Universidad Autónoma de Guadalajara

Úvod

Read the Official Description

UAG, a to zejména v Mexiku první univerzity.

Více než 80 let transformaci historii.

UAG byla první soukromá vysoká škola, která existovala v zemi a je lídrem v oblasti vzdělávání. To vám dává jistotu, že budete studovat své povolání v instituci, jehož zkušenosti mu umožňuje nabízet akademické kvality, inovativní modely učební a studijní plány nejmodernější. V současné době více než 120 tisíc absolventů různých národností, kteří úspěšně vykonávají v různých částech světa, jsou naší největší spokojenost a největší svědčí o kvalitě, která nás odlišuje. UAG podílí na vzdělávacích kursů od předškolního věku do postgraduálního studia, čímž se vytvoří produktivní vůdce, které zvyšují naši zemi. Jako UAG studenta, kterého bude tvořit jeden z nejlepších univerzit v zemi a mezinárodní prestiže, který automaticky poskytne cennou podporu jako postgraduální.

Historie Autonomní univerzity v Guadalajaře.

Dne 3. března 1935 mládežnická skupina vedená Carlos Cuesta Gallardo Angel Leano Alvarez del Castillo a Antonio Alvarez Leano del Castillo, podporovaný akademiky a hodně z Tapatia společnosti, na rozdíl od socialistického školství a rozhodl se tvoří autonomní univerzity v Guadalajaře, a tím i první soukromá vysoká škola v Mexiku.

Ve formuláři UAG úspěšných profesionálů dávat dohromady umění, vědy, školství, kultury a technologie pro profesionální, intelektuální, morální, sociální i fyzický růst našich studentů. Vycházíme naše hodnoty na lidskou důstojnost a sociální spravedlnost, jako součást naší zodpovědnosti vůči celku. Přispívat ke vzdělávacímu školení od předškolního věku do postgraduálního studia, tvořit produktivní vůdce, který posílí naši zemi.

pilíře UAG

Vzdělávací kvalita

Naším hlavním závazkem je nabídnout to nejlepší vzdělání, to je důvod, proč máme vysoce kvalifikované učitele, kteří mají akademické tituly Mistra a PhD. Jsou zcela věnován na vaše školení odborníků, kteří hrají klíčovou roli na pracovišti a mají odpovídající školení učitelů, kromě udržet v neustálém přípravu být na stejné úrovni jako vzdělávací předvojem a nových technologií.

Hodnoty

V UAG tvoří muži a ženy dobré dávat dohromady umění, vědy, školství, kultury a technologie pro profesionální, intelektuální, morální, sociální i fyzický růst našich studentů. Vycházíme naše hodnoty na lidskou důstojnost a sociální spravedlnost jako součást naší zodpovědnosti vůči celku.

sport

Podporovat a integrovat rekreační sport pro optimální vývoj našeho mládí je naším hlavním cílem. Máme prvotřídní vybavení a kvalifikováni k provádění mnoha sportů, které nabízíme, kde sportovní výkony a další rekreační aktivity patří typ trenéry.

Mezi naše zařízení patří: stadióny baseballu, profesionální fotbal a fotbal. Také, posilovna, squash, tenis, basketbal, ricochet, ricochet, fotbal, sálový fotbal, volejbal místnost a plážový volejbal, stejně jako olympijský bazén, softball pole a oblast extrémních sportů, mezi ostatními.

Umění a kultura

Univerzita je místo, kde jednotlivec je vytvořena integrálně; Naším posláním je rozvíjet tyto vlastnosti v každém z našich studentů a k dosažení tohoto cíle máme nejlepší pestrost kulturních a uměleckých oborů, které motivují naši studenti být více aktivní, řidičský jejich citlivost a charakter, stejně jako podpora soužití s dalšími mladými lidmi, což jim umožňuje rozvíjet různé schopnosti vyjadřování v každém z nich.

multikulturní prostředí

Nejlepší momenty života, žijí na akademické půdě; Nejlepší přátelé, ve škole známé ... The UAG je místem, kde můžete žít nové zkušenosti a nové přátele, můžete nejen setkat se s lidmi z našeho města, ale po celém Mexiku a ve světě. Budete žít multikulturní zážitek, který bude jen vaše etapa jako student!

Jazyky

V současné době mají znalost dalších jazyků je považován spolu s konkurenční výhodu, nutností. Studium jazyků vám dává porozumění jiným kulturám, vy usnadňuje komunikaci s lidmi z jiných zemí a otevírá dveře k lepším pracovním příležitostem. Vědomi těchto důležitých faktorů, které vytvořil Mezinárodní jazykové centrum, kde se můžete dozvědět na hlavních světových jazyků: angličtina, francouzština, němčina, italština, japonština, čínština a španělština.

výměna

Nezapomenutelný zážitek a ještě mnohem více obohatit svůj akademický trénink s nejlepšími výměnných studentských programů pouze v UAG najít. Dáváme vám možnost studovat v zahraničí, v institucích v Americe, Evropě a Asii se dozvědět o novou kulturu a komunikovat se studenty z celého světa a vytvořit mezinárodní síť přátel.

Profesionální praxe

Aby se stal úspěšným profesionál, dáme vám příležitost procvičit od začátku v tom, co vás zajímá. V UAG, vaše profesionální praktiky jsou orientovány tak použít znalosti získané ve třídách okamžitě. Naším cílem je urychlit rozvoj svého strategického myšlení a usnadnit svůj vstup do zaměstnání prostřednictvím systému podle každý profil: emprendurismo, rodinnou obchodní poradce, učitel, výkonné nebo důstojník.

Pracovní příležitosti

Víme, jak těžké je vstup do pracovního procesu a začít svou profesionální práci, takže v UAG nabízíme nejlepší univerzitní pracovní tašku. Zajišťujeme styčným bodem mezi ty, kteří hledají pracovní příležitosti, a těch, které vyžadují vyškolené profesionály, jako jste vy.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • španělština

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět M.D. » Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magisterský Titul V Oboru Počítačových Věd

Campus forma Denní studium 1 rok July 2018 Mexiko Guadalajara

Vyškolit učitele schopné vyvíjet robustní a pokročilých softwarových systémů s využitím metod a nástrojů pro návrh, vybudovat, analyzovat, testovat, spravovat a udržovat softwarové systémy zlepšením techniky a nástroje, aby produkovat vysoce kvalitní software. [+]

Studium Master of Computer Science na UAG Program Cíl Vyškolit učitele schopné vyvíjet robustní a pokročilých softwarových systémů s využitím metod a nástrojů pro návrh, vybudovat, analyzovat, testovat, spravovat a udržovat softwarové systémy zlepšením techniky a nástroje, aby produkovat vysoce kvalitní software. konkurenční výhody Má učitele a vysoce ceněné v akademickém světě a vědci v rámci výrobního sektoru. Profesionální mohou specializovat ve třech hlavních oblastech: softwarového inženýrství, formální metody nebo distribuované výpočetní. Jeho učební plán je strukturován na základě kompetencí definovaných průmyslu. Má laboratoří a high-tech zařízení v souladu s požadavky programu. Připravuje absolventa k účasti na technologický vývoj, nová generace produktů a projektového řízení. Jsou zahrnuty do vašeho plánu materiálů studií zaměřených na certifikaci studentů. profil absolventa Použije se základy výpočetní techniky a softwarového inženýrství design a analýzu systémů. To bude plánovat, navrhovat, implementovat a provádět skutečné testování softwarových projektů s využitím softwarových nástrojů. To platí pro řešení problémů techniky, vědecké metody a matematiku v designu a systémové analýzy. Máte možnost navrhnout software. To bude optimalizovat softwarových systémů. Oblasti profesionální výkon vývoj software firmy. Osvědčující softwarové firmy. Firmy v každém odvětví, které mají oddělení. Instituce vyššího vzdělání. Výzkumné projekty. Popis programu školní čtvrtletní období: Leden-duben Květen-srpen Září až prosinec Orientovaný vývoj software. Studium a řízení technologií, nástrojů a metodik v této oblasti. Flexibilní vzdělávací program. Vysoce kvalifikovaní učitelé. získání stupně Shromáždit prostředky uvedené ve vzdělávacím programu. Rozvíjet výzkum papír. Vyšetření obrany prezentovat své výzkumné práci. žadatel Profile Absolventi na bakalářské úrovni závodním prostoru Computer a elektronika a které se... [-]

