Přečtěte si oficiální popis

fachada

námi

Tecnológico de Monterrey je soukromá instituce, nezisková, nezávislá a nesouvisí s politickými a náboženskými stranami. Byla založena v roce 1943 díky vize mexického podnikatele Eugenio Garza Sada .

Jeho práce je podporována občanská sdružení složené z předních představitelů z celé země, které se zavázaly ke kvality vysokého školství a rozvoj Mexika.46882_rsz_medium_mapa.pngCampus a31 poboček a 21 mezinárodních styčné úřady. Jejím cílem je vyškolit vůdce s podnikatelským duchem, lidském smyslu a vysokou úroveň konkurenceschopnosti.

Instituce v horní z nejlepších soukromých vysokých škol ve světě v souladu se QS World University Ranking; zatímco EGADE Business School je považován za nejlepší obchodní škola v Mexiku a Latinské Americe.

Podle Quacquerelli Symonds University Rankings, je to nejlepší soukromá univerzita v Mexiku a na stanovisko zaměstnavatelů, Mexiko ‚s číslo jedna vysokých škol, stojící na na stejné úrovni, University of Michigan, Boston University a Duke University.

naše Rozdíldiferencia

Postgraduální programy a Executive Education ITESM nabídnout hodnotovou propozici, která zahrnuje různé produkty a služby, které přispívají k rozvoji podnikatelů, mezinárodně konkurenceschopné, se zaměřením na obchodní výsledky a vysokou smyslových vedení lidí.

Programy jsou charakterizovány:

  • Kvalitní programy vývoj obsahu vyučované vysoce kvalifikovanými učiteli ve znalostech a zkušenostech ..
  • Metodika výuky a učení, které se zaměřuje na řešení reálných problémů při práci s využitím nástroje pro okamžitou realizaci.
  • Generace a integrace týmů vysoce výkonné spáchal k rozvoji projektů, které přispívají ke zlepšení výsledků jejich organizacích.
  • Transformace jednotlivců zapojených do kurzů a programů, jejichž příprava jim umožňuje , aby dosáhnout vyššího výkonu a dává jim nástroje k dosažení vedoucí úlohu při plnění cílů vaší společnosti vpřed.
  • Multicampus systém, který nabízí národní a mezinárodní pokrytí, kromě toho, že má aliance s různými univerzitami a institucemi.

Za tímto účelem a Tecnologico de Monterrey je tou nejlepší volbou v absolvent a Executive Education v Mexiku.

vzdělávacího modelumodeloProgramy postgraduálního a výkonného vzdělávání Tecnológico de Monterrey jsou založeny na inovačním a avantgardním vzdělávacím modelu, který využívá případovou metodologii, vývoj projektu a / nebo zkušenostní aktivity, které umožňují zvýšit produktivitu v důsledku aplikace okamžité znalosti získané a příležitost vytvářet sítě.

  • Těžiště směřuje k žákovi, který je zodpovědný za generování vlastních znalostí, doprovázený po celou dobu od svého učitele, který převezme roli průvodce.
  • Programy podporované učiteli s doktorský titul a vysokým potenciálem vedení s vynikajícím profilem zaměstnání.
  • Vysokou prioritu na využití technologie jako na zprostředkovatele v procesu výuky a učení a v případě mistrů a doktorátů, zdůrazňovat přípravu prostřednictvím mezinárodních dohod a výměn s renomovaných univerzit po celém světě.
  • On-line programy, které zajišťují přístup ke komunikačním sítím, spolupráce a učení mezi studenty, učitele a odborníky z celého světa; stejně jako absolventů sdružení, s cílem posílit proces učení studentů.

Díky tomu se Tecnologico de Monterrey přispívá k vyškolit odborníky na řešení problémů generovaných globalizace a neustálých změn vědy a techniky, při otevírání nových příležitostí pro manažery, podnikatele a obchodníky.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

MSc

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Vysoká poptávka po vývoji a optimalizaci procesů v oblasti průmyslové, potravinářství, zemědělství, zdravotnictví a molekulární diagnostiky, mimo jiné podpořilo začlenění ... [+]

Vysoká poptávka po vývoji a optimalizaci procesů v oblasti průmyslové, potravinářství, zemědělství, zdravotnictví a molekulární diagnostiky, mimo jiné podpořilo začlenění biotechnologických technik pro tvorbu nových produktů a služeb.

Proto je vývoj biotechnologických procesů nemá prospěch velké segment populace, vzhledem k jeho široké spektrum aplikací.

