Přečtěte si oficiální popis

Absolvent představuje nejvyšší úroveň vzdělání v Mexiku a jeho hlavním cílem je příprava odborníků, specialistů, vědců, humanisty, technologů a učitelů a výzkumných pracovníků schopných uplatnit, inovovat a přenášet aktuální poznatky, akademicky relevantní a společensky relevantní oblasti různými oblastmi a obory; schopné ovlivnit vývoj Aguascalientes a Mexika.

Autonomní univerzita Aguascalientes zřídila sama jako vedoucí akademického stavu a plánovaných na národní i mezinárodní úrovni pro jeho akademické kvality, zvýšené možnosti vzdělávání, výzkumu a technologického rozvoje, jako i kulturní šíření a práci advokacie sociální, která získala jeho prestiž a uznání, jako má má 92% svých institucionálních programů a 100% svých interinstitucionálních programů absolventa v rámci Národního programu absolventa kvality (PNPC) Národní rada pro vědu a techniku ​​v Mexiku řídícím orgánem v oblasti vědy a techniky v této zemi; zatímco na mezinárodní úrovni budeme pokračovat v přidávání programů pro vyhodnocování různých agentur. Instituce má rovněž 14 programů zdravotní speciality spojené s sektor zdravotnictví orientovaných profesionálních programů, z nichž 78% jsou na úrovni 1 posouzení prováděného interinstitucionální výbory pro hodnocení vysokého školství ( CIEES); a 21% jsou akreditovány PNPC. Podobně 36% postgraduálních programů byly posouzeny na mezinárodní úrovni, zejména ze strany iberoamerického univerzitní asociace pro postgraduální studium (AUIP) a Rady pro akreditaci pro obchodní školy a programy (ACBSP): Doktorát v oboru správních věd, doktor věd biologický, PhD v sociokulturních Studies, master of pedagogického výzkumu, master of Science: plocha rostlinné biotechnologie a toxikologie, master of Science možností Agronomic nebo veterinární, mistr informatiky a výpočetní techniky, mistr daní a mistra správních věd, dosahování čímž se umístí naše postgraduální programy na úrovních kvality globálně konkurenceschopný. V současné době existují dva doktorské vyhodnoceny.

ZVP má integrovaný vzdělávací postgraduální programy, které reaguje na potřeby vyčistit k celoživotnímu učení, s vysokou úrovní kvality opírající se o jejich uznání ze strany organizací a / nebo standardy kvality nabídkami a prvky flexibility, které umožňují adresu odlišné požadavky na školení odborníků podílejících se na ně. Také, tam je pestrá škála, která zahrnuje oba orientované profese a výzkumu, stejně jako institucionální a mezirezortní programy, které splňují kritéria uvedená v sociální nouzi a schopnost univerzity nabídnout jim programů.

Hledaná akreditaci postgraduálních programů, a to jak na národní i mezinárodní úrovni byl jasný odkaz na úsilí vynaložené na univerzitě. Na jedné straně, protože on vedl vývoj absolventa při dosahování vysokých standardů kvality; zadruhé proto, že k dosažení tohoto cíle, byl navržen a realizován systém zajišťování a zlepšování kvality absolventa má za následek vysoké procento akreditovaných programů a vysokým průměrným terminálu účinnosti.

Charakteristickým znakem programů absolventa na Autonomní univerzitě v Aguascalientes je.

 • Relevantní osnovy.
 • Student-střed programy, které bude přidělen lektor člen vědecké rady monitorování programu a lektorem, který vás povede ve svém tréninku.
 • Studijní předměty mohou být uvnitř nebo vně orgánu, podpora mobility studentů a odborné přípravy v konkurenčním globálním světě.
 • Příprava získaná umožňuje rozvíjet výzkum, technologický rozvoj, inovace a řešení sociálních problémů.
 • Graduate programy UAA, jsou podporovány s vlastním akademických pracovníků, kvalifikovaný, zkušený a dostatečné pro splnění studenty zajišťující výcvik jako výzkumný pracovník a senior profesionální. Hodně učitelů jsou rozpoznány podle vnitrostátních výzkumných pracovníků systému, kompetentní v oblasti výroby, přenosu a využití poznatků s národní i mezinárodní uznání.
 • Neustálou aktualizaci znalostí je pro každý profesionál velmi důležité. Proto je autonomní univerzita Aguascalientes zve všechny odborníky k zajištění akademické kvality studovat postgraduální studium na této univerzitě a dosažení konkurenceschopné a nabídnout konkrétní řešení v jejich profesní činnosti.

