Tecnológico de Monterrey

Úvod

Read the Official Description

fasáda

námi

Tecnologico de Monterrey je soukromá instituce, nevýdělečný, nezávislý a nesouvisí s politickými a náboženskými stranami. Byla založena v roce 1943 díky vizi Eugenio Garza Sada mexické podnikatele, Jeho práce je podporována občanská sdružení složené z předních představitelů z celé země, které se zavázaly ke kvality vysokého školství a rozvoj Mexika.

rysy 31 a 21 míst školního areálu a mezinárodní kontaktní místa. Jejím cílem je vyškolit vůdce s podnikatelským duchem, lidském smyslu a vysokou úroveň konkurenceschopnosti. Instituce v horní části z nejlepších soukromých univerzit na světěPodle žebříčku QS World University; zatímco EGADE Business School je považován za nejlepší obchodní škola v Mexiku a Latinské Americe. podle Quacquerelli Symonds University Rankings je nejlepší soukromá univerzita v Mexiku a při pohledu zaměstnavatelů, Mexiko číslo jedna univerzita, jak stojí na stejné úrovni, University of Michigan, Boston University a Duke University.

naše Rozdíl

rozdíl

Postgraduální programy a Executive Education ITESM nabídnout hodnotovou propozici, která zahrnuje různé produkty a služby, které přispívají k rozvoji podnikatelů, mezinárodně konkurenceschopné, se zaměřením na obchodní výsledky a vysokou smyslových vedení lidí. Programy jsou charakterizovány:

  • Kvalitní programy vývoj obsahu vyučované vysoce kvalifikovanými učiteli ve znalostech a zkušenostech ..
  • Metodika výuky a učení, které se zaměřuje na řešení reálných problémů při práci s využitím nástroje pro okamžitou realizaci.
  • Generace a integrace týmů vysoce výkonné spáchal k rozvoji projektů, které přispívají ke zlepšení výsledků jejich organizacích.
  • Transformace jednotlivců zapojených do kurzů a programů, jejichž příprava jim umožňuje , aby dosáhnout vyššího výkonu a dává jim nástroje k dosažení vedoucí úlohu při plnění cílů vaší společnosti vpřed.
  • Multi -campus systém, který poskytuje národní a mezinárodní pokrytí, v Kromě partnerství s různými vysokými školami a institucemi.

Za tímto účelem a další Tecnologico de Monterrey je tou nejlepší volbou pro postgraduální studium a vzdělávání Výkonný v Mexiku.

Vzdělávací Model

model

Postgraduální programy a Executive Education ITESM Jsou založeny na moderní, inovativní a špičkové vzdělávací model, který používá metodiku případ, vývoj projektu a / nebo zážitkové aktivity, které zvyšují produktivitu díky okamžitému uplatnění získaných znalostí a možnosti vytvářet sítě.

  • Těžiště směřuje k žákovi, který je zodpovědný za generování vlastních znalostí, doprovázený po celou dobu od svého učitele, který převezme roli průvodce.
  • Programy podporované učiteli s doktorský titul a vysokým potenciálem vedení s vynikajícím profilem zaměstnání.
  • Vysokou prioritu na využití technologie jako na zprostředkovatele v procesu výuky a učení a v případě mistrů a doktorátů, zdůrazňovat přípravu prostřednictvím mezinárodních dohod a výměn s renomovaných univerzit po celém světě.
  • On-line programy, které zajišťují přístup ke komunikačním sítím, spolupráce a učení mezi studenty, učitele a odborníky z celého světa; stejně jako absolventů sdružení, s cílem posílit proces učení studentů.

Díky tomu se Tecnologico de Monterrey přispívá k vyškolit odborníky na řešení problémů generovaných globalizace a neustálých změn vědy a techniky, při otevírání nových příležitostí pro manažery, podnikatele a obchodníky.

This school offers programs in:
  • španělština

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět Certifikáty » Vidět Diplomas » Vidět Kurzy - OnlineStudies » Vidět Magistr - OnlineStudies » Vidět Kurzy - AcademicCourses » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Biotechnologii (MBI)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Mexiko Monterrey Buenavista Mexico City + 2 více

Vysoká poptávka po vývoji a optimalizaci procesů v oblasti průmyslové, potravinářství, zemědělství, zdravotnictví a molekulární diagnostiky, mimo jiné podpořilo začlenění biotechnologických technik pro tvorbu nových produktů a služeb. [+]

Vysoká poptávka po vývoji a optimalizaci procesů v oblasti průmyslové, potravinářství, zemědělství, zdravotnictví a molekulární diagnostiky, mimo jiné podpořilo začlenění biotechnologických technik pro tvorbu nových produktů a služeb.