Profesionálové Absolventi Master of Science v biotechnologiích ITESM, jsou schopny fungovat v akademických, vědeckých a průmyslových prostředích, jak aplikace a znalostí generace.

Určeno

Profesionistas absolventi oblasti týkající se biotechnologie, biologie, chemie, biochemie, chemického inženýrství, biochemického inženýrství, potraviny, léky, výživa, mezi ostatními.... [-]

Mexiko Monterrey
Leden 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

V posledních desetiletích, Mexiko byla charakterizována jako země s významným ekonomickým rozměrem, privilegovaném geografické poloze, mladé populace a otevřenosti vůči g ... [+]

popis

V posledních desetiletích, Mexiko byla charakterizována jako země s významným ekonomickým rozměrem, privilegovaném geografické poloze, mladé populace a otevřenosti vůči globalizaci, umístí sebe jako atraktivní země pro investice a průmyslové odvětví zpracovatelského průmyslu dosahuje globálního významu. Nepřetržitě, firmy v tomto odvětví vyžaduje technické schopnosti, které podporují své strategie pro zvýšení své produktové nabídky, konsolidaci a konkurenceschopnost, aniž by zanedbala sociální odpovědnosti vůči životnímu prostředí.

Cíl předmětu

Master of Science v výrobních systémů má za cíl:

Vyškolit odborníky pro průmyslové a akademické sféry, kteří jako agenti změny, byli schopni dělat aplikovaný výzkum, technologický vývoj, inovace a přenos technologií v oblasti navrhování nových výrobků, pokročilých materiálů a výrobních procesů. Určeno ... [-]
Mexiko Monterrey
Leden 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Je možné, že se vzděláváte v distriktu oreaun de oportunidad, que en ocasiones syn difficiles de cubrir por los centros educativos existentes. En la actualidad, y enmarca ... [+]

Importancia del Emprendimiento en la Educación

Je možné, že se vzděláváte v distriktu oreaun de oportunidad, que en ocasiones syn difficiles de cubrir por los centros educativos existentes. En la actualidad, y enmarcados en la ekonomía y sociedad del conocimiento, estos centros tienen como previousidad formar personas con conocimientos y habilidades de distintas disciplinas, que les permita no singlelo aplicarlas en diversos contextos, sino generar nuevas soluciones que coadyarvenas a contrar los que se enfrentan día a día. Předpokládejme, že budete mít přehled o tom, jak vypadají odborníci na vizionáře v Tecnológico de Monterrey, a získejte finanční prostředky z fondů a účetních dokladů, které se vztahují k institucím. De igual manera, des de su initio, la innovación educativa se ha posicionado como factor clave de la Institución, que en diversas oportunidades se ha differentido como líder de este ámbito, tanto en México como a nivel internacional.... [-]

Mexiko Monterrey
Leden 2020
španělština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la ... [+]

Descripción

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la globalización, posicionándose como un país atractivo para la inversión y logrando un sector industrial de relevancia mundial. Para aprovechar estas características se ha desarrollado este programa de Nanotecnología que ayudará a la creación y aplicación de los conocimientos en las áreas de ciencias de materiales en nanoescala.

Objetivo

Formar profesionistas para la industria y la academia, quienes, como agentes de cambio, sean capaces de hacer investigación aplicada, desarrollo tecnológico, innovación, y transferencia de tecnología, en los ámbitos de la nanotecnología.... [-]

Mexiko Monterrey
Leden 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Cílem Master in Engineering Management je rozvíjet vedoucí a projektové manažery, specialisty v oblasti jejich znalostí. ... [+]

Obecný cíl

Cílem Master in Engineering Management je rozvíjet vedoucí a projektové manažery, specialisty v oblasti jejich znalostí.

Potřeba, touha nebo problém, který splňuje nebo řeší tento program

Roste zájem o toto odvětví pro inženýry, kteří efektivně řídí, identifikují a provádějí projekty, berouce v úvahu právní, etické, vůdčí, inovační a udržitelné rozvojové zásady. To je ještě více pozorováno ve velkých a / nebo nadnárodních společnostech, které také vyžadují, aby inženýři byli vyškoleni, aby byli vedoucími projektů, se směsí hlubokých technických znalostí a měkkých dovedností.

