Přečtěte si oficiální popis

o IESDE

El Institute for Advanced Studies v Management (IESDE) Je to mnohem víc než škola specializující se na starší obchodní řízení: prostor pro transformaci život, povolání, kariéra, podnikání a životní prostředí, podnikatelů a manažerů, kteří navštěvují naše programy.

To znamená, že usiluje o integrální rozvoj svých účastníků.

IESDE umístí sebe jako lídr mezi obchodní školy v Latinské Americe. Za 20 let se ovlivnil vývoj a transformaci svých více než 1500 absolventů: vedoucích pracovníků a ředitelů různorodé a prestižní organizace Puebla a regionu.

Po ukončení programu, naši účastníci měli zkušenost, že jemu a jeho organizaci převádí; vypracovat nebo zdokonalit své manažerské dovednosti a vůdčí schopnosti, které jim umožní lépe přizpůsobovat neustálým změnám, kterým čelí organizace v globálním světě.

CÍLE

Základním účelem IESDE je předávat znalosti a praxi řízení podniku. Také, a to prostřednictvím vedením našich absolventů transformace organizací, a tím podporovat sociálně-ekonomický rozvoj Mexika udržitelným způsobem.

Principy, na nichž je naše práce na bázi jsou:

  • Zlepšení vedení jako základní pilíře činnosti politiky.
  • Rozvoj manažerských dovedností a odborné přípravy podnikatele.
  • Prosazovat disciplínu s globální podnikatelský záměr.
  • Naplnit vysoká kritéria rozhodnutí v účastníků.
  • Obsahovat etický smysl a sociální odpovědnost v podnikání.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

IESDE School of Management

Výkonný Masters ve finančním řízení programu obstarává pro potřeby ‚nových‘ finančním světě se zaměřením na klíčové schopnosti: dovednosti mezinárodní orientace, in-hloub ... [+]

School of Management, která si myslí, a je umístěn v budoucnu.

Instituto de Estudios Superiores en Dirección de Empresas (IESDE, School of Management) se připojil k GEMFM GLOBAL INC, program, který byl navržen a vyvinut finance profesoři s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti vzdělávání vedoucích pracovníků v úzké spolupráci s finančními odborníky a odborníků na vzdělávání. The Výkonné Masters v programu Finanční podnikání obstarává pro potřeby ‚nových‘ finančním světě se zaměřením na základní funkce: dovednosti mezinárodní orientace, in-hloubkové finanční odbornost a řídící a analytické schopnosti podstatné pro měnící se prostředí. Program klade důraz na osobní vůdčí schopnosti finančního profesionála, s důrazem jak efektivitu (Getting Things Done) a odpovědnosti (dopadů).... [-]

Mexiko Puebla City
Červenec 2020
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině