ThePowerMBA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Až dosud byly klíčové znalosti v rukou několika.

Připojte se k obchodní škole, která vede změnu.

Kompletní Master of Business, kde se budete učit z referenčních čísel, spojit se s tisíci lidí se svými obavami a posílit svou osobní značku bez vynaložení úsilí v čase nebo penězích.

Schváleno nejlepšími společnostmi, které již školí své zaměstnance s ThePowerMBA :

126085_empresas01.jpg

Za co?

Když budete mít klíčové znalosti, kontakty a osobní značku, která vás potvrdí, bude pro vás mnohem snazší dosáhnout všech svých cílů.

  • Aktualizujte své znalosti
  • Dej kariéře twist nebo vysoko
  • Začněte úspěšně
  • Rozvíjejte své podnikání / společnost
  • Staňte se odborníkem na podnikání

Více než 12 000 studentů ze Španělska, Mexika, Peru, Chile a Kolumbie pochopilo, že je to příležitost a důvěřují ThePowerMBA .126091_alumnos.jpg

metodologie

Teorie

Nejdůležitější teoretický obsah nejlepších MBA na světě (strategie, digitální marketing, účetnictví atd.)

Praxe

Příběhy o úspěchu (a selhání) začínajících společností, korporací a místních společností, které posilují všechny získané znalosti.

Oblasti odborných znalostí

" ThePowerMBA jsem kurzy na Yale, Harvard, HEC, Cornell a tento MBA, podle mého názoru, získal velmi vysoké skóre" Carlos Montoro - Student ThePowerMBA

Strategie a obchodní modely

Z nejlepších nástrojů a modelů (business model canvas, strategický graf a hodnotové křivky, Porter, Ansoff atd.) A analýzy mnoha úspěchů získáte znalosti, které vám umožní porozumět a analyzovat obchodní modely, konkurenci, konkurenční výhody, strategie růstu atd.

Inovace a štíhlé spuštění

Skutečná příručka k vytváření ziskových a udržitelných obchodních modelů v nejistých prostředích. Filozofie, která mění obchodní strategii a kterou by měli všichni manažeři a společnosti na světě začlenit do své DNA.

Marketing a digitální marketing

Neexistuje žádný digitální marketing, digitální marketing IS. Naučte se navrhovat a implementovat strategii pro růst svého podnikání na základě digitálních kanálů: stanovení cílů, stanovení cílů konverze v celé trychtýři, používání hlavních nástrojů a kanálů pro zachycení, analýzy, trendy atd. .

Účetnictví a finance

Dokud nerozumíte financím a účetnictví, nerozumíte podnikání a společnosti. Tento kurz vám velmi intuitivním způsobem pomůže pochopit jazyk a zásady účetnictví, jak je společnost financována, jak je analyzována investice, jaké jsou hlavní ukazatele a ukazatele používané k hodnocení ziskovosti a rizika, hlavní metody oceňování společnosti atd.

Osobní rozvoj

Měkké dovednosti potřebné k osobnímu a profesnímu růstu.

Přední organizace

Společnosti se skládají z lidí a řádného řízení lidí, jejich výzev, obchodní kultury, zájmových skupin a procesů změn, to znamená, že řízení organizačního chování je jedním z hlavních klíčů které dělají rozdíl mezi průměrnými a vynikajícími společnostmi.

Největší narušení v historii vzdělávání

"Až dosud se nezdálo možné, že by magisterský stupeň této úrovně měl tuto cenu."

Až dosud byly nejlepší znalosti v rukou několika, kteří měli přístup k prestižním školám.

ThePowerMBA je jiná škola. Věříme v to, že tyto znalosti přineseme neklidným lidem a dychtivě se učíme, spoléháme se na reference po celém světě a flexibilním způsobem, který vám umožní neohrožovat vaše životní tempo ani vaše finance.

Místa

Mexico City

Adresa, 1. řádek
Av.Insurgentes Sur 1458 ,
pisos 19 y 20 , Col. Actipan

Mexico City, Mexico City, Mexiko

Miraflores

Adresa, 1. řádek
Calle del General Recavarren 111
15074 Miraflores, Metropolitní obec Lima, Peru

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle Urogallo 9, Ciudalcampo
28707 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Programy

Tato škola dále nabízí: