Tecnológico de Monterrey

Úvod

Read the Official Description

fasáda

námi

Tecnologico de Monterrey je soukromá instituce, nevýdělečný, nezávislý a nesouvisí s politickými a náboženskými stranami. Byla založena v roce 1943 díky vizi Eugenio Garza Sada mexické podnikatele, Jeho práce je podporována občanská sdružení složené z předních představitelů z celé země, které se zavázaly ke kvality vysokého školství a rozvoj Mexika.

rysy 31 a 21 míst školního areálu a mezinárodní kontaktní místa. Jejím cílem je vyškolit vůdce s podnikatelským duchem, lidském smyslu a vysokou úroveň konkurenceschopnosti. Instituce v horní části z nejlepších soukromých univerzit na světěPodle žebříčku QS World University; zatímco EGADE Business School je považován za nejlepší obchodní škola v Mexiku a Latinské Americe. podle Quacquerelli Symonds University Rankings je nejlepší soukromá univerzita v Mexiku a při pohledu zaměstnavatelů, Mexiko číslo jedna univerzita, jak stojí na stejné úrovni, University of Michigan, Boston University a Duke University.

naše Rozdíl

rozdíl

Postgraduální programy a Executive Education ITESM nabídnout hodnotovou propozici, která zahrnuje různé produkty a služby, které přispívají k rozvoji podnikatelů, mezinárodně konkurenceschopné, se zaměřením na obchodní výsledky a vysokou smyslových vedení lidí. Programy jsou charakterizovány:

  • Kvalitní programy vývoj obsahu vyučované vysoce kvalifikovanými učiteli ve znalostech a zkušenostech ..
  • Metodika výuky a učení, které se zaměřuje na řešení reálných problémů při práci s využitím nástroje pro okamžitou realizaci.
  • Generace a integrace týmů vysoce výkonné spáchal k rozvoji projektů, které přispívají ke zlepšení výsledků jejich organizacích.
  • Transformace jednotlivců zapojených do kurzů a programů, jejichž příprava jim umožňuje , aby dosáhnout vyššího výkonu a dává jim nástroje k dosažení vedoucí úlohu při plnění cílů vaší společnosti vpřed.
  • Multi -campus systém, který poskytuje národní a mezinárodní pokrytí, v Kromě partnerství s různými vysokými školami a institucemi.

Za tímto účelem a další Tecnologico de Monterrey je tou nejlepší volbou pro postgraduální studium a vzdělávání Výkonný v Mexiku.

Vzdělávací Model

model

Postgraduální programy a Executive Education ITESM Jsou založeny na moderní, inovativní a špičkové vzdělávací model, který používá metodiku případ, vývoj projektu a / nebo zážitkové aktivity, které zvyšují produktivitu díky okamžitému uplatnění získaných znalostí a možnosti vytvářet sítě.

  • Těžiště směřuje k žákovi, který je zodpovědný za generování vlastních znalostí, doprovázený po celou dobu od svého učitele, který převezme roli průvodce.
  • Programy podporované učiteli s doktorský titul a vysokým potenciálem vedení s vynikajícím profilem zaměstnání.
  • Vysokou prioritu na využití technologie jako na zprostředkovatele v procesu výuky a učení a v případě mistrů a doktorátů, zdůrazňovat přípravu prostřednictvím mezinárodních dohod a výměn s renomovaných univerzit po celém světě.
  • On-line programy, které zajišťují přístup ke komunikačním sítím, spolupráce a učení mezi studenty, učitele a odborníky z celého světa; stejně jako absolventů sdružení, s cílem posílit proces učení studentů.

Díky tomu se Tecnologico de Monterrey přispívá k vyškolit odborníky na řešení problémů generovaných globalizace a neustálých změn vědy a techniky, při otevírání nových příležitostí pro manažery, podnikatele a obchodníky.

