Allensbach University

Úvod

Read the Official Description

Který Allensbach COLLEGE Specializuje se rychle a systematicky bakalářských a magisterských studijních programů z povolání. To naplňuje svou nabídkou významnou mezeru v německém univerzitního systému. Váš profil je charakterizován: kvalitě ve svých kurzech ekonomie, vyzdvihuje mezinárodně viditelné úspěchy výzkumu a ventilátor přeshraniční spolupráci jejích útvarů v oblasti výzkumu a výuky.

Studium Allensbach COLLEGE jsou stejně jako vědecké školení a kvalifikačních programů na míru šitých na potřeby odborníka. Jsou nabízeny v kombinaci distančního vzdělávání a výuky ve třídě a posílení pozice Allensbach COLLEGE v oblasti celoživotního učení. Allensbach COLLEGE poskytuje kurzy obsah široce založenou ekonomiku jako základ pro vzdělávání, které kvalifikuje své absolventy na vedoucích pozicích, ale také pro vědecký pokrok. To oni dosáhli s atraktivními magisterských programech, které jsou vyvíjeny nejen z hlediska potřeb trhu práce, ale vybavit absolventy se základy udržitelného a hodnotově založené správě.

Jeho struktura s tematicky zaměřených oblastí výzkumu umožňuje Allensbach COLLEGEChcete-li definovat, ve spolupráci s domácími a zahraničními univerzitami úspěšně rozvíjejících tématech a zabírat asi propagační projekty. Aplikovaný výzkum tvoří zaměření. Systematické předávání znalostí do výuky probíhá stejně jako přechod do praxe prostřednictvím partnerství s podniky.

Yeuk

V této souvislosti doporučuje Allensbach COLLEGE Promotions absolventi zejména kvalifikovaní pán. Spojuje v sobě silné stránky zaměřeným na výzkum, ale při podpoře související s aplikací současně s výhodami jasnou nosné konstrukce a propagačních programů z povolání v rámci své spolupráce s ostatními vysokými školami. Pro nepřetržité kontroly a zlepšení výkonnosti a kvality ve výzkumu, výuky a správy udržuje Allensbach COLLEGE důsledné řízení kvality. Allensbach COLLEGE vidí internacionalizaci jako hlavní úkol. Jsou neustále pracuje na rozšiřování mezinárodní spolupráce s vysokými školami a výzkumnými institucemi. To podporuje rozvoj mezinárodních sítí specifických pro jednotlivé předměty a účast svých členů v mezinárodních výzkumných projektů.

Který Allensbach COLLEGE sleduje strategii rovnosti žen a mužů ve smyslu rovnovážného zohlednění-úvahu odlišné světy žen a mužů ve výuce, výzkumu a služeb / řízení. Který Allensbach COLLEGE Je to místo výuky, výzkumu a znalostí nezažil. Je součástí kulturního regionu Bodensee.

This school offers programs in:
  • Němec

Contact

Allensbach Hochschule Konstanz

Adresa, 1. řádek Lohnerhofstrasse 2
D-78467 Konstanz, Baden-Württemberg, Německo
Website http://www.allensbach-hochschule.de/
Telefonní číslo +49 7533 9192390