

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1972, na University of Wuppertal (UW) Je ještě mladý. Jeho dvojče cíle jsou akademické kvality v jejích jednotlivých disciplín a konzistentní vývoj rozhraní mezi těmito obory a světem praktických zkušeností - jedním slovem, přenos znalostí a technologického know-how.

Díky kombinaci disciplín, které je poněkud netradiční na německé univerzitě, UW nabízí zajímavé možnosti - například v kombinaci s výhradou pro výuku stupňů, na interdisciplinární spoluprací mezi fakulty inženýrství a ekonomii, nebo v oblasti bezpečnostního inženýrství, kde UW studijní Program je unikátní v Německu.

pověst univerzity jako síly v oblasti obchodu a průmyslu přesahuje jeho roli v regionální ekonomice. Jeho uvedení do provozu obchodní a marketingový program poskytuje mladým podnikatelům prvotřídní odrazový můstek opět potvrzuje, že v roce 2007 - stejně jako v roce 2005 - vyhrál Wuppertal číslo jedna pozice v německých žebříčků univerzit.

Vidění

The University of Wuppertal je moderní, nezávislou univerzitou v tradici Humboldtean.

Výukové a výzkumné profily

Zřízení zvláštní výzkumné a vyučovací profily slouží k svazování stávající silné stránky, vyvíjet nové synergie a zvýšení dopadu univerzity v celé škále svých schopností a možností.

Prohlášení o politice

The University of Wuppertal vidí naplnění svého poslání a podporu jejího akademického profilu, jak je úzce spojen s následujícími hodnotami a principy.

Tři univerzitní kampusy

UW má tři školní areály. Hlavní Grifflenberg Campus a Freudenberg Campus & penzion se nachází na jižní straně Wupper údolí. Hlavní Grifflenberg Campus je na Gauss Str. a Freudenberg Campus je na Rainer-Gruenter-Str. Haspel Campus je v Unterbarmen (Haspeler Str. / Pauluskirchstr.).

Historie univerzity

The University of Wuppertal byla založena v roce 1972 jako součást Severního Porýní-Vestfálska (NRW) s cílem podpořit prakticky orientovaný (či "komplexní"), sektoru vysokého školství. Již existující vysokoškolské instituce v regionu, stejně jako školami inženýrství, průmyslové umění a vzdělávání, byli asimilováni do nového formátu a rozšířen o nové oddělení. Přední postava v tomto vývoji byl místně narozený pak NRW ministr pro vědu a výzkum, později předseda vlády Severního Porýní-Vestfálska a spolkový německý prezident Johannes Rau.

V roce 2003 takzvaný "Komplexní University of Wuppertal" byl re-stylizovaný jednoduše "University of Wuppertal." Počáteční 3473 studentů od teď sečteny 20,000.

Hlavní zaměření studijních programů zůstala na tradičních Wuppertal předmětů techniky a vědy na jedné straně a umění a designu na straně druhé, s ekonomikou a humanitní dostaly nové postavení a státní zkoušky pro budoucí učitelé nabízeny v široké paletě předmětů , Kořeny UW Fakulty strojní, as Fakulty užitého umění a designu, vrátit se až do 19. století.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Počítačové Simulace Ve Vědě

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Německo Wuppertal

Program MSc Počítačová simulace v časopise Science (CSIS), je vyučován v angličtině a zaměřuje se na používání technik a metod počítačové orientované na moderních výzkumných problémů v přírodních a technických věd. Absolventi tohoto vysoce specializovaného programu bude [+]

Studovat u některých z největších světových vědeckých mozků v Master of Science, počítačové simulace v programu Science (CSIS) na Bergische Universität Wuppertal.

Program MSc Počítačová simulace v časopise Science (CSIS) se zaměřuje na vývoj, zavádění a používání počítačových orientovaných simulačních technik a metod moderních výzkumných problémů v přírodních a technických věd. Všechny kurzy tohoto M.Sc. Program je vyučován v anglickém jazyce.

Program MSc trvá 4 semestry (2 roky) a má celkem 120 ECTS kreditů. Studenti, kteří úspěšně dokončí program bude udělen titul Master of Science (M.Sc.).

Kromě povinných kurzů Počítačová simulace, výpočetní techniky a numerické metodyStudenti budou mít volitelných předmětů v jedné z následujících specializací podle vlastního výběru:... [-]


Contact
Adresa destinace
Grifflenberg Campus
Gauss Str. 20,

Wuppertal, Severní Porýní-Vestfálsko, 42119 DE