OBS Business School - Latinoamérica

Úvod

Read the Official Description

OBS Business School Je to první obchodní škola 100% on-line ve Španělsku, která nabízí MBA a online mistrů v managementu zaměřené na školení manažerů a obchodních manažerů vést firem a institucí v rámci nové udržitelné a inovativní paradigmatu.

On-line metodologie Masters, absolvent a / nebo MBA podporuje flexibilní a okamžitou komunikaci, efektivní diskuse podněcuje, podporuje týmovou práci a umožňuje interakci mezi všemi účastníky, ať už studenti, učitelé nebo navštěvující profesionálové.

background-header-desktop

OBS Business School vznikla v roce 2006 jako první obchodní školu 100% on-line ve španělštině. Je založeno na životní prostředí planety Group, světový lídr v oblasti publikování obsahu pro hispánské trhu a důležitým know-how v oblasti e-learningu.

cílem ředitel školy To je vyškolit manažery a obchodní manažery pro vedení firem a institucíV rámci nového modelu udržitelného a inovačního managementu. K dosažení tohoto cíle, a to prostřednictvím naší MBA, magisterském a doktorském programu nabízíme profesionály i podnikům komplexní výcvik ve všech funkčních oblastech organizacevždy se flexibilita nabízíme našim Online metodika. To učinil naše dva MBA (Executive MBA a globální MBA) jsou uznané Financial Times jedním z nejlepších on-line programy MBA na světě. Kromě toho, v roce 2015 již pátým rokem jsme byly uznány jako nejlepší obchodní školu on-line španělský pro „Iberoamerican Hodnocení Online školení“. Ve stejném pořadí byli vybráni šest OBS Masters online programy jako nejlepší ve svých kategoriích:

  • Globální MBA, hlasoval nejlepší online MBA
  • Mistr v marketingu a řízení prodeje, jako v nejlepších Masters v marketingu on-line
  • Master v oblasti lidských zdrojů, zvolen nejlepším Master in Human Resources on-line
  • Mistr v Project Management, Master in Project Management Nejlepší online
  • Mistr v řízení dodavatelského řetězce a logistiky, nejlepší Masters v Supply Chain Management on-line
  • Mistr ve finančním řízení, které byly vybrány jako nejlepší on-line Master in Financial Management

Jedním z největších přínosů OBS Business School byl vývoj flexibilního metodiky, která umožňuje studentům vyvážit rodinu, práci a akademický život. Díky této metodice, zapsaná v rejstříku duševního vlastnictví, monitorovacích indikátorů a ukončení studia v OBS je 91%, zatímco průměr pro tyto programy AACSB (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání) nepřesahuje 60%. Kromě toho škola nabízí double degree s University of Barcelona, ​​Španělsko hlavní veřejné univerzity s více než 560 let historie.

Od OBS se snaží uspokojit poptávku po kvalitním tréninku bez fyzických bariér, což umožňuje kombinovat profesní rozvoj ke splnění požadavků trhu s osobním životě dnes.

This school offers programs in:
  • španělština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru Managementu A Vedení Koučování

Campus forma Kombinované 10 měsíců July 2018 Mexiko Mexico City Ekvádor Quito Kolumbie Bogotá + 4 více

Koučink je metoda, která nás přivádí blíž k dosažení cílů, což nám umožňuje vyvíjet osobně a profesionálně. Jedná se o soutěž, která nám pomáhá myslet jinak, s cílem zlepšit komunikaci se udržují a prohlubují sami. [+]

Trénovat a vůdčí schopnosti pro manažery Prezentace Master in Management Koučování a vedení OBS Koučink je metoda, která nás přivádí blíž k dosažení cílů, což nám umožňuje vyvíjet osobně a profesionálně. Jedná se o soutěž, která nám pomáhá myslet jinak, s cílem zlepšit komunikaci se udržují a prohlubují sami. Tento nástroj je neocenitelná pro obchodní managementStejně jako osobnostní rozvoj co se týče při získávání jak osobních a profesních cílů. Důvodem tohoto programu je dát odpověď na kvalitu vzdělávacích potřeb těch, profesionály, kteří si přejí být vyškoleni, aby sloužil jako trenéři v budoucnosti, nebo osoby, které chtějí začlenit přínosy koučinku ve vedení lidí a dosažení vašich cílů. K tomu, aby komplexní přístup beroucí v úvahu jak síly osobního rozvoje, včetně rozvoje emoční inteligence, dovednosti výkonné a osobního koučování a koučování týmů. Náš trénink, stejně jako nástroje pro osobní rozvoj a zlepšení vašeho týmu, máte zaručeno zarovnání s International Coach Federation (ICF) a osobní doprovod k možnosti získat svou akreditaci jako trenér. Certifikace kompetencí manažerských dovedností a vedení Skrz tento certifikační program bude rozvíjena ve čtyřech víkendech (50 hodin) v měsících červenec, říjen, prosinec 2017 a březen 2018. OBS uznávat odborné dovednosti vyvinuté v této pokračující vzdělávací kurz v rámci programu Master online. Při každé příležitosti k setkání se bude konat ve stejném týdnu, Pátek od 16'00 do 21'30h (30 min. Zbytek) a V sobotu od 9:00 do 19'00h (1'30 min. k jídlu a 30 min. rest). Tato setkání jsou zaměřeny na praxi získaných znalostí a schopností a dovedností kouče. Zasedání se... [-]

Magisterský Titul V Oboru Marketingu A řízení Podniku

Campus forma Kombinované 12 měsíců May 2018 Ekvádor Quito Kolumbie Bogotá + 2 více

V současné době je obchodní prostředí se rychle mění. Vliv technologického pokroku, globalizace trhů, změny v rozložení sil ve prospěch spotřebitelů, konkurenčního prostředí a klesající věrnosti značce, mimo jiné trendy se mění marketingové strategie a jak jsou distribuovány a uváděny na trh produkty a služby. Spotřebitelé jsou stále náročnější a mít více informací, takže oni mají velmi jasné, co chtějí a kde jej získat. [+]

Master ukazuje klíče přilákat, prodat, uspokojit a udržet Představení programu v marketingu a řízení prodeje V současné době je obchodní prostředí se rychle mění. Vliv technologického pokroku, globalizace trhů, změny v rozložení sil ve prospěch spotřebitelů, konkurenčního prostředí a klesající věrnosti značce, mimo jiné trendy se mění marketingové strategie a jak jsou distribuovány a uváděny na trh produkty a služby. Spotřebitelé jsou stále náročnější a mít více informací, takže oni mají velmi jasné, co chtějí a kde jej získat. Nadměrné nabídky a vzhledem k obtížnosti odlišit nakreslit konkurenčního prostředí a rozšířit potřebu zaměřit se na straně klienta. V tomto prostředí, potřebují organizace marketingu a komerční plochy schopen úspěšně vést správnou kombinaci tří prvků: silné zázemí a znalosti marketingu a obchodních dovedností potřebných naučit reagovat na životní prostředí a na současném trhu, a schopnost spojit se s klienty a efektivně strukturovat prodejní síť. La Master of Marketing a řízení prodeje Jeho cílem je rozvíjet znalosti technické, strategické a osobních schopností tvořit inovativní manažerům a schopné čelit výzvám, které přináší současných adres a obchodního marketingu široký pohled na společnost. To vše ze dvou hledisek: Marketingový management schopen efektivně komunikovat v multikulturním prostředí, aby vedl tým, navázat konverzaci se svými zákazníky a porozumět vlivu technologií na způsobu, jakým pracujeme. Obchodní adresa, která předvídá potřeby zákazníků a zajistit nejvhodnější obchodní strategie pro dosažení cíle, motivovat prodejní tým a vést k dosažení stanovených cílů. Certifikace odborných znalostí o inovace a podnikání v oblasti marketingu V průběhu tohoto certifikačního programu budou vyvinuty ve čtyřech víkendech (50... [-]

Videos

Empieza un nuevo curso OBS Business School

Contact
Adresa destinace
Mexico City, MX
Adresa destinace
Quito, EC
Adresa destinace
Bogotá, CO