Brandenburgische Technische Universität - Cottbus - Senftenberg

Úvod

Read the Official Description

Nový impuls pro BTU Cottbus-Senftenberg

Die Brandenburg University of Technology Cottbus, Senftenberg se asi 10,000 studenty, druhé největší univerzity a jen technické univerzitě v Braniborsku. Dosáhl jsi s mnoha studijních programů nejen v tomto regionu a v Německu, ale i mezinárodní uznání. Spolupráce pro studium, ale pracuje s partnerskými univerzitami v tuzemsku i zahraničí. Také v oblasti výzkumu, že spolupracuje s dalšími vysokými školami a výzkumnými institucemi, s regionálními malé a střední podniky jsou velké a globální společnosti.

Die BTU Cottbus-Senftenberg je (FH), se objevil jako nový základ z fúze Braniborské Technické univerzity Cottbus a Hochschule Lausitz v Žamberku. Základem je zákon o restrukturalizaci vysokoškolského vzdělávání Lužice. Cottbus, obec Cottbus-Saxon a Senftenberg jsou umístění univerzity.

Vše pod jednou střechou

Pod jednou střechou, nová univerzita nabízí studium s dovednostmi související s aplikací a odpovídající kvalifikací pro bakalářských a magisterských. Tato kombinace s univerzitních programů otevírá širokou škálu příležitostí ke studiu a design jednotlivých životopis studia. To usnadňuje studentům propustnost na promoci. Kvalitní studijních podmínek jako celku, je i vzhledem k příznivému poměru student-učitel a vynikající laboratorní zařízení. Na základě studia Absolventi čekání nadprůměrné pracovních příležitostí.

Kontinuita a spolehlivost

Studenti, kteří zahájili studium na předchůdce instituce, může to vést k problémům, aniž by byl zaměřen na. Ty jsou zapsáni v závislosti na nové univerzity. Akademičtí pracovníci BTU Cottbus jako Hochschule Lausitz je (FH), v závislosti na zaměstnance zákona nově založené Brandenburg Technická univerzita Cottbus-Senftenberg.

Vývoj programů a struktur

BTU Cottbus-Senftenberg udržuje existující fakulty. Můžete změnit pořadí 2014 strukturu ventilátoru a studijní programy, stejně jako jeho vnitřní strukturu pro budoucnost až do konce roku. Cílem je, aby celkový interdisciplinární a mezinárodní orientace na rozvoj studijních programů v souladu s potřebami a rozvoje ekonomiky a společnosti i nadále dále vyzdvihnout obavy studentů ve středu a zlepšit možnosti výzkumu. Cílem je také zvýšit profil BTU Cottbus-Žamberku ve struktuře vysokého školství v Braniborsku a za potlačení vnitřní a mezioborovou spolupráci a vytváření sítí. Pro univerzitě v takzvaných "školy", bude zavedení nových struktur musí být v každé části bakalářských a magisterských programech, včetně doktoráty z výzkumu a vzdělávání a technologií odpovědnost přenosu.

Zostření profilů umístění

Pro své umístění v Chotěbuzi, Chotěbuz-Sachsendorf a v Senftenberg BTU zvýší příslušný profil a rozvíjet se. To platí pro širokou škálu technických předmětů, jako pro vědecké nebo související s podnikáním studií. Kromě toho, další studie jsou zřizovány a propojen s existujícími náročných témat, jako je zdraví a ošetřovatelství v Žamberku.

Vynikající výzkum

Vynikající Výuka by měla odpovídat excelentního výzkumu, a to i s úspěšnou přenos znalostí a technologií ve společnosti a v hospodářství v podnikání, což je vlastnost, která je zvláště důležité pro technickou univerzitou jako BTU Cottbus-Žamberku zvláštní význam. Předchozí střední školy už by mohl mít významné úspěchy zde. To je zvláště důležité zaměřit se dále interdisciplinárních výzkumných činností s ohledem na koordinovaných výzkumných programů a posílení, jako je tomu v cross-fakultních akademických institucí a výzkumných center. Kromě toho, že je důležité provádět výzkum ve smyslu stávající malé a velké výzkumné projekty pokračovat a rozvíjet se v plné šíři popelnic a zdrojů BTU nadále dosahovat další odpovídající výzkumné úspěchy ve spolupráci s národními a mezinárodními partnery. Je důležité, pro podporu mladých vědců a získat výzkumné projekty s externím financování na univerzitě v rozšířené působnosti.