This school offers programs in:
  • španělština

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět Diplomas » Vidět Kurzy » Vidět Magistr - OnlineStudies » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Elektroenergetika (Electronic Systems) (MSE-e)

Campus forma Denní studium 4 semestry July 2018 Mexiko Monterrey Zapopan + 1 více

Globálně, informační a komunikační technologie a elektronika, zejména jsou ideální pákový efekt pro hospodářský růst, udržitelný rozvoj národů a pro demokratizaci společnosti. Poptávka po speciálních komunikačních služeb, automatizované řízení technologických procesů, spolu s potřebou miniaturizovaných programovatelných elektronických zařízení, získá exponenciální úrovně po celém světě. [+]

popis Globálně, informační a komunikační technologie a elektronika, zejména jsou ideální pákový efekt pro hospodářský růst, udržitelný rozvoj národů a pro demokratizaci společnosti. Poptávka po speciálních komunikačních služeb, automatizované řízení technologických procesů, spolu s potřebou miniaturizovaných programovatelných elektronických zařízení, získá exponenciální úrovně po celém světě. V rámci tohoto multidisciplinárního kontextu program Master of Science v elektrotechnice uspokojuje potřebu vyškolit vysoce kvalifikované lidi s pokročilou znalostí v těchto oblastech, a inovativní a podnikatelské postoje přispět vedení a závazek k sociální péči. Oblasti důrazu Osobní komunikační systémy Analýzu a modelování komunikačních sítí Mikroelektronika a mikrosystémy optická technika vestavěné systémy. Cíl předmětu Master of Science v oblasti elektronického inženýrství (Electronic Systems) si klade za cíl tvaru: Poskytnout znalosti a dovednosti provádět hraniční výzkum v oblasti elektroniky, telekomunikací a automatizovaných procesů. Určeno Master of Science v Electronics Engineering je zaměřen na: Profesionálové v oblastech: elektronické inženýrství ovládání elektronické systémy biomedicínské inženýrství Průmyslová fyzika souvisejících oblastech. motivováni, aby přispěly k rozvoji elektroniky a výpočetní techniky, jakož i získávání hluboké znalosti o současných technologiích a trendech, které vám umožní vytvářet inovativní řešení, která jsou ku prospěchu společnosti a národních filmových profesionálů. Výhoda učitelé Program vyučují učitelé s doktorát a odborných zkušeností School of Engineering and Sciences ITESM. akreditace Tento program má akreditací a uznání od národních a mezinárodních institucí, jako jsou: akreditované národním registru kvality absolvent (PNPC) programu COCyT Komise pro vysoké školy Sdružení škol a vysokých škol v Jižní Americe (SAC). Tecnologico de Monterrey je akreditován Komisí pro vysoké školy Sdružení škol a vysokých škol... [-]

Magistr Ve Výrobních Systémech (MSM)

Campus forma Denní studium 4 semestry July 2018 Mexiko Monterrey

V posledních desetiletích, Mexiko byla charakterizována jako země s významným ekonomickým rozměrem, privilegovaném geografické poloze, mladé populace a otevřenosti vůči globalizaci, umístí sebe jako atraktivní země pro investice a průmyslové odvětví zpracovatelského průmyslu dosahuje globálního významu. [+]