Proto je vývoj biotechnologických procesů nemá prospěch velké segment populace, vzhledem k jeho široké spektrum aplikací.

Profesionálové Absolventi Master of Science v biotechnologiích ITESM, jsou schopny fungovat v akademických, vědeckých a průmyslových prostředích, jak aplikace a znalostí generace.

Určeno

Profesionistas absolventi oblasti týkající se biotechnologie, biologie, chemie, biochemie, chemického inženýrství, biochemického inženýrství, potraviny, léky, výživa, mezi ostatními.... [-]


Magistr V Elektroenergetika (Electronic Systems) (MSE-e)

Campus forma Denní studium 4 semestry July 2018 Mexiko Monterrey Zapopan + 1 více

Globálně, informační a komunikační technologie a elektronika, zejména jsou ideální pákový efekt pro hospodářský růst, udržitelný rozvoj národů a pro demokratizaci společnosti. Poptávka po speciálních komunikačních služeb, automatizované řízení technologických procesů, spolu s potřebou miniaturizovaných programovatelných elektronických zařízení, získá exponenciální úrovně po celém světě. [+]

popis

Globálně, informační a komunikační technologie a elektronika, zejména jsou ideální pákový efekt pro hospodářský růst, udržitelný rozvoj národů a pro demokratizaci společnosti. Poptávka po speciálních komunikačních služeb, automatizované řízení technologických procesů, spolu s potřebou miniaturizovaných programovatelných elektronických zařízení, získá exponenciální úrovně po celém světě. V rámci tohoto multidisciplinárního kontextu program Master of Science v elektrotechnice uspokojuje potřebu vyškolit vysoce kvalifikované lidi s pokročilou znalostí v těchto oblastech, a inovativní a podnikatelské postoje přispět vedení a závazek k sociální péči.... [-]


Magistr Ve Strojírenství (mie)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Mexiko Monterrey

Energetika se stala jedním z nejdůležitějších pro zajištění konkurenceschopnosti podnikatelských vstupů, a tím i tvorbu pracovních míst, v mezinárodním kontextu s vysokou konkurencí. [+]

Energetika se stala jedním z nejdůležitějších pro zajištění konkurenceschopnosti podnikatelských vstupů, a tím i tvorbu pracovních míst, v mezinárodním kontextu s vysokou konkurencí.

Master of Science v energetickém strojírenství umožňuje studentům stát se odborníky v oblastech, jako je efektivní využití elektrické a tepelné energie, kvality elektrické energie, elektrické síťové analýzy aplikované na v průmyslu a národního energetického systému, konstrukční výkonová elektronika pro kontrolu velkých větrných generátorů, solárních farem a řízení motoru. Můžete provést technicko - ekonomická studie o výhodách a nevýhodách různých energetických systémů jsou k dispozici jak s kombinovaným cyklem, větrné elektrárny, solární, biomasy a pochopit obchodní příležitosti v těchto oblastech. Témata jsou inteligentní sítě, distribuované výroby, fakta, SVC, jsou neustále roste v masteru.... [-]


Magistr Ve Výrobních Systémech (MSM)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Mexiko Monterrey

V posledních desetiletích, Mexiko byla charakterizována jako země s významným ekonomickým rozměrem, privilegovaném geografické poloze, mladé populace a otevřenosti vůči globalizaci, umístí sebe jako atraktivní země pro investice a průmyslové odvětví zpracovatelského průmyslu dosahuje globálního významu. [+]

popis

V posledních desetiletích, Mexiko byla charakterizována jako země s významným ekonomickým rozměrem, privilegovaném geografické poloze, mladé populace a otevřenosti vůči globalizaci, umístí sebe jako atraktivní země pro investice a průmyslové odvětví zpracovatelského průmyslu dosahuje globálního významu. Nepřetržitě, firmy v tomto odvětví vyžaduje technické schopnosti, které podporují své strategie pro zvýšení své produktové nabídky, konsolidaci a konkurenceschopnost, aniž by zanedbala sociální odpovědnosti vůči životnímu prostředí.

Cíl předmětu

Master of Science v výrobních systémů má za cíl:

Vyškolit odborníky pro průmyslové a akademické sféry, kteří jako agenti změny, byli schopni dělat aplikovaný výzkum, technologický vývoj, inovace a přenos technologií v oblasti navrhování nových výrobků, pokročilých materiálů a výrobních procesů. Určeno ... [-]

Magistr V Inteligentních Systémů (MIT)

Campus forma Denní studium 4 semestry July 2018 Mexiko Monterrey Puebla City + 1 více

Mistr v inteligentních systémů specialisté jsou vyškoleni v oblasti technologií AI, který je schopen vytvářet, přizpůsobovat a uplatňovat inovativní technologie v kterémkoli z těchto aplikačních oblastí: [+]

popis

Různé technologické trendy v moderním světě poukazují na nutnost počítačových systémů flexibilnější, schopné přizpůsobovat se nepředvídaným a nejistých podmínkách, a interakce dovedností.