Studovat na Autonomní univerzitě v Aguascalientes získat:

 • Znalosti, dovednosti, postoje a hodnoty, které splňují jejich profesní rozvoj, výzkum pro enfrenarse na pracovní síly a přispívá k rozvoji Aguascalientes a Mexika.
 • Propojení s sebou, odborníky v této oblasti učitele, zkušený prostřednictvím činnosti vědecké, technické a odborné výzkumu vznesené ve vzdělávacím programu.
 • Propojení s národními a mezinárodními díky radu odpovědných lektor výcviku profesionálů.
 • Zkušenosti v multidisciplinární, interdisciplinární a týmem, sdílet průběh práce nebo praktickou práci se studenty z různých oborů pracují.

Pro všechny výše uvedené generální ředitelství pro výzkum a doktorské studium zve vás k návštěvě Vzdělávací příležitosti jsou k dispozici na Autonomní univerzitě v Aguascalientes k aktualizaci a posílení jejich odbornou přípravu a výzkum. Vítán. !!!

Programy se vyučují na:
 • španělština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Master of Daně, si klade za cíl přípravu odborníků v oboru a aplikace teoretických a praktických poznatků týkajících se řízení, správu, analýzu daní a daňové zátěže, veře ... [+]

Master of Daně, si klade za cíl přípravu odborníků v oboru a aplikace teoretických a praktických poznatků týkajících se řízení, správu, analýzu daní a daňové zátěže, veřejných i soukromých, v rámec otevřené ekonomice s ohledem na perspektivu zaměstnavatele a autority.

Program poskytuje studentům stejná mají oddanost hodnotám ve svém profesním činu pro realizaci výuky v rámci práv průřezový přístup má v záležitostech seminární promoci I a II, takže je velmi osobní dílo mezi lektorem a studentem.

Linka práce prezentuje velitel lodi: Studium účetnictví a daňových organizací.

obecný cíl

Vyškolit specializovaných daňových odborníků pro nasazení aplikací inovativních řešení v oblasti daní, národní i mezinárodní vize daňového systému, analyzovat a podporovat strategie udržitelného rozvoje v obchodních a vládních sektorů připevnění ke společenské odpovědnosti a profesní etiku.... [-]

Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Mistr Inter v Chráněné zemědělství, je vzdělávací program vytvořený prostřednictvím spolupráce mezi autonomní univerzita Aguascalientes, Colima University, University of ... [+]

Mistr Inter v Chráněné zemědělství, je vzdělávací program vytvořený prostřednictvím spolupráce mezi autonomní univerzita Aguascalientes, Colima University, University of Guadalajara, University of Guanajuato, Michoacan University of San Nicolas de Hidalgo, University of Nayarit a Sinaloa Autonomous University. Prostřednictvím interinstitucionální práce je sloučit akademické a administrativní silné stránky každé instituci nabízet kvalitní magisterský program, který umožňuje trénovat kompetentními odborníky na diagnostiku, řízení klimatu, vodu a živiny, inovace a plánování, jednající posílení rozvoje systémů produkce zeleniny, jahody, okrasných plodin a školek v chráněném prostředí.... [-]

Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Inter Master of živočišné výroby (MIPPE) je navrženo jako program orientovaný na výzkum, při pohledu na jejich studentům rozvíjet dovednosti v oblasti výzkumu, základní i ... [+]

Inter Master of živočišné výroby (MIPPE) je navrženo jako program orientovaný na výzkum, při pohledu na jejich studentům rozvíjet dovednosti v oblasti výzkumu, základní i aplikovaný, což vede k řešení problémů živočišné výroby, s ohledem hovězí dobytek, producenti mléka skot, ovce, kozy, drůbež (brojleři a nosnice) a prasata.