Výhody pro osobu

Master in Engineering Management se snaží rozvíjet v inženýrství, komunikační dovednosti, vedení a řízení projektů, spolu se specializací na technické a analytické dovednosti pro zlepšení jejich pracovních oblastí.... [-]

Mexiko Mexico City Zapopan
Leden 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Absolvent Master of Computer Science může převést řešení zejména pro koncepty nebo obecných problémů metodik a aplikovat obecné výpočetní koncepty na konkrétní řešení pro ... [+]

popis

Technologie týkající se výpočetní techniky, velmi rychle změnit: je šíření produktů softwaru i hardwaru důsledku nových teorií, metod a technik. Tento vývoj přináší výsledky v rychlosti zastarávání v oblasti s vysokým vedoucí k významnému poptávka po lidských zdrojů ze tří hlavních oblastí:

Specialisté v produktivním sektoru Akademici se znalostí aktualizováno Výzkum a technologický rozvoj

Absolvent program je profesionál, který může nejen sledovat rychlý technologický pokrok, ale přispívá také s inovativními návrhy v oblasti výpočetní techniky a tím reagovat na velké výzvy dnešního světa.

Absolventa Master of Computer Science můžete přenášet řešení konkrétní s pojmy nebo obecných problémů metodik a aplikovat obecné výpočetní koncepty na konkrétní řešení problémů, které vyvstaly v oblasti podnikání a výzkumu, pak může být provedeno, pokud je to žádoucí, doktorské studium v ​​oboru počítačových věd.... [-]

Mexiko Zapopan
Leden 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Master of Computer Science je zaměřen na odborníky v oblasti počítačové vědy, techniky a exaktních věd převážně se zájmem o provádění výzkumu vysoce účinných přispět k po ... [+]

popis

Technologické trendy v moderním světě poukazují na nutnost počítačových systémů flexibilnější, schopné přizpůsobovat se nepředvídaným a nejistých podmínkách, a interakce dovedností. strojového učení, analýzy a data vědy, stejně jako různé techniky inspirované přírodou jsou generování technologii poskytovat počítačové systémy s výše uvedenými schopnostmi, které budou transformovat společnost, hospodářství a životní prostředí v tomto století. Tento absolvent informatiky připravuje studenty být lídry v této nové technologické vlny.

stipendia

La Master of Computer Science Je zaměřen na odborníky v oblasti počítačové vědy, techniky a exaktních věd převážně se zájmem o provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí informatiky.... [-]

Mexiko Monterrey
Leden 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Celkovým cílem tohoto programu je vyškolit profesionály, agenti změny pro průmyslové a akademické sféry, které jsou schopny dělat aplikovaný výzkum, vývoj technologií a p ... [+]

Cíl předmětu

Celkovým cílem tohoto programu je vyškolit profesionály, agenti změny pro průmyslové a akademické sféry, které jsou schopny dělat aplikovaný výzkum, vývoj technologií a přenosu technologií v oblasti technických věd.

Určeno

Profesionálové z oblasti strojírenství a exaktních věd, kteří mají zájem na provádění výzkumu vysoce účinných přispět k poznání některého z speciálních oblastí inženýrských věd. Studenti vstupující do tohoto programu by měly mít vynikající akademické zázemí, povolání ve vytváření znalostí, plynulou komunikaci, pracovat profesionálně pod přísnými etickými standardy, které jsou otevřené k novým způsobům osvojování znalostí a odborné praxe a jsou intelektuálně zvědavý.... [-]

Mexiko Monterrey Mexico City
Leden 2020
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tecnológico de Monterrey - ITESM

V současné době jsou informace jedním z nejcennějších aktiv jak pro organizace, tak pro jednotlivce, takže soukromí, důvěrnost, integrita a přístupnost dat se v této spol ... [+]

Mistr v kybernetické bezpečnosti

V současné době jsou informace jedním z nejcennějších aktiv jak pro organizace, tak pro jednotlivce, takže soukromí, důvěrnost, integrita a přístupnost dat se v této společnosti stala nezbytností.

Rostoucí kapacita elektronického ukládání všech typů informací a technologií spolu s nárůstem kybernetických hrozeb učinila z čísla specialisty na kybernetickou bezpečnost nepostradatelného profesionála, který zajistí správný provoz ve všech typech společností v této oblasti hyper propojený svět.

