Bergische Universität Wuppertal

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1972, na University of Wuppertal (UW) Je ještě mladý. Jeho dvojče cíle jsou akademické kvality v jejích jednotlivých disciplín a konzistentní vývoj rozhraní mezi těmito obory a světem praktických zkušeností - jedním slovem, přenos znalostí a technologického know-how.

Díky kombinaci disciplín, které je poněkud netradiční na německé univerzitě, UW nabízí zajímavé možnosti - například v kombinaci s výhradou pro výuku stupňů, na interdisciplinární spoluprací mezi fakulty inženýrství a ekonomii, nebo v oblasti bezpečnostního inženýrství, kde UW studijní Program je unikátní v Německu.

pověst univerzity jako síly v oblasti obchodu a průmyslu přesahuje jeho roli v regionální ekonomice. Jeho uvedení do provozu obchodní a marketingový program poskytuje mladým podnikatelům prvotřídní odrazový můstek opět potvrzuje, že v roce 2007 - stejně jako v roce 2005 - vyhrál Wuppertal číslo jedna pozice v německých žebříčků univerzit.

Vidění

The University of Wuppertal je moderní, nezávislou univerzitou v tradici Humboldtean.

Výukové a výzkumné profily

Zřízení zvláštní výzkumné a vyučovací profily slouží k svazování stávající silné stránky, vyvíjet nové synergie a zvýšení dopadu univerzity v celé škále svých schopností a možností.

Prohlášení o politice

The University of Wuppertal vidí naplnění svého poslání a podporu jejího akademického profilu, jak je úzce spojen s následujícími hodnotami a principy.

Tři univerzitní kampusy

UW má tři školní areály. Hlavní Grifflenberg Campus a Freudenberg Campus & penzion se nachází na jižní straně Wupper údolí. Hlavní Grifflenberg Campus je na Gauss Str. a Freudenberg Campus je na Rainer-Gruenter-Str. Haspel Campus je v Unterbarmen (Haspeler Str. / Pauluskirchstr.).

Historie univerzity

The University of Wuppertal byla založena v roce 1972 jako součást Severního Porýní-Vestfálska (NRW) s cílem podpořit prakticky orientovaný (či "komplexní"), sektoru vysokého školství. Již existující vysokoškolské instituce v regionu, stejně jako školami inženýrství, průmyslové umění a vzdělávání, byli asimilováni do nového formátu a rozšířen o nové oddělení. Přední postava v tomto vývoji byl místně narozený pak NRW ministr pro vědu a výzkum, později předseda vlády Severního Porýní-Vestfálska a spolkový německý prezident Johannes Rau.

V roce 2003 takzvaný "Komplexní University of Wuppertal" byl re-stylizovaný jednoduše "University of Wuppertal." Počáteční 3473 studentů od teď sečteny 20,000.

Hlavní zaměření studijních programů zůstala na tradičních Wuppertal předmětů techniky a vědy na jedné straně a umění a designu na straně druhé, s ekonomikou a humanitní dostaly nové postavení a státní zkoušky pro budoucí učitelé nabízeny v široké paletě předmětů , Kořeny UW Fakulty strojní, as Fakulty užitého umění a designu, vrátit se až do 19. století.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc Aplikované Ekonomie A Mezinárodní Hospodářská Politika

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Německo Wuppertal

Tento magisterský program je evoluce CHE pořadí výborně hodnocené magisterský studijní program „Internacionalizace a hospodářská politika (internacionalizace a hospodářské politiky)“. Zaměření magisterského programu je výzkum orientovaný: Dává je mezinárodní srovnávací orientace aplikace založená na spolehlivých teoretických a metodologických základů. [+]

Tento magisterský program je evoluce CHE pořadí výborně hodnocené magisterský studijní program „Internacionalizace a hospodářská politika (internacionalizace a hospodářské politiky)“. Zaměření magisterského programu je výzkum orientovaný: Dává je mezinárodní srovnávací orientace aplikace založená na spolehlivých teoretických a metodologických základů.

Ve studii studní, jako jsou možné v oblasti mezinárodní ekonomie, ekonomika práce, zdravotní ekonomie a financí. K dispozici je také možnost absolvovat stáž výzkum orientovaný. Studenti získají mezinárodně orientované předávání znalostí, mimo jiné prostřednictvím návštěvy mezinárodních institucí (např ECB Iza Evropská komise, OECD, WTO, ITU) je dokončena. Moduly jsou nabízeny výhradně v angličtině, k dispozici také v angličtině volitelných několik modulů z čeho vybírat. Seminářů a diplomové práce mohou být psány v angličtině. Kurz lze studovat výhradně v angličtině a má základě kterých anglického titulu.... [-]


MSc Počítačové Simulace Ve Vědě

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Německo Wuppertal

Program MSc Počítačová simulace v časopise Science (CSIS), je vyučován v angličtině a zaměřuje se na používání technik a metod počítačové orientované na moderních výzkumných problémů v přírodních a technických věd. Absolventi tohoto vysoce specializovaného programu bude [+]

Studovat u některých z největších světových vědeckých mozků v Master of Science, počítačové simulace v programu Science (CSIS) na Bergische Universität Wuppertal.

Program MSc Počítačová simulace v časopise Science (CSIS) se zaměřuje na vývoj, zavádění a používání počítačových orientovaných simulačních technik a metod moderních výzkumných problémů v přírodních a technických věd. Všechny kurzy tohoto M.Sc. Program je vyučován v anglickém jazyce.

Program MSc trvá 4 semestry (2 roky) a má celkem 120 ECTS kreditů. Studenti, kteří úspěšně dokončí program bude udělen titul Master of Science (M.Sc.).

Kromě povinných kurzů Počítačová simulace, výpočetní techniky a numerické metodyStudenti budou mít volitelných předmětů v jedné z následujících specializací podle vlastního výběru:... [-]