Magistr

Odborné Znalosti V Oblasti Digitální Animace

Campus forma Denní studium 1 rok July 2018 Mexiko Guadalajara

Připravit odborníky v digitální animaci, schopné dávat a inovativních odvětvích problémů grafickou komunikaci přes plánovací řešení, výrobu a uvádění na trh výrobků a služeb konkurenční animace na národní a mezinárodní úrovni s vysokou etickou a humanistickým smyslu. [+]

Studium Masters v digitální animace UAG Program Cíl Připravit odborníky v digitální animaci, schopné dávat a inovativních odvětvích problémů grafickou komunikaci přes plánovací řešení, výrobu a uvádění na trh výrobků a služeb konkurenční animace na národní a mezinárodní úrovni s vysokou etickou a humanistickým smyslu. konkurenční výhody Jedná se o první program absolventa v animaci, navíc k rozvíjení dovedností vytváření trojrozměrných modelů digitálně, zahrnuje rozměry plánování a marketingu. Je to inclusive program, s ohledem na svůj vstup do profilu souvisejících Grafický design profesí, jako je architektura, průmyslový design, inženýrství, Interior Design a komunikačních technologií, mezi ostatními. Cílem této strategie je, aby se animace, integrovaný profil nástroje. Naši učitelé s akademických titulů magisterského a PhD, stejně jako jsou školeni ve výuce animace, vykonávat své povolání, takže vodicí studenty v jejich vzdělávání a integraci s profesionálním prostředí. Konstrukce osnov mohou vybrat ke studiu úroveň speciality nebo dokončení studií až Masters, dosažení získat titul a profesionální certifikát v obou případech. Spojení s CIPAE (zpravodajské centrum pro podporu podnikatelů) z UAG, poradce při inkubaci a rozvoj animačních společností v závislosti na odborném profilu. žadatel Profile Jsou považovány za potenciální kandidátské absolventům titul v oboru souvisejícím grafického designu, průmyslového designu, architektury, designu interiérů a terénní úpravy, stavební, průmyslové inženýrství a kariéry, které jsou v oblasti digitální animace příležitost ke zvýšení profesionální silné stránky jsou již jejich, pro pregraduální vzdělávání, které je podporuje. Budou lidé s chutí při manipulaci s počítačem, práce s počítačovými programy a editaci dovednosti pro vizuální komunikace a grafického znázornění, zda prostorových,... [-]

Odborné Znalosti V Oblasti Obnovitelných Zdrojů Energie

Campus forma Denní studium 1 rok July 2018 Mexiko Guadalajara

MSc v oboru obnovitelných zdrojů energie nabídl UAG je odpovědí na tuto potřebu společnosti, životního prostředí a trhu, kdy vývoj alternativních zdrojů energie, racionálního využívání energie a důsledky změny klimatu stále důležitější. [+]