V Mexiku je deficit odborníků v této oblasti alarmující. To je důvod, proč Tecnológico de Monterrey vytváří Master in Cybersecurity, program, který se snaží v inženýrství rozvíjet dovednosti transformačního vedení, jakož i profesionální a analytické dovednosti, aby úspěšně fungovaly v oblasti kybernetické bezpečnosti.... [-]

Mexiko Zapopan
Leden 2020
španělština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Adresa destinace
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leon, 64849 MX
Sociální média
Adresa destinace
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, Stát Mexiko, 14380 MX
Adresa destinace
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Mexico City, 52926 MX
Adresa destinace
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Adresa destinace
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Adresa destinace
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Adresa destinace
Av. Carlos Lazo No. 100, Col. Santa Fe
Mexico City, Mexico City, MX
Adresa destinace
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, Querétaro, 76130 MX
Adresa destinace
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, Stát Mexiko, 50110 MX
Adresa destinace
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Aires, AR
Adresa destinace
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, Oddělení La Paz, BO
Adresa destinace
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Metropolitní region Santiago, CL
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Valle del Cauca, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Region Murcia, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Costa Rica - San José
San José, Provincie San José, CR
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Guayas, EC
Adresa destinace
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Adresa destinace
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, Oddělení San Salvador, SV
Adresa destinace
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Oddělení Sacatepéquez, GT
Adresa destinace
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Oddělení Francisco Morazán, HN
Adresa destinace
LATAM Sede Houston
Houston, Texas, US
Adresa destinace
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managua oddělení, NI
Adresa destinace
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Florida, PA
Adresa destinace
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Adresa destinace
Torre 1, Via Principal 119, San Isidro 15073, Peru
Lima, Dalarna County, PE
Adresa destinace
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, Kalifornie, PR
Adresa destinace
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, Distrito Nacional, DO
Adresa destinace
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Oddělení Montevideo, UY
Adresa destinace
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Hlavní město, VE
Adresa destinace
Paseo Mirador del Valle #445, Villas de Irapuato
Irapuato, Guanajuato, MX
Adresa destinace
Tecnológico de Monterrey Campus León
Leon, Guanajuato, MX
Adresa destinace
Av. Eugenio Garza Sada #300. Lomas del Tecnológico
San Luis Potosi, San Luis Potosi, MX
Adresa destinace
Avenida Heroico Colegio Militar 4700, Nombre de Dios, 31300 Chihuahua
Chihuahua, Čivava, MX
Adresa destinace
Campus Ciudad Juarez Tecnológico de Monterrey
Ciudad Juarez, Čivava, MX
Adresa destinace
Paseo del Tecnológico 751. Colonia Ampliación La Rosita. Torreón, Coahuila
Coahuila, Coahuila, MX
Adresa destinace
Campus Saltillo Tecnologico de Monterrey
Saltillo, Coahuila, MX
Adresa destinace
Boulevard Petrocel Km 1.3., Puerto Industrial., 89600 Altamira, Tamaulipas
Tampico, Tamaulipas, MX
Adresa destinace
Av Eugenio Garza Sada 1500, Los Pocitos, 20328 Ags
Aguascalientes, Aguascalientes, MX
Adresa destinace
California 2100, Col. Obregon Norte
Ciudad Obregón, Sonora, MX
Adresa destinace
Blvd. Pedro Infante 3773 Pte., Recursos Hidráulicos, Congreso del Estado, 80100 Culiacán, Sinaloa, Mexico
Culiacán, Sinaloa, MX
Adresa destinace
Blvr. Enrique Mazón López No. 965, Hermosillo
Hermosillo, Sonora, MX
Adresa destinace
Av. Pedro Coronel No. 16, Colonia Dependencias Federales. CP 98000
Zacatecas, Zacatecas, MX
Adresa destinace
Carretera a Tapanatepec Km. 149 + 746 Col. Juan Crispin C.P. 29020. Tuxtla Gutiérrez, Chiapas
Tuxtla Gutiérrez, Chiapas, MX
Adresa destinace
Autopista del Sol, Km. 104 +060, Col. Real del Puente, CP. 62790
Cuernavaca, Morelos, MX
Adresa destinace
Campus Hidalgo Tecnologico de Monterrey
Pachuca, Hidalgo, MX
Adresa destinace
Eugenio Garza Sada 1, Las Quintas, 94500 Córdoba, Ver
Córdoba, Veracruz, MX
Adresa destinace
Calle 113 No. 7 – 80, Oficina 602, Edificio Torre AR, Bogota
Bogotá, Bogota, CO
Adresa destinace
Carrera 64-B No. 49A-30 Medellín, Colombia
Medellín, Antioquia, CO
Adresa destinace
LATAM Sede Colombia - Bucaramanga
Bucaramanga, Santander, CO