EGADE Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vyzvěte přítomnost, utvořte budoucnost.

EGADE Business School v Tecnológico de Monterrey si vybudovala celosvětově uznávanou reputaci jako přední latinskoamerická obchodní vzdělávací instituce, která se zavázala zmocnit všesprůchodné vůdce, kteří vytvářejí sdílenou hodnotu a transformují společnost.

EGADE Business School je postgraduální obchodní škola Tecnológico de Monterrey, pozoruhodná univerzita proslulá řidiči s příslušným vedením v Mexiku a Latinské Americe. Obchodní škola sama o sobě nabízí široké portfolio postgraduálního vzdělávání na různých místech v Latinské Americe. S místy v Mexico City (Santa Fe), Monterrey a Guadalajara , stejně jako výkonný MBA program v Queretaru . V Jižní Americe je EGADE Business School přítomna v Limě (Peru).

Akademický model školy a kultura učení vedená inovacemi, světově uznávané programy, význačná fakulta světové úrovně, vynikající komunita absolventů v globálním měřítku a důsledné zaměření na uplatnění znalostí pro dopad, přispěly k jejímu postavení jako nejlépe hodnocené latinskoamerické školy obchodní škola několika mezinárodními hodnotícími organizacemi, včetně QS, Eduniversal, Financial Times a The Economist. Programy postgraduálního studia EGADE zahrnují jednoroční MBA na plný úvazek v oboru Inovace a podnikání, MBA pro profesionály, EGADE - UNC Charlotte MBA v globálním podnikání a strategii, EGADE - WP Carey Executive MBA, EGADE MBA Online a také Master in Finance, Master in Finance Online, Master in Business Analytics, a Graduate Degree in Digital Strategy and PhD programs in Financial Science and Business Management.

EGADE Business School nabízí inovativní portfolio otevřeného celoživotního učení a přizpůsobené programy pro vedoucí obchodní a organizační vedení. EGADE Business School je členem elitní skupiny pouhých 1% obchodních škol po celém světě, která je držitelem uznávané „ trojité korunycelosvětové akreditace, která uznává excelenci obchodního vzdělávání : Americká asociace vysokých škol a škol (AACSB), Asociace MBA (AMBA) a evropský systém zvyšování kvality (EQUIS). Škola je členem globální sítě pro pokročilé řízení , přední sítě 30 předních obchodních škol z různých regionů, zemí, kultur a ekonomik v různých fázích rozvoje, která se zavázala přispívat prostřednictvím podnikového vzdělávání k řešením hlavních výzvy, které jsou obvykle komplexní a globální.

Co vidíme u našich vůdců

V EGADE Business School věříme, že budoucnost podnikání závisí na vizionářských vůdcích, kteří se odváží zpochybňovat a transformovat svá odvětví prostřednictvím mocných nápadů. Proto s touto filozofií navrhujeme a realizujeme naše celosvětově proslulé postgraduální programy.

Jsme komunita uznávaných inovátorů složená z nadané fakulty, talentovaných studentů, úspěšných absolventů, významných obchodních vůdců a mezinárodních akademických partnerů, kteří se věnují mocné myšlence: Vyzvěte přítomnost, utvářejte budoucnost.

Uznání na světové úrovni v prestižním žebříčku

121935_qs-logo.png

# 1 Business School ve výzkumu v Latinské Americe

QS Global 250 Business School 2017

# 1 EGADE MBA v Latinské Americe

  • Hodnocení QS Global 200 MBA: Latinská Amerika 2012-2015
  • Globální MBS Ranking Latinské Ameriky 2018-2020

# 1 MBA na plný úvazek v Mexiku a Latinské Americe

QS Global MBA Rankings 2020

  • # 1 v Mexiku a Latinské Americe již třetí rok po sobě
  • # 55 globálně napříč 240 programy
  • 23 míst vs 2019 celosvětově
  • # 26 po celém světě pro výsledky podnikání a absolventů
  • # 39 po celém světě pro zaměstnatelnost

# 1 Inženýr v oblasti financí v Mexiku a Latinské Americe

Žebříčky QS Business Masters: Finance Latinská Amerika 2018-2020

  • # 1 v Mexiku a Latinské Americe již třetí rok po sobě
  • # 41 po celém světě napříč 156 hodnocenými programy
  • Globálně # 15 pro zaměstnatelnost
121936_eduniversal-logo.png

Obchodní škola č. 1 v Latinské Americe

5 Palmes of Excellence, Eduniversal Business School Ranking 2008-2018

# 1 EGADE MBA v Latinské Americe

Eduniversal Best Master Ranking General Management 2016–2019

# 1 Master in Finance v Latinské Americe

Eduniversal Nejlepší Master Ranking Corporate Finance 2011-2019

121937_ft-logo.png

# 1 Global OneMBA v Latinské Americe a # 43 po celém světě

Ranking Financial Times Executive MBA 2007–2019

Trojitá koruna globální akreditace

EGADE Business School získala trojnásobnou korunu mezinárodní akreditace jménem tří nejvlivnějších organizací v globálním obchodním vzdělávání: AACSB, AMBA a EQUIS. Pouze 1% obchodních škol po celém světě, jako je EGADE, získalo trojnásobnou korunu mezinárodní akreditace AACSB, EQUIS a AMBA.

Vynikající globální dosah

EGADE Business School vlastní více než 50 mezinárodních akademických partnerství s předními univerzitami a obchodními školami pro duální a společné studijní programy , což představuje různé příležitosti k získání mezinárodních certifikací a také možnost studia na různých kontinentech. Tato partnerství jsou také nezbytná pro naše programy rozvoje fakulty a pomáhají při propagaci mezinárodních akademických projektů a výzkumu.

Co odlišuje EGADE?

Aktivní podnikatelské myšlení

Jednou z hlavních hodnot společnosti EGADE je povzbuzovat inovativní vůdce v rámci kultury podnikání, která se stala výraznou vlastností jejích vynikajících studentů a absolventů.

Naše globální vize a zkušenosti

Klíčovým rozlišovatelem v EGADE je jeho proslulé globální zaměření a dosah. Díky partnerství s nejprestižnějšími univerzitami a obchodními školami po celém světě poskytuje EGADE svým lídrům, studentům a vedoucím pracovníkům jedinečný přístup a zkušenosti týkající se budoucnosti globálních podniků.

Významná mezinárodní fakulta

Hlavním rysem akademické zkušenosti EGADE je přítomnost celosvětově uznávaných členů fakulty, kteří jsou současnými i bývalými řediteli, konzultanty, publikovanými autory a výzkumníky. Tato fakulta přináší své rozsáhlé odborné znalosti do třídy, která transformuje naše vyučování, výzkum a myšlení do smysluplného a vlivného vzdělávání.

Inovativní akademický model

Odbornost vynikajících učitelů spolu s vedoucími vedoucími pracovníky v našich akademických programech vede k ideální rovnováze mezi teoretickými a praktickými znalostmi. Našim studentům připravujeme na úspěšnou kariéru spárováním toho, co se učí ve třídě, se skutečnými obchodními zkušenostmi, kde je teorie okamžitě uvedena do praxe.

Vyvážený a flexibilní formát

Naše exekutivní programy a magisterské programy na částečný úvazek, které byly navrženy pro studenty, kteří pracují na plný úvazek, poskytují správnou rovnováhu mezi studiem, prací a osobními závazky. Naším cílem je, aby naši studenti dosáhli osobních i profesionálních úspěchů.

Pozoruhodné akademické vedení

Pokud jde o přední obchodní vzdělání, EGADE je # 1 obchodní škola v Latinské Americe z několika důvodů. Relevance a inovace našich akademických programů podporují nejen celosvětově renomovaná hodnocení, ale i přední světové akreditační asociace.

Více informací o programech EGADE zde a připojte se školou na LinkedIn , Twitter , YouTube a Facebook.

Místa

Mexico City

Adresa, 1. řádek
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Mexico City, Mexico City, Mexiko

Monterrey

Adresa, 1. řádek
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Mexiko

Guadalajara

Adresa, 1. řádek
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Guadalajara, Jalisco, Mexiko

Santiago de Querétaro

Adresa, 1. řádek
Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro.
76130 Santiago de Querétaro, Querétaro, Mexiko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium