International University of Monaco

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nachází se v Monackém knížectví, Monte Carlo na francouzské riviéře, mezinárodní univerzita v Monaku (IUM) je univerzita v anglickém jazyce, která nabízí vysokoškolské, postgraduální a postgraduální studium v ​​oboru finance, luxusní podnikání a mezinárodní obchod.

Inspiruje globální generaci


Monako Business School na Mezinárodní univerzitě v Monaku (IUM) rozvíjí úspěšné a přemýšlivé vedoucí představitele a podnikatele. Jsme jediná univerzita, která poskytuje obchodní vzdělání plně vyučované v angličtině na Cote d'Azur. S 60 národnostmi zastoupenými ve studentském orgánu a fakultě, je to přední instituce vysokoškolského vzdělávání v Monackém knížectví.

Jaký je rozdíl u IUM? Jsme hrdí na svou malou třídní třídu, v níž se studentům věnuje individuální pozornost v jejich akademickém úsilí. Mezi profesory a studenty existuje vysoká úroveň interakce a podporujeme inovativní a kreativní myšlení.

Doporučujeme studentům překonat teorie a údaje vyučované v přednáškovém sále pomocí znalostí získaných v reálných situacích. To jim umožňuje rozvíjet silné analytické a kognitivní dovednosti, které jim poskytují základy pro jejich rozvoj jako úspěšných podnikatelů.

Studenti se učí v důkladném multikulturním prostředí, které spojuje lidi z celého světa s cílem sdílet nápady, změnit životy a vytvářet příležitosti v celosvětovém měřítku. Naši studenti si s sebou vzali dojem, kdo jsou ve světě obchodu, a hrdou na sebe jako sebevědomí podnikatelé a podnikatelé zítřka.

Monako je jedním z nejlepších středisek pro podnikání v Evropě a je proslulé tím, že je bezpečným prostředím. Naši studenti absolvují obchodní dovednosti, praktické zkušenosti a osobní rozvoj, které jim budou sloužit po celý život. Naším posláním je inspirovat globální generaci.

Místa

Monako-Ville

Adresa, 1. řádek
International University of Monaco
2 Ave Albert II

98000 Monako-Ville, Monako

Paříž

Adresa, 1. řádek
Groupe INSEEC
14, rue de Prony

75017 Paříž, Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace