BTK University of Art & Design

Úvod

Read the Official Description

BTK Academy of Design je plně akreditovaná, soukromá vysoká škola designu v Berlíně. Sedm semestr programu uzavírá s Bachelor of Arts (BA) a kvalifikovaní za průkopnické práce v mediálním průmyslu.

V polovině Berlín - doslova

Kampus BTK se nachází v blízkosti Potsdamer Platz, přímo v živém kreativního centra v Berlíně, v blízkosti významných muzeí, kin, klubů a galerií, Národní knihovny a Berlínských filharmoniků.

Multidisciplinární studie

Digitalizace médií učinil náplň práce designéra různorodé a náročné. Obsah pro televizi, musí být navrženy odlišně pro internet, tištěná média a mobilní média. Klíčovým kompetence je dnes strukturovat komplexní obsahu a jeho zpřístupnění v atraktivním způsobem. To platí i pro použití bohatství vizuálních, vyjadřování obrazu založené reprezentovat tento obsah inteligentně a ctnostné.

Studie na BTK zprostředkované poznatky cross-media. Studenti se učí myslet kreativně, analyticky a vědecky. Umění, kultura a technologie, stejně jako média a teorie vnímání as návrhy na nový design a forem komunikace hrají ústřední roli v osnovách. Zde se naši studenti jsou vedeni k jejich návrhářské schopnosti individuálně, transdisciplinary a rozvíjet v těsném kontaktu s praxí, aby byly splněny budoucí oblasti činnosti s komunikativní duchem, který byl vyvinut vnímání a experimentování.

Úzký kontakt s praxí

V tomto styku patří k pravidelné výměně kontaktů od firem v ekonomice, stejně jako zapojení externích odborníků při výuce interdisciplinární přednášek a akcí. Osobní interakce se studenty jako příspěvek k rozvoji tvůrčích osobností charakterizoval vzděláváním, jakož i začlenění na plný úvazek a částečný úvazek učitelů ve neustálým rozvojem stávajících programů. Profesoři a lektoři jsou aktivní v praxi a výzkumu a vyjadřují rozhraní pro budoucí pracovní příležitosti.

Uznávání studia

Obecně platí, že BTK si klade za cíl excelenci ve výuce, pro kvalifikační rámec pro německou vysokých školách je základem. (ECTS = European Credit Transfer System) je vyučován evropského standardu ECTS; Ročníkovou práci na BTK se pozná podle kterékoli jiné evropské univerzitě.

Všechny kurzy zapsat pro letní i zimní semestr.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr V Designu - Mediální Pokoje

Campus forma Denní studium October 2017 Německo Berlin Hamburg Iserlohn + 1 více

Od zimního semestru 2012/2013, BTK nabízí magisterský studijní program "Mistr design / media prostory" na. Je zaměřena na potenciální zákazníky, kteří již mají odborného vzdělávání jako [+]

Master of Arts (MA) v designu - Mediální pokoje Od zimního semestru 2012/2013, BTK nabízí magisterský studijní program "Mistr design / media prostory" na. Je zaměřena na potenciální zákazníky, kteří již mají odbornou přípravu jako vysokoškolským vzděláním (210 ECTS), které byly dokončeny v jednom z designu či mediální souvisejících studia programu *. Pokoj a jeho záznamové médium a imaging jsou ústředními tématy přinejmenším od renesance uměleckou a tvůrčí práci. S digitální média, dnes otevřela nesčetné množství příležitostí k prozkoumání této fascinující nové téma. Ve stále více mobilní společnosti, ve které pojmy "prostor" a "vzdálenost" musí být dnes nově definované přesune celé odvětví kolem komunikaci a prezentaci informací, značek a zkušeností ve virtuálních i reálných, jakož i soukromých a veřejných prostor , Díky sledování pohybu software může být použit jako jednolůžkové pokoje, budov nebo krajiny překrývají s dalšími informacemi nebo vytvořit nové zkušenosti prostřednictvím projekcí digitálních vizuální. 3D programy, aby bylo možné vytvářet zcela nové světy s jejich vlastními předměty a zákony. Digitální vizualizační techniky umožňují návrhář, neviditelné údaje (pokoje), aby bylo srozumitelnější a stereoskopické 3D displeje jsou v současné době zažívají ve filmech a počítačových her v novém rozmachu. Jeden mluví o "Rozšířená" "virtuální" a "abstraktních" pokojích, které jsou předmětem tvůrčí konfrontace v zařízeních, na scénografii, architektura / interiérového designu, v kontrolních systémech, prezentaci značky nebo výstavy a design události. V rámci této vzrušující a vysoce multidisciplinární obor provoz pohybuje nového magisterského programu "Mistr design / media mezery 'k BTK. Koncepce programu je zaměřena především na kandidáty s různými dovednostmi... [-]


Contact
Adresa destinace
Dessauer Str 3-5
Berlin, Berlín Region, D–10963 DE DE
Adresa destinace
Museumstr. 39
Hamburg, 22765 DE
Adresa destinace
Reiterweg 26b
Iserlohn, Severní Porýní-Vestfálsko, D-58636 DE