Jednou z hlavních oblastí, které jsou generování technologii poskytovat počítačové systémy se z uvedené kapacity je Umělá inteligence (AI). AI je jedním z hlavních technologických trendů, které budou transformovat společnost, hospodářství a životní prostředí v tomto století, s pokrokem, jako roboty, systémy schopni vést konverzaci s lidmi, inteligentní budovy, a mnoho dalších.

v Master of inteligentních systémů specialisté jsou proškoleni v oblasti technologií AI, který je schopen vytvářet, přizpůsobovat a uplatňovat inovativní technologie v kterémkoli z těchto aplikačních oblastí:... [-]


Magistr

Maestría En Nanotecnología (mnt)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Mexiko Monterrey Mexico City + 1 více

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la globalización, posicionándose como un país atractivo para la inversión y logrando un sector industrial de relevancia mundial. Para aprovechar estas características se ha desarrollado este programa de Nanotecnología que ayudará a la creación y aplicación de los conocimientos en las áreas de ciencias de materiales en nanoescala. [+]

Descripción

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la globalización, posicionándose como un país atractivo para la inversión y logrando un sector industrial de relevancia mundial. Para aprovechar estas características se ha desarrollado este programa de Nanotecnología que ayudará a la creación y aplicación de los conocimientos en las áreas de ciencias de materiales en nanoescala.

Objetivo

Formar profesionistas para la industria y la academia, quienes, como agentes de cambio, sean capaces de hacer investigación aplicada, desarrollo tecnológico, innovación, y transferencia de tecnología, en los ámbitos de la nanotecnología.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Počítačových Věd (MCC)

Campus forma Denní studium 3 semestry July 2018 Mexiko Zapopan

Absolvent Master of Computer Science může převést řešení zejména pro koncepty nebo obecných problémů metodik a aplikovat obecné výpočetní koncepty na konkrétní řešení problémů, které vyvstaly v oblasti podnikání a výzkumu, a je možné provést později, v případě potřeby , doktorské studium v ​​oboru počítačových věd. [+]

popis

Technologie týkající se výpočetní techniky, velmi rychle změnit: je šíření produktů softwaru i hardwaru důsledku nových teorií, metod a technik. Tento vývoj přináší výsledky v rychlosti zastarávání v oblasti s vysokým vedoucí k významnému poptávka po lidských zdrojů ze tří hlavních oblastí:

Specialisté v produktivním sektoru Akademici se znalostí aktualizováno Výzkum a technologický rozvoj

Absolvent program je profesionál, který může nejen sledovat rychlý technologický pokrok, ale přispívá také s inovativními návrhy v oblasti výpočetní techniky a tím reagovat na velké výzvy dnešního světa.

Absolventa Master of Computer Science můžete přenášet řešení konkrétní s pojmy nebo obecných problémů metodik a aplikovat obecné výpočetní koncepty na konkrétní řešení problémů, které vyvstaly v oblasti podnikání a výzkumu, pak může být provedeno, pokud je to žádoucí, doktorské studium v ​​oboru počítačových věd.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Počítačových Věd (MCC-i)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Mexiko Monterrey Mexico City + 1 více

Master of Computer Science je zaměřen na odborníky v oblasti počítačové vědy, techniky a exaktních věd převážně se zájmem o provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí informatiky. [+]

popis

Technologické trendy v moderním světě poukazují na nutnost počítačových systémů flexibilnější, schopné přizpůsobovat se nepředvídaným a nejistých podmínkách, a interakce dovedností. strojového učení, analýzy a data vědy, stejně jako různé techniky inspirované přírodou jsou generování technologii poskytovat počítačové systémy s výše uvedenými schopnostmi, které budou transformovat společnost, hospodářství a životní prostředí v tomto století. Tento absolvent informatiky připravuje studenty být lídry v této nové technologické vlny.

stipendia

La Master of Computer Science Je zaměřen na odborníky v oblasti počítačové vědy, techniky a exaktních věd převážně se zájmem o provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí informatiky.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Technických Věd (MCI)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Mexiko Monterrey Mexico City + 1 více

Celkovým cílem tohoto programu je vyškolit profesionály, agenti změny pro průmyslové a akademické sféry, které jsou schopny dělat aplikovaný výzkum, vývoj technologií a přenosu technologií v oblasti technických věd. [+]

Cíl předmětu

Celkovým cílem tohoto programu je vyškolit profesionály, agenti změny pro průmyslové a akademické sféry, které jsou schopny dělat aplikovaný výzkum, vývoj technologií a přenosu technologií v oblasti technických věd.

