Přečtěte si oficiální popis

fachada

námi

Tecnológico de Monterrey je soukromá instituce, nezisková, nezávislá a nesouvisí s politickými a náboženskými stranami. Byla založena v roce 1943 díky vize mexického podnikatele Eugenio Garza Sada .

Jeho práce je podporována občanská sdružení složené z předních představitelů z celé země, které se zavázaly ke kvality vysokého školství a rozvoj Mexika.46882_rsz_medium_mapa.pngCampus a31 poboček a 21 mezinárodních styčné úřady. Jejím cílem je vyškolit vůdce s podnikatelským duchem, lidském smyslu a vysokou úroveň konkurenceschopnosti.

Instituce v horní z nejlepších soukromých vysokých škol ve světě v souladu se QS World University Ranking; zatímco EGADE Business School je považován za nejlepší obchodní škola v Mexiku a Latinské Americe.

Podle Quacquerelli Symonds University Rankings, je to nejlepší soukromá univerzita v Mexiku a na stanovisko zaměstnavatelů, Mexiko ‚s číslo jedna vysokých škol, stojící na na stejné úrovni, University of Michigan, Boston University a Duke University.

naše Rozdíldiferencia

Postgraduální programy a Executive Education ITESM nabídnout hodnotovou propozici, která zahrnuje různé produkty a služby, které přispívají k rozvoji podnikatelů, mezinárodně konkurenceschopné, se zaměřením na obchodní výsledky a vysokou smyslových vedení lidí.

Programy jsou charakterizovány:

  • Kvalitní programy vývoj obsahu vyučované vysoce kvalifikovanými učiteli ve znalostech a zkušenostech ..
  • Metodika výuky a učení, které se zaměřuje na řešení reálných problémů při práci s využitím nástroje pro okamžitou realizaci.
  • Generace a integrace týmů vysoce výkonné spáchal k rozvoji projektů, které přispívají ke zlepšení výsledků jejich organizacích.
  • Transformace jednotlivců zapojených do kurzů a programů, jejichž příprava jim umožňuje , aby dosáhnout vyššího výkonu a dává jim nástroje k dosažení vedoucí úlohu při plnění cílů vaší společnosti vpřed.
  • Multicampus systém, který nabízí národní a mezinárodní pokrytí, kromě toho, že má aliance s různými univerzitami a institucemi.

Za tímto účelem a Tecnologico de Monterrey je tou nejlepší volbou v absolvent a Executive Education v Mexiku.

vzdělávacího modelumodeloProgramy postgraduálního a výkonného vzdělávání Tecnológico de Monterrey jsou založeny na inovačním a avantgardním vzdělávacím modelu, který využívá případovou metodologii, vývoj projektu a / nebo zkušenostní aktivity, které umožňují zvýšit produktivitu v důsledku aplikace okamžité znalosti získané a příležitost vytvářet sítě.

  • Těžiště směřuje k žákovi, který je zodpovědný za generování vlastních znalostí, doprovázený po celou dobu od svého učitele, který převezme roli průvodce.
  • Programy podporované učiteli s doktorský titul a vysokým potenciálem vedení s vynikajícím profilem zaměstnání.
  • Vysokou prioritu na využití technologie jako na zprostředkovatele v procesu výuky a učení a v případě mistrů a doktorátů, zdůrazňovat přípravu prostřednictvím mezinárodních dohod a výměn s renomovaných univerzit po celém světě.
  • On-line programy, které zajišťují přístup ke komunikačním sítím, spolupráce a učení mezi studenty, učitele a odborníky z celého světa; stejně jako absolventů sdružení, s cílem posílit proces učení studentů.

Díky tomu se Tecnologico de Monterrey přispívá k vyškolit odborníky na řešení problémů generovaných globalizace a neustálých změn vědy a techniky, při otevírání nových příležitostí pro manažery, podnikatele a obchodníky.

Programy se vyučují na:
španělština

Tato škola dále nabízí:

MSc

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Vysoká poptávka po vývoji a optimalizaci procesů v oblasti průmyslové, potravinářství, zemědělství, zdravotnictví a molekulární diagnostiky, mimo jiné podpořilo začlenění ... [+]

Vysoká poptávka po vývoji a optimalizaci procesů v oblasti průmyslové, potravinářství, zemědělství, zdravotnictví a molekulární diagnostiky, mimo jiné podpořilo začlenění biotechnologických technik pro tvorbu nových produktů a služeb.

Proto je vývoj biotechnologických procesů nemá prospěch velké segment populace, vzhledem k jeho široké spektrum aplikací.

Profesionálové Absolventi Master of Science v biotechnologiích ITESM, jsou schopny fungovat v akademických, vědeckých a průmyslových prostředích, jak aplikace a znalostí generace.

Určeno

Profesionistas absolventi oblasti týkající se biotechnologie, biologie, chemie, biochemie, chemického inženýrství, biochemického inženýrství, potraviny, léky, výživa, mezi ostatními.... [-]

Mexiko Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Více
Červenec 2019
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

V posledních desetiletích, Mexiko byla charakterizována jako země s významným ekonomickým rozměrem, privilegovaném geografické poloze, mladé populace a otevřenosti vůči g ... [+]

popis

V posledních desetiletích, Mexiko byla charakterizována jako země s významným ekonomickým rozměrem, privilegovaném geografické poloze, mladé populace a otevřenosti vůči globalizaci, umístí sebe jako atraktivní země pro investice a průmyslové odvětví zpracovatelského průmyslu dosahuje globálního významu. Nepřetržitě, firmy v tomto odvětví vyžaduje technické schopnosti, které podporují své strategie pro zvýšení své produktové nabídky, konsolidaci a konkurenceschopnost, aniž by zanedbala sociální odpovědnosti vůči životnímu prostředí.