Studie Mistr v oblasti obnovitelné energie v UAG Program Cíl Obnovitelné zdroje energie jsou realitou v moderním Mexiku. Ve fotovoltaice je výrobní kapacitou větší než 20 MW a to pouze v roce 2011, instalovaná kapacita byla zdvojnásobena v naší zemi. Nicméně, náš národ má potenciál k růstu ve všech technologií obnovitelných zdrojů energie, zejména v solární energie a využití vodíku a biomasy. Zrychlený pronikání obnovitelných energetických technologií představuje příležitost pro vytváření nových pracovních míst, ale také výzvu z hlediska tvorby lidského kapitálu. V tomto ohledu země potřebuje specialisty v obou efektivního využívání stávajících zdrojů, jako je tomu v návrhu, implementaci, provozu, monitorování a údržbu alternativních technologií. MSc v oboru obnovitelných zdrojů energie nabídl UAG je odpovědí na tuto potřebu společnosti, životního prostředí a trhu, kdy vývoj alternativních zdrojů energie, racionálního využívání energie a důsledky změny klimatu stále důležitější. Konkurenční výhody -Naše závazek je ztělesněn s týmem zkušených pedagogů, včetně cizinců a Mexičanů; specialisté na výrobu elektrické energie z obnovitelných zdrojů, biopaliv a změny klimatu. Centrum pro udržitelnost a obnovitelné zdroje energie (Cser), integruje týmy učitelů a studentů Mistra obnovitelných zdrojů energie, kteří jsou v současné době pracuje v řadách aplikovaného výzkumu ve využívání vodíku pro výrobu elektrické energie při výrobě bionafty a klimatické změny. CSER vypracoval emisích soupisu skleníkových plynů na státu Jalisco za účasti studentů Masters. V současné době také pracuje na vývoji strategií ke snížení emisí ve státě Jalisco. Jako součást našeho procesu internacionalizace, jsme podepsali smlouvu o spolupráci s Polytechnické univerzitě ve Valencii spolupracovat na téma fotovoltaické... [-]

Odborné Znalosti V Oblasti Výrobních Systémů

Campus forma Denní studium 1 rok July 2018 Mexiko Guadalajara

Posílit oblasti výroby zpracovatelských podniků prostřednictvím optimalizace výrobních systémů, s ohledem na to každý z prvků, které jsou součástí výrobního řetězce. Aplikovat techniky a nástroje kvality a produktivity, které vedou ke snaze o dokonalost. Podporovat rozvoj výzkumu v oblastech, jako je navrhování a optimalizaci procesů, návrh a vývoj nových produktů a integraci výrobních systémů. [+]

Studium Master of výrobních systémů v UAG Program Cíl Posílit oblasti výroby zpracovatelských podniků prostřednictvím optimalizace výrobních systémů, s ohledem na to každý z prvků, které jsou součástí výrobního řetězce. Aplikovat techniky a nástroje kvality a produktivity, které vedou ke snaze o dokonalost. Podporovat rozvoj výzkumu v oblastech, jako je navrhování a optimalizaci procesů, návrh a vývoj nových produktů a integraci výrobních systémů. konkurenční výhody Mít manažerský přístup v návrhu, vývoje a implementace výrobních systémů. Mít schopnost vystupoval ve vaší oblasti s vysokou akademickou povolání a mezinárodní uznání. S aktualizované simulační systémy procesů. Mít vzdělávacího systému se zaměřením na praktickou aplikaci založenou na víceoborových skupin tvořených studentů z různých firem, povolání a pracovních prostor. Nošení učební plán a plán v souladu s potřebami pracovního prostředí a výrobním sektorem. Podporovat výzkum na vývoji nových produktů a procesů prostřednictvím realizace projektů kvalifikaci po ukončení programu. Mít efektivní komunikační kanály v akademických kontinuity bakalářské-speciální-Master. žadatel Profile Pracovníci zabývající a / nebo se zajímají o probíhajících procesů přímo či nepřímo ve výrobním systému společnosti. Je nutné a převzít odpovědnost za dostupnost a chuť: Denní čtení. Tvorba týmovou práci. Provádějící výzkum a aplikace. Tvorba neustálé zlepšování v jejich pracovním prostředí. Popis programu Pro stupni požadované: Shromáždit prostředky uvedené ve vzdělávacím programu. Rozvíjet projekt aplikace a / nebo výzkum. Obrana vašeho projektu aplikace a / nebo výzkumu. Profil absolventa Bude schopen navrhovat, spravovat a optimalizovat výrobní systémy ve firmách vyrábějících zboží a učinit rozhodnutí na základě technických a příbuzných oblastech, které přímo či nepřímo souvisejících s... [-]

Videos

¡Sé parte de la UAG!

Contact
Adresa destinace
Av. Patria 1201, Col. Lomas del Valle, C.P. 45129, Zapopan, Jalisco
Guadalajara, 1-440 MX
Social Media