Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Monako

International University of Monaco

MSc Monako Monaco-Ville Francie Paris Spojené království London September 2018 + 2 více

Nachází se v Monackém knížectví, Monte Carlo na francouzské riviéře, mezinárodní univerzita v Monaku (IUM) je univerzita v anglickém jazyce, která nabízí vysokoškolské, postgraduální a postgraduální studium v ​​oboru finance, luxusní podnikání a mezinárodní obchod. Inspiruje globální generaci Monako Business School na Mezinárodní univerzitě v Monaku (IUM) rozvíjí úspěšné a přemýšlivé vedoucí představitele a podnikatele. Jsme jediná univerzita, která poskytuje obchodní vz… [+] dělání plně vyučované v angličtině na Cote d'Azur. S 60 národnostmi zastoupenými ve studentském orgánu a fakultě, je to přední instituce vysokoškolského vzdělávání v Monackém knížectví. Jaký je rozdíl u IUM? Jsme hrdí na svou malou třídní třídu, v níž se studentům věnuje individuální pozornost v jejich akademickém úsilí. Mezi profesory a studenty existuje vysoká úroveň interakce a podporujeme inovativní a kreativní myšlení. Doporučujeme studentům překonat teorie a údaje vyučované v přednáškovém sále pomocí znalostí získaných v reálných situacích. To jim umožňuje rozvíjet silné analytické a kognitivní dovednosti, které jim poskytují základy pro jejich rozvoj jako úspěšných podnikatelů. Studenti se učí v důkladném multikulturním prostředí, které spojuje lidi z celého světa s cílem sdílet nápady, změnit životy a vytvářet příležitosti v celosvětovém měřítku. Naši studenti si s sebou vzali dojem, kdo jsou ve světě obchodu, a hrdou na sebe jako sebevědomí podnikatelé a podnikatelé zítřka. Monako je jedním z nejlepších středisek pro podnikání v Evropě a je proslulé tím, že je bezpečným prostředím. Naši studenti absolvují obchodní dovednosti, praktické zkušenosti a osobní rozvoj, které jim budou sloužit po celý život. Naším posláním je inspirovat globální generaci. [-]