popis V posledních desetiletích, Mexiko byla charakterizována jako země s významným ekonomickým rozměrem, privilegovaném geografické poloze, mladé populace a otevřenosti vůči globalizaci, umístí sebe jako atraktivní země pro investice a průmyslové odvětví zpracovatelského průmyslu dosahuje globálního významu. Nepřetržitě, firmy v tomto odvětví vyžaduje technické schopnosti, které podporují své strategie pro zvýšení své produktové nabídky, konsolidaci a konkurenceschopnost, aniž by zanedbala sociální odpovědnosti vůči životnímu prostředí. Cíl předmětu Master of Science v výrobních systémů má za cíl: Vyškolit odborníky pro průmyslové a akademické sféry, kteří jako agenti změny, byli schopni dělat aplikovaný výzkum, technologický vývoj, inovace a přenos technologií v oblasti navrhování nových výrobků, pokročilých materiálů a výrobních procesů. Určeno Master of Science v výrobních systémů je zaměřen na: Inženýři ze všech oborů. Pro jeho interdisciplinární povahy, vývoje a technologických zlepšení výrobních systémů, vyžaduje interakci více oblastí poznání. Výhoda učitelé Program vyučují učitelé s doktorát a odborných zkušeností School of Engineering and Sciences ITESM. akreditace Tento program má akreditací a uznání od národních a mezinárodních institucí, jako jsou: akreditované národním registru kvality absolvent (PNPC) programu COCyT Komise pro vysoké školy Sdružení škol a vysokých škol v Jižní Americe (SAC). Tecnologico de Monterrey je akreditován Komisí pro vysoké školy Sdružení škol a vysokých škol v Jižní Americe na poskytnutí odborné tituly a tituly mistrů a doktorát. Oficiální uznání ministerstva veřejné školství Mexika. vzdělávacího modelu aktivní účast studentů na jejich profesní a osobní formou individuální a spolupráci při učení podporuje školení. Tento model také umožňuje studentům vytvářet své znalosti s vedením zkušených pedagogů... [-]

Magistr V Inteligentních Systémů (MIT)

Campus forma Denní studium 4 semestry July 2018 Mexiko Monterrey Puebla + 1 více

Mistr v inteligentních systémů specialisté jsou vyškoleni v oblasti technologií AI, který je schopen vytvářet, přizpůsobovat a uplatňovat inovativní technologie v kterémkoli z těchto aplikačních oblastí: [+]

popis Různé technologické trendy v moderním světě poukazují na nutnost počítačových systémů flexibilnější, schopné přizpůsobovat se nepředvídaným a nejistých podmínkách, a interakce dovedností. Jednou z hlavních oblastí, které jsou generování technologii poskytovat počítačové systémy se z uvedené kapacity je Umělá inteligence (AI). AI je jedním z hlavních technologických trendů, které budou transformovat společnost, hospodářství a životní prostředí v tomto století, s pokrokem, jako roboty, systémy schopni vést konverzaci s lidmi, inteligentní budovy, a mnoho dalších. v Master of inteligentních systémů specialisté jsou proškoleni v oblasti technologií AI, který je schopen vytvářet, přizpůsobovat a uplatňovat inovativní technologie v kterémkoli z těchto aplikačních oblastí: Ve výrobním sektoru, vedoucí společnost v národní nebo globální úrovni. Tvořící svou vlastní společnost specializující se na inteligentních systémů k řešení problémů v oblasti logistiky, robotiky, videohry, atd V akademickém prostředí, výzkumu a technologického rozvoje. Master of inteligentních systémů připravuje odborníky zvládnutí těchto technologií a jejich žádosti, aby poskytl firem a vysokých škol s lidskými zdroji na vysoké úrovni. specialitou area Znalostní technologie a environmentální zpravodajské Autonomní agenti Evoluční výpočetní techniky a informační systémy inspirované přírodou Robotika, vize a autonomní vozidla bioinformatika Cíl předmětu Master of Science v inteligentních systémů má za cíl: Přispívají k tvorbě lidí, kteří vytvářejí hodnoty v organizacích týká, a to prostřednictvím provádění a vývoji techniky umělé inteligence, komunikovat v multidisciplinární týmy s odborníky z jiných oblastí, a poskytují technologické stránce vedoucí postavení stejně jako její hodnoty a postoje. Přispívají k vytváření a přizpůsobování poznatků a inovačních technologií v oblasti umělé inteligence, a to... [-]

Magistr

Maestría En Nanotecnología (mnt)

Campus forma Denní studium 4 semestry July 2018 Mexiko Monterrey Mexiko státní + 1 více

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la globalización, posicionándose como un país atractivo para la inversión y logrando un sector industrial de relevancia mundial. Para aprovechar estas características se ha desarrollado este programa de Nanotecnología que ayudará a la creación y aplicación de los conocimientos en las áreas de ciencias de materiales en nanoescala. [+]

Descripción En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la globalización, posicionándose como un país atractivo para la inversión y logrando un sector industrial de relevancia mundial. Para aprovechar estas características se ha desarrollado este programa de Nanotecnología que ayudará a la creación y aplicación de los conocimientos en las áreas de ciencias de materiales en nanoescala. Objetivo Formar profesionistas para la industria y la academia, quienes, como agentes de cambio, sean capaces de hacer investigación aplicada, desarrollo tecnológico, innovación, y transferencia de tecnología, en los ámbitos de la nanotecnología. Dirigido a El programa de Maestría en Nanotecnología está dirigido a profesionistas de áreas de ingeniería y ciencias naturales y exactas principalmente, interesados en realizar investigación de alto impacto, para contribuir al conocimiento de alguna de las áreas de especialidad de Nanotecnología. Los alumnos que ingresen a este programa deberán contar con excelentes antecedentes académicos, vocación en la generación de conocimiento, fluidez de comunicación, que trabajen profesionalmente bajo estrictos estándares éticos, que sean abiertos a las nuevas maneras de asimilación del conocimiento y la práctica profesional y que sean curiosos intelectualmente. Plan de Estudio Primer Semestre F4002 Simulaciones computacionales GI5000 Métodos de investigación e innovación MA4007 Ecuaciones diferenciales parciales OP4000 Curso sello Segundo Semestre MA4009 Métodos estadísticos NT5011 Tesis I Q4001 Termodinámica de materiales Tercer Semestre NT5012 Tesis II OP5042 Optativo I OP5043 Optativo II Cuarto Semestre NT5013 Tesis III OP5044 Optativo III OP5045... [-]

Magisterský Titul V Oboru Počítačových Věd (MCC)

Campus forma Denní studium 3 semestry July 2018 Mexiko Zapopan

Absolvent Master of Computer Science může převést řešení zejména pro koncepty nebo obecných problémů metodik a aplikovat obecné výpočetní koncepty na konkrétní řešení problémů, které vyvstaly v oblasti podnikání a výzkumu, a je možné provést později, v případě potřeby , doktorské studium v ​​oboru počítačových věd. [+]

popis Technologie týkající se výpočetní techniky, velmi rychle změnit: je šíření produktů softwaru i hardwaru důsledku nových teorií, metod a technik. Tento vývoj přináší výsledky v rychlosti zastarávání v oblasti s vysokým vedoucí k významnému poptávka po lidských zdrojů ze tří hlavních oblastí: Specialisté v produktivním sektoru Akademici se znalostí aktualizováno Výzkum a technologický rozvoj Absolvent program je profesionál, který může nejen sledovat rychlý technologický pokrok, ale přispívá také s inovativními návrhy v oblasti výpočetní techniky a tím reagovat na velké výzvy dnešního světa. Absolventa Master of Computer Science můžete přenášet řešení konkrétní s pojmy nebo obecných problémů metodik a aplikovat obecné výpočetní koncepty na konkrétní řešení problémů, které vyvstaly v oblasti podnikání a výzkumu, pak může být provedeno, pokud je to žádoucí, doktorské studium v ​​oboru počítačových věd. specialitou area Softwarové inženýrství Grafika a animace inteligentní systémy počítačová grafika a animace Sítě a zabezpečení počítače Cíl předmětu Master of informatiky si klade za cíl: Být úspěšný v oblasti počítačové vědy odborníky schopné přispět k problémům v produktivním prostředí a / nebo výzkumných řešení. Rozvíjet odborníky schopné účinně a spolupracovat pracovat v multi-disciplinární skupiny pracují. Vlakové představitelé působit jako agenti změny ve svém oboru práce. Vytvoření inovativních odborníky a podnikatele, které jsou schopny generovat patentů, produktů a technologií založených firem. Rozvíjíme talent, schopný adaptovat se na technologických a metodických změn v informatice. Určeno Master of Computer Science je zaměřen na: Odborníci v práci na počítači, ať už vývojáře, konzultanty, trenéry a výzkumných pracovníků; Pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti... [-]

