Přečtěte si oficiální popis

Myslí Igniting Change

EGADE Business School v Tecnológico de Monterrey si vybudovala celosvětově uznávanou reputaci jako přední latinskoamerická obchodní vzdělávací instituce, která se zavázala zmocnit všesprůchodné vůdce, kteří vytvářejí sdílenou hodnotu a transformují společnost.

EGADE Business School je postgraduální obchodní škola Tecnológico de Monterrey, pozoruhodná univerzita proslulá řidiči s příslušným vedením v Mexiku a Latinské Americe. Obchodní škola sama o sobě nabízí široké portfolio postgraduálního vzdělávání na různých místech v Latinské Americe. S místy v Mexico City (Santa Fe), Monterrey a Guadalajara , stejně jako výkonné MBA programy v Queretaru . V Jižní Americe je EGADE Business School přítomna v Limě (Peru).

Akademický model a kultura učení vedená inovacemi, světově uznávané programy, významná světová třída, vynikající globální komunita absolventů a přísné zaměření na uplatňování znalostí pro dopady, přispěly k jeho postavení jako nejvýznamnější latinskoameričan obchodní škola několika mezinárodními žebříčkovými organizacemi, včetně QS, Eduniversal, Financial Times a The Economist. Magisterské studijní programy EGADE zahrnují jednoroční MBA v oboru Inovace na plný úvazek

EGADE Business School nabízí inovativní portfolio otevřeného celoživotního učení a přizpůsobené programy pro vedoucí obchodní a organizační vedení. EGADE Business School je členem elitní skupiny pouhých 1% obchodních škol po celém světě, která je držitelem uznávané „ trojité korunycelosvětové akreditace, která uznává excelenci obchodního vzdělávání : Americká asociace vysokých škol a škol (AACSB), Asociace MBA (AMBA) a evropský systém zvyšování kvality (EQUIS). Škola je členem globální sítě pro pokročilé řízení , přední sítě 30 předních obchodních škol z různých regionů, zemí, kultur a ekonomik v různých fázích rozvoje, která se zavázala přispívat prostřednictvím podnikového vzdělávání k řešením hlavních výzvy, které jsou obvykle komplexní a globální.

Co vidíme u našich vůdců

V EGADE Business School věříme, že budoucnost podnikání závisí na vizionářských vůdcích, kteří se odváží zpochybňovat a transformovat svá odvětví prostřednictvím mocných nápadů. Proto s touto filozofií navrhujeme a realizujeme naše celosvětově proslulé postgraduální programy.

Jsme komunita uznávaných inovátorů složená z nadané fakulty, talentovaných studentů, úspěšných absolventů, významných obchodních vůdců a mezinárodních akademických partnerů, kteří se věnují mocné myšlence: MINDS IGNITE CHANGE.

Uznání na světové úrovni v prestižním žebříčku

121935_qs-logo.png

# 1 Business School ve výzkumu Latinské Ameriky

QS Global 250 Business School Pořadí 2017

# 1 EGADE MBA v Latinské Americe

Globální MBS Ranking Latinské Ameriky 2018-2019

# 1 MBA na plný úvazek v Mexiku a Latinské Americe

QS Global MBA Rankings 2020

# 1 Inženýr v oblasti financí v Mexiku a Latinské Americe

QS Global MBA Rankings 2020

121936_eduniversal-logo.png

Obchodní škola č. 1 v Latinské Americe

Ranking Eduniversal Business School 2008-2018, kategorie „5 Palmes of Excellence“

# 1 EGADE MBA v Latinské Americe

Eduniversal Best Masters Ranking General Management 2016–2019

# 1 Master in Finance v Latinské Americe

Eduniversal Best Masters Ranking Corporate Finance 2011-2019

# 1 Postgraduální diplom z energetického managementu v Latinské Americe

Eduniversal Best Masters Ranking Energy and Natural Resources 2018-2019

121937_ft-logo.png

# 1 Global OneMBA v Latinské Americe a # 36 po celém světě

Financial Times Executive MBA Ranking 2017–2018

Trojitá koruna globální akreditace

EGADE Business School získala trojnásobnou korunu mezinárodní akreditace jménem tří nejvlivnějších organizací v globálním obchodním vzdělávání: AACSB, AMBA a EQUIS. Pouze 1% obchodních škol po celém světě, jako je EGADE, získalo trojnásobnou korunu mezinárodní akreditace AACSB, EQUIS a AMBA.

121940_triple-crown-egade2.jpg

Vynikající globální dosah

EGADE Business Schools dluží více než 50 mezinárodních akademických partnerství s předními univerzitami a obchodními školami pro duální a společné studijní programy , což představuje různé příležitosti k získání mezinárodních certifikací a také možnost studia na různých kontinentech. Tato partnerství jsou také nezbytná pro naše programy rozvoje fakult a pomáhají při propagaci mezinárodních akademických projektů a výzkumu.

Co odlišuje EGADE?

  • Aktivní podnikatelské myšlení

Jednou z hlavních hodnot společnosti EGADE je povzbuzovat inovativní vůdce v rámci kultury podnikání, která se stala výrazným obchodem jejích vynikajících studentů a absolventů.

  • Naše globální vize a zkušenosti

Klíčovým rozlišovatelem v EGADE je jeho proslulé globální zaměření a dosah. Díky partnerství s nejprestižnějšími univerzitami a obchodními školami po celém světě poskytuje EGADE svým lídrům, studentům a vedoucím pracovníkům jedinečný přístup a zkušenosti týkající se budoucnosti globálních podniků.

  • Významná mezinárodní fakulta

Hlavním rysem akademické zkušenosti EGADE je přítomnost celosvětově uznávaných členů fakulty, kteří jsou současnými i bývalými řediteli, konzultanty, publikovanými autory a výzkumníky. Tato fakulta přináší své rozsáhlé odborné znalosti do třídy, která transformuje naše vyučování, výzkum a myšlení do smysluplného a vlivného vzdělávání.

  • Inovativní akademický model

Odbornost vynikajících učitelů spolu s vedoucími vedoucími pracovníky v našich akademických programech vede k ideální rovnováze mezi teoretickými a praktickými znalostmi. Našim studentům připravujeme na úspěšnou kariéru spárováním toho, co se učí ve třídě, se skutečnými obchodními zkušenostmi, kde je teorie okamžitě uvedena do praxe.

  • Vyvážený a flexibilní formát

Naše exekutivní programy a magisterské programy na částečný úvazek, které byly navrženy pro studenty, kteří pracují na plný úvazek, poskytují správnou rovnováhu mezi studiem, prací a osobními závazky. Naším cílem je, aby naši studenti dosáhli osobních i profesionálních úspěchů.

  • Pozoruhodné akademické vedení

Pokud jde o přední obchodní vzdělání, EGADE je # 1 obchodní škola v Latinské Americe z několika důvodů. Relevance a inovace našich akademických programů podporují nejen celosvětově renomovaná hodnocení, ale i přední světové akreditační asociace.

Více informací o programech EGADE zde a připojte se školou na LinkedIn , Twitter , YouTube a Facebook.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

EGADE Business School

EGADE Master in Business Management je intenzivní program určený pro začínající profesionály, kteří začínají vysoce růstovou kariéru. Bez ohledu na to, jaké je vaše akade ... [+]

Posilněte začátek své profesionální kariéry

Jednoletý intenzivní kariérní program pro mladé profesionály a absolventy vysokých škol s vysokým potenciálem. EGADE Master in Business Management je intenzivní program určený pro začínající profesionály, kteří usilují o zahájení kariéry na cestě rychlého růstu.

Formát Plný úvazek Doba trvání 1 rok Umístění Monterrey a Guadalajara Příjem programu září Jazyk Angličtina Profesionální zkušenost Nedávní absolventi nebo mladí profesionálové s 0-2 roky praxe na plný úvazek Možnosti pro mezinárodní rezidence Studie globálního ponoření, mezinárodní výměny, globální stáže a možnosti dvojího stupně ... [-]
Mexiko Monterrey Guadalajara
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
EGADE Business School

Master in Finance byl navržen tak, aby poskytoval vedoucím pracovníkům důkladné znalosti finančních trhů a avantgardní přístup ke globálním podnikům. Učební plán tohoto p ... [+]

# 1 program v Mexiku

QS Masters in Finance Rankings 2020

Hlavním cílem Master in Finance je poskytnout vedoucím podnikatelům důkladné znalosti finančních trhů a avantgardní přístup ke globálním podnikům. Tento program byl navržen s ohledem na dva klíčové profily:

Profesionálové s finančním a ekonomickým zázemím, kteří chtějí získat mnohem více specializované znalosti týkající se finančního průmyslu.Profesionálové v pozici příslušného vedení, kteří potřebují přidat finanční dovednosti ke svým manažerským dovednostem, aby podnítili ziskové podnikání.Zkušenosti s nejmodernějšími nástroji

Master in Finance byl navržen tak, aby vám pomohl rozšířit své odborné znalosti v oblasti bankovnictví, podnikového financování a akciového trhu v globálním finančním kontextu pomocí nejnovějších technologických nástrojů pro finanční analýzu; jakož i rozvoj širokého pocitu zodpovědného a etického vedení s vedením špičkových odborníků v této oblasti. Chceme, aby naši absolventi zprostředkovali důvěru při práci s finančními institucemi a při jejich zachování při zachování globální a udržitelné perspektivy svých organizací.... [-]

Mexiko Mexico City Monterrey
Duben 2020
Angličtina,španělština
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Minds Igniting Change

Adresa, 1. řádek
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Mexico City, Mexico City, Mexiko
Adresa, 1. řádek
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Mexiko
Adresa, 1. řádek
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Guadalajara, Jalisco, Mexiko