Určeno

Profesionálové z oblasti strojírenství a exaktních věd, kteří mají zájem na provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí inženýrských věd. Studenti vstupující do tohoto programu by měly mít vynikající akademické zázemí, povolání ve vytváření znalostí, plynulou komunikaci, pracovat profesionálně pod přísnými etickými standardy, které jsou otevřené k novým způsobům osvojování znalostí a odborné praxe a jsou intelektuálně zvědavý.... [-]


MA V Oblasti Strategického Prospektivní (MPE)

Campus forma Denní studium July 2018 Mexiko Monterrey Santa Fe

MSc ve strategickém Prognostické pomáhá při vytváření poznatků určit budoucnost veřejného, ​​soukromého a občanské společnosti k prosazování studie o územním a městským rozvojem, vyšetřovat vyhlídky průmyslu a ve službách, analyzovat trhy, předvídat kritická situace v oblasti sociálních a environmentálních jevů a navrhnout žádoucí a pravděpodobné řešení prostřednictvím přístupu veřejné politiky. [+]

popis

Scénář nejistoty obklopující organizace, podniky a instituce čelit výzvám v oblasti životního prostředí a globální vize, které vyžadují, aby měli odborníci, které jsou do budoucnosti a může jej ovlivnit, vytváří nové možnosti zůstat v místní, národní a mezinárodní.

La Master of Strategic Prognostické přispívá k vytváření znalostí určit budoucnost veřejného, ​​soukromého a občanské společnosti k prosazování studie o územním a městským rozvojem, vyšetřovat vyhlídky průmyslu a ve službách, analyzovat trhy, předvídat kritické situace v sociálních jevů a životního prostředí, a navrhnout žádoucí a pravděpodobné řešení prostřednictvím přístupu veřejné politiky.... [-]


V Automobilovém Technických Zkušeností (mir)

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Mexiko Toluca

Dnes Mexico zůstává jedním z 5 předních zemí ve výrobě vozidel, kromě výroby, inovací a technologického rozvoje poskytne automobilovému průmyslu, který je jednou z prioritních oblastí pro hospodářský rozvoj. [+]

Dnes Mexico zůstává jedním z 5 předních zemí ve výrobě vozidel, kromě výroby, inovací a technologického rozvoje poskytne automobilovému průmyslu, který je jednou z prioritních oblastí pro hospodářský rozvoj.

Inženýrské center hlavních automobilek mají přítomnost v naší zemi, a proto tento sektor vyžaduje mnoho odborných techniků a technicky připraveni na vedoucích pozicích.

Tecnologico de Monterrey má silné vazby s zaměřena zejména na programy rozvoje technologií v automobilovém průmyslu.

Určeno

Odborníci, učitelé a vědci, kteří chtějí dosáhnout úrovně řízení a vedení v souvislosti s automobilovým průmyslem, jako je design, výroba, materiály, energie, životního prostředí a oblastí řízení výroby inženýrství.... [-]


Videos

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Contact
Adresa destinace
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leon, 64849 MX
Social Media
Adresa destinace
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, State of Mexico, 14380 MX
Adresa destinace
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Mexico City, 52926 MX
Adresa destinace
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Adresa destinace
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Adresa destinace
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Adresa destinace
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, New Mexico, 01389 MX
Adresa destinace
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, Querétaro, 76130 MX
Adresa destinace
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, State of Mexico, 50110 MX
Adresa destinace
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Adresa destinace
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, La Paz Department, BO
Adresa destinace
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Santiago Metropolitan Region, CL
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Valle del Cauca, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Region of Murcia, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, California, CR
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Guayas, EC
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Adresa destinace
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, San Salvador Department, SV
Adresa destinace
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Sacatepéquez Department, GT
Adresa destinace
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Francisco Morazán Department, HN
Adresa destinace
LATAM Sede Houston
Houston, Texas, US
Adresa destinace
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managua Department, NI
Adresa destinace
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Florida, PA
Adresa destinace
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Adresa destinace
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarna County, PE
Adresa destinace
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, California, PR
Adresa destinace
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, Distrito Nacional, DO
Adresa destinace
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Montevideo Department, UY
Adresa destinace
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Capital District, VE