Cíl předmětu

Master of Science v výrobních systémů má za cíl:

Vyškolit odborníky pro průmyslové a akademické sféry, kteří jako agenti změny, byli schopni dělat aplikovaný výzkum, technologický vývoj, inovace a přenos technologií v oblasti navrhování nových výrobků, pokročilých materiálů a výrobních procesů. Určeno ... [-]
Mexiko Monterrey
Srpen 2019
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Magisterský program humanistických studií je součástí projektu ITESM na jedné straně posílení studia humanitních a společenských věd; na druhé straně vytvářet prostor, ve ... [+]

popis

Magisterský program humanistických studií je součástí projektu ITESM na jedné straně posílení studia humanitních a společenských věd; na druhé straně vytvářet prostor, ve kterém odborníci z kterékoli oblasti získají humanistické vzdělání, které propojují a uplatňují ve své profesní činnosti.

Tento program vzniká také v reakci na převládající potřebu společnosti v kritické reflexi v oblasti humanitních oborů s důrazem na etiku, literaturu a diskurzu, vědu a kulturu a komunikaci a kulturní studia.

Nový světový řád a demokratická společnost potřebují silnou, proaktivní, angažovanou a kloublou občanskou společnost, v níž může být zachován dialog mezi různými hlasy, mentalitou a postoji. V tomto dialogu mohou být profesionálové s humanistickým zázemím mosty mezi lidmi s různými filozofiemi, politikami a historiky. Naší počáteční demokracie vyžaduje, aby se sociální subjekty zavázaly k analytické vizi, která vychází z filozofických základů a přijímá interpretační metodologie, která jim umožní jasně analyzovat vlastní diskurzu a názor ostatních. Příspěvek profesionálů s formálním humanistickým vzděláním nepochybně přispívá ke všem výše uvedeným.... [-]

Mexiko Monterrey
Srpen 2019
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Master of Computer Science je zaměřen na odborníky v oblasti počítačové vědy, techniky a exaktních věd převážně se zájmem o provádění výzkumu vysoce účinných přispět k po ... [+]

popis

Technologické trendy v moderním světě poukazují na nutnost počítačových systémů flexibilnější, schopné přizpůsobovat se nepředvídaným a nejistých podmínkách, a interakce dovedností. strojového učení, analýzy a data vědy, stejně jako různé techniky inspirované přírodou jsou generování technologii poskytovat počítačové systémy s výše uvedenými schopnostmi, které budou transformovat společnost, hospodářství a životní prostředí v tomto století. Tento absolvent informatiky připravuje studenty být lídry v této nové technologické vlny.

stipendia

La Master of Computer Science Je zaměřen na odborníky v oblasti počítačové vědy, techniky a exaktních věd převážně se zájmem o provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí informatiky.... [-]

Mexiko Zapopan
Červenec 2019
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Celkovým cílem tohoto programu je vyškolit profesionály, agenti změny pro průmyslové a akademické sféry, které jsou schopny dělat aplikovaný výzkum, vývoj technologií a p ... [+]

Cíl předmětu

Celkovým cílem tohoto programu je vyškolit profesionály, agenti změny pro průmyslové a akademické sféry, které jsou schopny dělat aplikovaný výzkum, vývoj technologií a přenosu technologií v oblasti technických věd.

Určeno

Profesionálové z oblasti strojírenství a exaktních věd, kteří mají zájem na provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí inženýrských věd. Studenti vstupující do tohoto programu by měly mít vynikající akademické zázemí, povolání ve vytváření znalostí, plynulou komunikaci, pracovat profesionálně pod přísnými etickými standardy, které jsou otevřené k novým způsobům osvojování znalostí a odborné praxe a jsou intelektuálně zvědavý.... [-]

Mexiko Monterrey Buenavista Mexico City Zapopan Puebla City Santa Fe  + 3 Více
Červenec 2019
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Adresa destinace
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leon, 64849 MX
Sociální média
Adresa destinace
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, State of Mexico, 14380 MX
Adresa destinace
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Mexico City, 52926 MX
Adresa destinace
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Adresa destinace
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Adresa destinace
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Adresa destinace
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, New Mexico, 01389 MX
Adresa destinace
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, Querétaro, 76130 MX
Adresa destinace
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, State of Mexico, 50110 MX
Adresa destinace
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Adresa destinace
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, La Paz Department, BO
Adresa destinace
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Santiago Metropolitan Region, CL
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Valle del Cauca, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Region of Murcia, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, California, CR
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Guayas, EC
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Adresa destinace
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, San Salvador Department, SV
Adresa destinace
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Sacatepéquez Department, GT
Adresa destinace
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Francisco Morazán Department, HN
Adresa destinace
LATAM Sede Houston
Houston, Texas, US
Adresa destinace
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managua Department, NI
Adresa destinace
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Florida, PA
Adresa destinace
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Adresa destinace
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarna County, PE
Adresa destinace
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, California, PR
Adresa destinace
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, Distrito Nacional, DO
Adresa destinace
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Montevideo Department, UY
Adresa destinace
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Capital District, VE