Magisterský Titul V Oboru Počítačových Věd (MCC-i)

Campus forma Denní studium 4 semestry July 2018 Mexiko Monterrey Mexiko státní + 1 více

Master of Computer Science je zaměřen na odborníky v oblasti počítačové vědy, techniky a exaktních věd převážně se zájmem o provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí informatiky. [+]

popis Technologické trendy v moderním světě poukazují na nutnost počítačových systémů flexibilnější, schopné přizpůsobovat se nepředvídaným a nejistých podmínkách, a interakce dovedností. strojového učení, analýzy a data vědy, stejně jako různé techniky inspirované přírodou jsou generování technologii poskytovat počítačové systémy s výše uvedenými schopnostmi, které budou transformovat společnost, hospodářství a životní prostředí v tomto století. Tento absolvent informatiky připravuje studenty být lídry v této nové technologické vlny. stipendia La Master of Computer Science Je zaměřen na odborníky v oblasti počítačové vědy, techniky a exaktních věd převážně se zájmem o provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí informatiky. Absolvent Program je celostátní pokrytí v současné době nabízeny v Monterrey a Mexico State areálu. Linky výroby a využití poznatků Linie generace a aplikací znalostí (LGAC), kteří pracují ve výzkumných skupin v rámci programu jsou popsány níže: Biologií inspirované (biologií inspirované algoritmy) systémy. Tato řada výzkumů se zaměřuje na vývoj, rozšíření a modifikaci algoritmů a metod řešit složité problémy systematizovat roztoky neformální heuristiky a matematických modelů. modelů strojového učení (Machine Learning). Tato linie se zaměřuje na výzkum výpočetní modely učení s cílem předvídat nebo identifikovat chování na sadu vstupních dat nebo příkladů, které vede k lepšímu rozhodování. Data Science and Applied Mathematics (Data & Computational Science). Výzkum v oblasti vědy dat a aplikované matematiky studií aspekty související se zpracováním dat a statistické analýzy, jakož i znalosti o doméně projevu, za účelem získávání znalostí z dat, zpravidla vysoké množství (big data) a které mohou nebo nemusí být strukturováno. Tato linka... [-]

Magisterský Titul V Oboru Technických Věd (MCI)

Campus forma Denní studium 4 semestry July 2018 Mexiko Monterrey Mexico City + 1 více

Celkovým cílem tohoto programu je vyškolit profesionály, agenti změny pro průmyslové a akademické sféry, které jsou schopny dělat aplikovaný výzkum, vývoj technologií a přenosu technologií v oblasti technických věd. [+]

Cíl předmětu Celkovým cílem tohoto programu je vyškolit profesionály, agenti změny pro průmyslové a akademické sféry, které jsou schopny dělat aplikovaný výzkum, vývoj technologií a přenosu technologií v oblasti technických věd. Určeno Profesionálové z oblasti strojírenství a exaktních věd, kteří mají zájem na provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí inženýrských věd. Studenti vstupující do tohoto programu by měly mít vynikající akademické zázemí, povolání ve vytváření znalostí, plynulou komunikaci, pracovat profesionálně pod přísnými etickými standardy, které jsou otevřené k novým způsobům osvojování znalostí a odborné praxe a jsou intelektuálně zvědavý. studijní plán první semestr CS4015 Computer Applications F4005 matematické modelování fyzika GI5000 metody pro výzkum a inovace OP4000 Samozřejmě razítko druhý semestr GI5025 práce I Věda IN4027 dat a statistická inference OP5042 volitelný I Třetí semestr GI5026 práce II OP5043 volitelný II OP5044 Volitelné III Čtvrtý Semestr GI5027 práce III OP5045 volitelný IV OP5046 volitelný V absolventi Během trvání programu studenti budou mít možnost nejen komunikovat s významných profesorů v rámci výzkumného programu a má rozsáhlé přípravy v oblasti výzkumu, ale také komunikovat se studenty z různých linií a studenty z jiných programů ITESM absolvent. Toto bohatství interakcí je jednou z největších předností tohoto magisterského programu. Tento program je navržen tak, aby studentům nezbytné přípravy a aby bylo přední výzkumník Engineering Science dovedností. Z tohoto důvodu bude student opustit program bude schopen: koncepční dovednosti Vykazují vysokou úroveň základních znalostí v klíčových oblastech strojírenství, včetně, ale ne omezený na matematiky, statistiky a výpočetní techniky. Zvládnutí teoretické a... [-]

