Universidad Europea de Monterrey

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VAŠE Rytmus je OUR

Nikdy se zlomit učení, tady jste se rozhodli svůj náklad kurzu v závislosti na investice a času, který máte.

VÝUKA bez omezení

Učte se od zařízení, které jste a kde narazíte.

Klíčovými nástroji

Roste s nejmodernější technologií, která bude vždy najít.

Motivace a SPOLEČNOSTI

V Genesis vždy máte ruce našich zprostředkovatelé, učitelů a odborníků, připraveni vám pomoci růst a zlepšit svůj výkon.

Naše instituce:

Znalosti vytváří SVOBODU

Jsme instituce vyššího sekundárního vzdělávání, jsme se vytvořit nový způsob učení a vyučování, aby společně budovat budoucnost naší společnosti a ve světě. Bereme technologický pokrok a stát se náš hlavní nástroj ke zlepšení kvality znalostí, a že každý, kdo má k dispozici stejné příležitosti ke studiu a plnit sny.

MISSION

V Genesis jsme schopni vzdělávat pro život a pro práci, my se staráme o objevování dovednosti a postoje našich studentů, aby je posílit a každý z nich se stane velký profesionál s globální myšlení a plně integrovaného osoby s velkou postavu a ohromující osobnost fungovat jako občan, vynálezce, člena rodiny, podnikatel nebo cokoliv stane.

VISION

Chceme růst vzdělání po celém světě a být institucí, která podporuje novou kulturu učení, ve kterém jsou pouze požadavky na osobu, aby přezkoumala, zda jejich touha se učit a nadšení, se kterou vidíte svou budoucnost, naděje za několik let díky Genesis, každý má stejné příležitosti učit se a učinit technologie nejdůležitější složkou.

NAŠE BASE

V Genesis věříme v transformaci společnosti prostřednictvím vzdělávání Pokud změnit model vzdělávání, který máme dnes, v budoucnu budeme mít svět v pohybu a ve které všichni lidé mají stejné schopnosti platit a plnit úkoly, velmi obtížné.

Místa

Monterrey

Adresa, 1. řádek
Boulevard Díaz Ordaz #140 piso 20
Colonia Santa María
N.L.,

CP. 64650 Monterrey, Nuevo Leon, Mexiko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: