Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Moldavsko

Free International University of Moldova

Magistr Moldavsko Chisinau September 2018

Volný mezinárodní univerzita v Moldavsku (Ulim) se nachází v centru hlavního města Moldavské republiky - města Kišiněv. Koncipován jako alternativní univerzity, Volný mezinárodní univerzita v Moldavsku je self-financovaný a já spravuje instituce. To bylo založeno dne 16. října 1992 rozhodnutím vlády a je akreditována Národní rada pro akademické hodnocení a akreditaci Moldavské republiky. Ulim je střední velikosti, mezinárodní vysoká škola s asi 6000 studentů, včetně zahran… [+] ičních ty pocházejících z různých zemí, jako jsou: USA, Německu, Itálii, Turecku, Rumunsku, Rusku, zemích Středního východu, atd. Volný mezinárodní univerzita v Moldavsku je předním akademickým centrem a významným bodem ve společnosti, a to dodržuje principy akademické integrity a kritického myšlení. Univerzita je jedním z předních vysokoškolských institucí v Moldavské republice a jihovýchodní Evropě aktivně přispívá prostřednictvím výzkumu a výuky k rozvoji a využívání znalostí. Univerzita je důležitá akademická instituce součástí globální intelektuální komunity pracující k ochraně a posílení akademických hodnot, jakož i na podporu rozmanitosti a mezinárodní spolupráci. Vzdělávací nabídku univerzity se skládá z 42 vysokoškolských studijních programů, 60 postgraduálních studijních programů, a 11 doktorských studijních programů v různých oborech. Strategickým cílem univerzity je pokračovat v uspokojování potřeb svých studentů a poskytování inovativních vysoce kvalitní akademické programy, které mohou reagovat včas na společenské otázky a problémy. Univerzita neustále spolupracuje s více než 100 prestižních univerzit z 40 různých zemí. Stupně poskytnuté Zdarma International University Moldavské jsou uznávány ve většině zemí na světě. Univerzita vyvinula společné programy, výzkumné projekty a letní školy ve spolupráci se známými vysokými školami z Evropy, Ruska, USA, Číny, Koreje, atd. Volný mezinárodní univerzita v Moldavsku je řádným členem významných mezinárodních univerzitních sítí, jako jsou: EUA; IAU; AUF; IAUP a Guni. Naše univerzita je signatářem Magna Charta Universitatum stejně. Ulim hostí několik kulturních a jazykových center jako čínské Konfucius institut; Korean Se Jong; Španělské centrum Cervantes; Britské centrum a další. Absolventů a absolventů univerzity je účinně přispívat k nastavení veřejné agendy a rozhodovacích procesech, a aby mezinárodní výzkum ve všech vědeckých oblastech. Mnozí z našich absolventů se staly osobnosti veřejného života a může být zjištěna i profesorů a výzkumných pracovníků ve slavných univerzit po celém světě. Pro více informací, navštivte prosím univerzity WWW stránky: www.ulim.md nebo se obraťte na brožuru univerzity [-]