V návaznosti na silných

Die BTU Cottbus-Senftenberg rozšíří své stávající silné stránky tímto způsobem. To platí pro vynikající vzdělání, pro excelentního výzkumu a transferu technologií a školení.

This school offers programs in:
  • Němec

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterském Studijním Programu Forenzní Vědy A Inženýrství

Campus forma Denní studium October 2018 Německo Cottbus Senftenberg

Forenzní je věda o fyzických důkazů v trestním řízení. Brandenburg University of Technology Cottbus (BTU) Nabídka od zimního semestru 2011/2012 na školení poplatek, služby "Forenzní vědy a inženýrství" na adrese. Program je nabízen v německém jazyce. [+]

V policii existuje jen málo soudní znalci, kteří poskytují své znalosti soudy v trestním řízení jsou k dispozici. Navíc jen málo forenzní experti pracují mimo policii, ačkoli tam je značná potřeba: v pojišťovnictví, banky a obecně ve velkých společnostech. Kromě toho, komunikace mezi odborníky a právníky gesteltet často obtížné. Tento jev má často vliv na účinnost soudnictví a vede k nespravedlnosti a ochabující důvěra občanů / -Innen v oblasti soudnictví. V důsledku toho je rostoucí potřeba pro právníky s forenzní znalostmi a odbornými soudní dovednosti v oblasti trestního práva, trestního a občanského práva.

Forenzní je věda o fyzických důkazů v trestním řízení. Die Brandenburg University of Technology Cottbus (BTU) Nabídka od zimního semestru 2011/2012 za poplatek, na částečný úvazek Další vzdělávání kurz "Forenzní vědy a techniky" k. Program je nabízen v německém jazyce. Být poskytnuty pro účastníky / -Innen velmi vysoké nároky. To vyžaduje speciální znalosti a značnou odpovědnost k vědeckým poznatkům vyvinuté. I přes jasný důkaz soudů hmotné důkazy, má obrovský význam v procesu. Je třeba mít na paměti, že forenzní zprávu lze rozhodnout do konce života člověka. Program je zaměřen na nadšence s odborně způsobilou akademického titulu: soudců, obhájců, státních zástupců a recenzenty, pracovníci / tvůrci z úřadů, kteří přijdou ve své každodenní práci s forenzních šetření v kontaktu, jako jsou policie, hasičů, zvyky, civilní ochrany, atd Kromě toho program pro pojišťovnictví, banky, a to zejména pro hodnotitele a odborníků z úroků, které jsou již znalecký posudek pro soudy, úřady a soukromými osobami jsou aktivní a chtějí rozšířit... [-]


Magisterském Studijním Programu Obchodní Právo Pro Technologické Firmy

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 5 let October 2018 Německo Cottbus Senftenberg + 2 více

Ekonomové, inženýři a právníci zde potřebné dovednosti, zejména s cílem splnit právní a ekonomické výzvy v technologické společnosti. Studenti jsou in-hluboké znalosti obchodního práva, a to zejména s ohledem na prakticky příslušné právní otázky vyučovaných technologických společností. [+]

Na první pohled Program dalšího vzdělávání na Ekonomicko-vědců, inženýrů a advokáti - studijní období 3 (full-time) nebo 5 (část dne) semestr - kurs je na částečný úvazek vytvořil - Vysoce cvičení - proslulý fakulty z výzkumu a praxe - účastnický poplatek 500 € na semestr plus. Školné - Stupeň: Master of Business práva (MBL) Popis

Právní znalosti technologie sektoru jsou nezbytné. Ať autorských práv či veřejných zakázek zákonem, ať už pro ochranu hospodářské či právních údajů: Aktivita technologické společnosti je zodpovědný za téměř denně před velmi složitých právních úkolů jejich zvládání často závisí osud celé společnosti. Zvláštní znalosti je nutné pro to obvykle dává jen povrchně v tradičních ekonomických a technických předmětů. I v právním vzdělávání těchto konkrétních oblastech práva zanedbat. Tato mezera se uzavře "obchodní právo pro technologické společnosti" samozřejmě.... [-]


Videos

Studieren mit Perspektive an BTU Cottbus - Senftenberg