MA V Oblasti Strategického Prospektivní (MPE)

Campus forma Denní studium July 2018 Mexiko Monterrey Santa Fe

MSc ve strategickém Prognostické pomáhá při vytváření poznatků určit budoucnost veřejného, ​​soukromého a občanské společnosti k prosazování studie o územním a městským rozvojem, vyšetřovat vyhlídky průmyslu a ve službách, analyzovat trhy, předvídat kritická situace v oblasti sociálních a environmentálních jevů a navrhnout žádoucí a pravděpodobné řešení prostřednictvím přístupu veřejné politiky. [+]

popis Scénář nejistoty obklopující organizace, podniky a instituce čelit výzvám v oblasti životního prostředí a globální vize, které vyžadují, aby měli odborníci, které jsou do budoucnosti a může jej ovlivnit, vytváří nové možnosti zůstat v místní, národní a mezinárodní. La Master of Strategic Prognostické přispívá k vytváření znalostí určit budoucnost veřejného, ​​soukromého a občanské společnosti k prosazování studie o územním a městským rozvojem, vyšetřovat vyhlídky průmyslu a ve službách, analyzovat trhy, předvídat kritické situace v sociálních jevů a životního prostředí, a navrhnout žádoucí a pravděpodobné řešení prostřednictvím přístupu veřejné politiky. Cíl předmětu MSc ve strategickém Prognostické si klade za cíl: Trénovat absolventi schopni používat dynamickou analýzu přístupů schopnost integrovat kvantitativních a kvalitativních vytvářet inovační možnosti pro strategické rozhodování metodik. Rozvíjení vůdce schopné prozkoumávat mnohost schopností analýzy možné, pravděpodobné a žádoucí futures pro identifikaci trendů s přihlédnutím k kapacity této agentury navrhnout robustní strategických plánů pro soukromé i veřejné instituce. Buď odkaz v Latinské Americe ve studiu a realizaci perspektivních a budoucích studií a přispět k posílení potenciálních kapacit v této oblasti vzhledem k výraznému nárůstu zájmu o tyto studie pro vlády, firmy, organizace občanskou společností a mezinárodními organizacemi. Připravit absolventy schopné podílet se na formování budoucnosti přes důkladné analýze, se zaměřením na sociální akce v současné době v rámci etických a demokratických zásad. Určeno Usilující o vstup do programu, jsou heterogenní skupina může pracovat ve veřejném nebo soukromém sektoru a jsou spojeny s procesy plánování, politiky a inovačních procesů. MSc ve strategickém Foresight je zaměřen na: Lidé zapojení do strategického... [-]

Videos

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Contact
Adresa destinace
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, 64849 MX
Social Media
Adresa destinace
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Mexico City, 14380 MX
Adresa destinace
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico State, 52926 MX
Adresa destinace
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, 45138 MX
Adresa destinace
Mexico Online, MX
Adresa destinace
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla, 72453 MX
Adresa destinace
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, 01389 MX
Adresa destinace
Epigmenio González 500, San Pablo
Queretaro, 76130 MX
Adresa destinace
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Mexico State, 50110 MX