Zapojeny následující univerzity:

Autonomous University of Aguascalientes University of Colima University of Guadalajara University of Guanajuato

generace a využití poznatků linky jsou následující:

Výživa Reprodukce zvířat a genetiky zdraví zvířat CÍLE

natvarování absolvent schopný přispět k řešení problémů hospodářských zvířat médium na výzkumných metod a metod, které jim umožní inovovat výrobky a procesy přežvýkavců, drůbež a prasata, s cílem zvýšit výrobu a zlepšování procesů transformační a udržovat zdroje.... [-]

Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Master of Science oblasti biotechnologie rostlin toxikologie je absolventem program, uznávána pro své vysoké úrovni kvality uděluje konsolidaci CONACYT v National Quality ... [+]

Master of Science oblasti biotechnologie rostlin toxikologie je absolventem program, uznávána pro své vysoké úrovni kvality uděluje konsolidaci CONACYT v National Quality Graduate Program (PNPC).

Jedná se o program absolventa zavázala k výcviku vysoce kvalifikovaných lidských zdrojů v oblasti biotechnologie rostlin a toxikologie, spolupracuje na rozvoji těchto oblastí znalostí ve stavu, tak v zemi.

Program poskytuje společný trup a dvě oblasti specializace terminálů a studijních zkušeností nabízené nejsou exkluzivní k třídě. K dispozici je důležitou součástí praktické práci v laboratoři, výzkumu a vyhledávání informací samostatně studenty. Nemáme serializaci materiálů, jiné než výzkumné Semináře jsou výukové kurzy.... [-]

Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Master of Arts je zaměřen na odborníky z různých oborů, kteří se snaží prohloubit a rozšířit své znalosti o fenoménu umění, analýz, propagace a šíření. ... [+]

Master of Arts je zaměřen na odborníky z různých oborů, kteří se snaží prohloubit a rozšířit své znalosti o fenoménu umění, analýz, propagace a šíření.

Stejně tak absolvent snaží inovovat a stimulovat tvorbu úvahách o stavu techniky a jeho důsledky pro současné životní styl. Je důležité, aby zájemce o vytváření pocitu z akademického hlediska umělecké činnosti prováděné jako jeden z kulturních projevů větší složitosti, generovat nové vysvětlení, obohacovat diskuse a nakonec přispět k pochopení možností sami jako jednotlivci i jako sociální skupina.

Linka práce prezentuje Mistra jsou:

Analýza a uměleckých výrobních procesů a řízení Procesy uměleckého vzdělávání ... [-]
Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Program je navržen tak, aby studenti proklínají jen přípravná nárok na získání diplomu a studenty, kteří sledují ročníku magisterského nárok na specializační v informatic ... [+]

MSc v oboru informatiky a výpočetní technologie připravuje odborníky v oblasti informačních technologií na konci svého absolventa mohou vyvinout jako správci počítačových center, vedoucí IT projektů podnikatele z počítače, nebo jako poradci pro provádění technologií informace o tuzemských firem a / nebo zahraniční, univerzitních profesorů a výzkumných dodávající výuku ve vývojových center high-tech. Součástí programu je také podporován akademicky odborníky v oblasti cizinců z různých vysokých škol, kteří nás podporují jako hostujících profesorů a národních informačních technologií, z nichž většina má úrovni PhD.

Podle kontextu regionální, národní i mezinárodní rozvoj, je nesporné, že věda a technologie jsou důležitými prvky ve vývoji lidstva. V Aguascalientes, jak se mění země a výzvy potřebu vzniknout větší kvalitu života obyvatel.... [-]

Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Master of Educational Research, je absolventem program, uznávána pro své vysoké úrovni kvality uděluje konsolidaci CONACYT v National Quality Graduate Program (PNPC). ... [+]

Master of Educational Research, je absolventem program, uznávána pro své vysoké úrovni kvality uděluje konsolidaci CONACYT v National Quality Graduate Program (PNPC).

Jedná se o výzkum zaměřený na školení vzdělávání, která klade důraz na metodické a technické aspekty výzkumného programu. To znamená, že se jedná o program, jehož síla spočívá v metodické výcviku, včetně jejich vedení a účinné podpory nabízené studentům rozvíjet svou práci v průběhu semestru, které tvoří osnovy.

Linky, které organizují výzkumnou práci učitelů, kteří podporují Master pedagogického výzkumu, jsou:

Učení a vyučování: Vývoj osnov procesy a Aktéři, instituce, vzdělávací systémy a politiky. obecný cíl ... [-]
Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Tento postgraduální program řídí odbornou přípravu lidských zdrojů, směrování oblast pozemního stavitelství na specializaci profesionálů v pozemním stavitelství, stavebni ... [+]

Tento postgraduální program řídí odbornou přípravu lidských zdrojů, směrování oblast pozemního stavitelství na specializaci profesionálů v pozemním stavitelství, stavebnictví a ochrany životního prostředí, který je schopen účastnit se v různých fázích návrhu, výstavby a údržby budov, stejně jako řídící práce a odpadu, s vizí vytvoření společnosti z prvního světa a dosáhnout udržitelné modely budov, které jsou charakterizovány tím, přítomen v průběhu výstavby a provozu: úspory energie, optimalizace přírodních a lidských zdrojů, a minimalizace odpadu.

RESEARCH Aplikace věd o Zemi Konstrukce a stavební Inženýrské Vodní zdroje a environmentální techniky ... [-]
Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Master of Research v psychologii, je absolventem program, uznávána pro své kvality v nově vytvořené úrovni uděluje CONACYT v National Quality Graduate Program (PNPC). ... [+]

Master of Research v psychologii, je absolventem program, uznávána pro své kvality v nově vytvořené úrovni uděluje CONACYT v National Quality Graduate Program (PNPC).

Mistr psychologové snaží se rozvíjet dovednosti potřebné k provádění vysoce kvalitního výzkumu, v podstatě zaměřený na řešení problémů na místní, regionální, národní i mezinárodní od psychologické disciplíny s cílem generování vědomím, že to bude také přispívat k rozvoji vědy.

Linky, které organizují výzkumnou práci učitelů, kteří podporují Master of Research v psychologii jsou:

psychologický vývoj Návykové chování a zdravé Chování a instituce CÍLE ... [-]
Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Centrum pro sociální a humanitní vědy představuje osnovy Master of sociální a humanitní výzkum, orientovaný směrem k odborné přípravy výzkumných pracovníků, poskytovat vý ... [+]

Centrum pro sociální a humanitní vědy představuje osnovy Master of sociální a humanitní výzkum, orientovaný směrem k odborné přípravy výzkumných pracovníků, poskytovat výběr kvalitního absolventa, transdisciplinární a flexibilní. Tyto osnovy odvozuje nejen z potřeb zjištěných ve společnosti, ale bere v úvahu výzkum v současné době provádí akademické orgány v našem centru a jsou také nabízeny na doktorát společenských a humanitních vědách.

Student bude mít tutor práce pojmenovaný po prvním semestru, aby zajistily osobní pozornost, které vás organizovat, plánovat a rozvíjet jejich protokolu, kromě toho poskytuje možnost rozvíjet své schopnosti a budovat své vlastní potřeby k řešení problému jeho výzkum a bude vyvíjet v oblasti výzkumu semináře, zatímco v posledních dvou semestrech se bude také podílet na kolokvií, kde bude prezentovat průběžné výsledky jejich práce a vystavit je na kritiku a zpětnou vazbu. Student společně se svým školitelem může vybrat volitelné montážní linka materiály každý program nabízí k doplnění jejich vzdělání v vybraný řádek. Lektor může rovněž doporučit mobilitu a provádění výzkumu zůstává v národním a mezinárodním preferencí učebních kurzů a výzkumných aktivit, které přispívají ke kvalitě výzkumu hotový studentem. Všimněte si, že volitelné materiály popsané v učebního strukturu odvozenou od LGAC jsou ilustrativní a nikoli omezující.... [-]

Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Master of urbanismu Centra koncepce a konstrukce věd a Ústavu teorie a metod je přispět k udržitelnému rozvoji lidských sídel prostřednictvím školení odborníků vyškolenýc ... [+]

Master of urbanismu Centra koncepce a konstrukce věd a Ústavu teorie a metod je přispět k udržitelnému rozvoji lidských sídel prostřednictvím školení odborníků vyškolených v oblasti; přičemž jako základní prostor integrovaný a ucelený přístup k městské jevu, budoucí vize a účast společnosti; a prosazování hodnot kritické, odpovědné a citlivé k sociálním problémům postoj, závazek k udržitelnému rozvoji měst a podporovat týmovou práci. Tento absolvent také přispět k dosažení firemních cíl internacionalizaci svých akademických programů na základě akademických dohod o spolupráci podepsaných s vysokými školami v jiných zemích.

... [-]
Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Master of Science s možností výpočetní techniky a aplikované matematiky, vychází ze svých dvou koncových oblastech, student bude mít tutor práci s názvem druhá polovina k ... [+]

Master of Science s možností výpočetní techniky a aplikované matematiky, vychází ze svých dvou koncových oblastech, student bude mít tutor práci s názvem druhá polovina k zajištění osobní pozornost, které vás organizovat, plánovat a rozvíjet svůj protokol kromě toho dává příležitost rozvíjet své schopnosti a budovat své vlastní potřeby, jak čelit problému svého výzkumu a bude rozvíjet ve výzkumných seminářích.

Student společně se svým školitelem, můžete si vybrat témata k doplnění jejich vzdělání v vybraný řádek. Lektor může rovněž doporučit mobilitu a provádění výzkumu zůstává na národní i mezinárodní preferencí učebních kurzů a výzkumných aktivit, které přispívají ke kvalitě výzkumu hotový studentem.... [-]

Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Program nabízí tři oblasti specializace: Organizační management, finance a marketing, trvá 2 roky a 2,5 roku, včetně získání titulu. ... [+]

Program nabízí tři oblasti specializace: Organizační management, finance a marketing, trvá 2 roky a 2,5 roku, včetně získání titulu.

designu Program nabízí flexibilní strukturu učebního plánu, který umožňuje studentům, aby volitelné předměty uvnitř nebo vně instituce, výběrem oblast zájmu 3 nabízeného programu je poháněn s výhodou zůstává v podnikání. Student bude mít učitele, který bude organizovat, plánovat, realizovat a dohlížet na vývoj studentské akademického vzdělání a pracovní adresy titulkování, takže je zajištěno objektivní a navrhovaný curriculum v profilu absolventa.

Mistr je zaměřena na uspokojení potřeb v následujících řádcích výroby a využití poznatků:... [-]

Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Denní studium
4 - 5 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Cíl: Chcete-li vlak lidské zdroje schopné navrhování, provádění a analýzu poznatků a metod s cílem přispět k vyhodnocení vlastnictví, provozních společností a investičníc ... [+]

GENERAL PURPOSE

Vlak lidské zdroje schopné navrhování, provádění a analýzu poznatků a metod s cílem přispět k vyhodnocení vlastnictví, provozních společností a investičních projektů v regionu a v této zemi, s hodnotových kritérií v platnosti poskytování podpory při řešení problémů vyplývajících z růstu trh hmotného a nehmotného majetku prostřednictvím pevné a komplexní trénink, s kladným a otevřeného postoje ke změně, se sociálním závazkem, aby mohl konkurovat na domácích i mezinárodních trzích.

Profil příjmů

Z tohoto mistra, tyto žádoucí vlastnosti vyžadované od žadatele:

Mají zájem o ocenění oblasti. Jako odpovědná osoba, které se zavázaly k jejich vzdělávání. Být schopen analyzovat problémy a navrhovat řešení. Mít analytické schopnosti. Mají postoj profesního rozvoje. Schopnost pracovat v týmech. Mají znalosti a software pro správu, nástroje a měřicí zařízení se nejlépe hodí pro podporu jejich práce. profil absolventa ... [-]
Mexiko Aguascalientes
Červenec 2020
španělština
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině