Berlin School of Economics & Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

S přibližně 11 000 studenty je Berlínská škola ekonomiky a práva jednou z největších akademických vzdělávacích center pro mladé manažery v Německu. Vyznačuje se silným praktickým významem, vysokými standardy kvality a silnou mezinárodní orientací.

Berlínská odborná škola - další vzdělávací institut HWR Berlin - doplňuje portfólium univerzity s mezinárodními a praktickými řízeními v oblasti dalšího vzdělávání.


Více než 25 let zkušeností v oblasti managementu vzdělávání

V roce 1992 zahájila Berlínská škola ekonomická a právnická spolu s britskými partnerskými univerzitami vzdělávací pracovníky na mezinárodní úrovni. Byla jedním z prvních poskytovatelů MBA v Německu. Vedle mezinárodně akreditované berlínské MBA dnes Berlínská odborná škola nabízí také další německé a anglické jazykové magisterské programy. Svojí nabídkou je zaměřena na specialisty a manažery z oblasti obchodu a správy.

97991_97893_HWRBerlinCampus.jpg


Různé nabídky a individuální podpora

Berlín Profesionální škola s různorodým obsahem studijního obsahu a formáty splňuje individuální požadavky svých zkušených a pracujících studentů. Každý program má vlastní studijní tým, který se osobně stará o studenty, radí jim a radí jim jak odborně, tak i organizačně. S rozsáhlými aktivitami v oblasti "Kariéra


Mezinárodně propojené

Více než 3000 absolventů z více než 70 zemí úspěšně dokončilo studium na Berlínské odborné škole. Integrované studijní cesty na mezinárodních partnerských univerzitách v Evropě, Americe a Asii umožňují zažít mezinárodnost Berlínské odborné školy mimo areál.


V blízkosti praxe

Současně všechny programy poskytují dostatečné možnosti pro výměnu s odborníky. Síť renomovaných partnerů z oblasti průmyslu a vědy je geograficky a průmyslově široká. Ať už návštěvy firmy, výlety, hostující přednášky nebo práce na projektech, jsou rozmanitá rozhraní k odborné praxi.

Místa

Berlín

Berlin School of Economics and Law IMB Institute of Management Berlin

Adresa, 1. řádek
Berlin School of Economics & Law
Badensche Strasse 52

10825 Berlín, Berlín, Německo
Telefonní číslo
+49 30 308771262

Akreditace