Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ZKUŠENOST SIST

SIST je první britský vzdělávací institut se sídlem v Maroku, který poskytuje programy z University of Cardiff Metropolitan University vedoucí k mezinárodně uznávaným britským titulům. SIST je také jedinou školou v Maroku, která poskytuje kompletní mezinárodní akreditovaný britský titul s doplněním k magisterskému titulu akreditovanému ministerstvem vysokoškolského vzdělávání.

SIST nabízí britský akademický kurikulum (Foundation Year, BAC 3 a BAC 5), který je dodáván přesně tak, jak je tomu v partnerské univerzitě, se stejnými základními moduly a zaručenou kvalitou, kterou řídí partnerská univerzita. To spadá pod Agenturu pro zajištění kvality ve Velké Británii. SIST zkušenosti v Maroku začaly v roce 2001 v Casablance, 2011 v Rabatu a 2013 v Tangeru. Cílem je postavit se jako špičková obchodní škola v Maroku.

Společnost SIST uskutečnila od svého založení v roce 2001 obrovský pokrok v kvalitě výuky a programů. SIST v současné době provozuje projekty, které se do roku 2020 stanou největší kvalifikovanou britskou školou na Blízkém východě a v severní Africe.

CO DĚLÍTE SISTEM?

Naši studenti mají mnoho různých důvodů, proč se rozhodli zde studovat. Ať už jsou důvody pro výběr SISTu, naši studenti říkají, že když nás opustí na konci kurzu, vzali s sebou vzpomínky na přátelství, teplo a pohostinnost. SIST má mnoho konkurenčních výhod, které jsou následující:

Britské vzdělání!

Britské vzdělání je zaměřeno na procesy a výsledky, na rozdíl od toho, aby zdůrazňovalo získávání specifických poznatků s progresivním přístupem; každá fáze se staví na tom, co přišlo dříve. Některé klíčové principy procházejí celým vzdělávacím systémem: představou, že každý student je jedinečný a že je to důležité; důraz na rozvoj pozitivních vztahů (s učiteli, rodiči, vrstevníky); zaměření na umožnění prostředí (učení se nevyskytuje výhradně ve třídě); a konečně - učení a rozvoj - při pohledu na výsledky a výsledky, ale pouze jako jeden aspekt vzdělávání. Pokud se rozhodnete pro studium na britské kvalifikaci v Maroku, budete mít prospěch ze stejných vysokých standardů výuky, zdrojů a podpory, jaké byste získali při studiu ve Velké Británii.

Zaměstnatelnost!

V dnešní době je těžké uniknout slovu "zaměstnatelnost", ale co pro vás opravdu znamená jako studenta? V SIST se domníváme, že to znamená rozvoj důvěry a schopnosti řídit vlastní kariéru a pozitivně přispět k hospodářství a společnosti. Jedná se o rozvíjení kompetencí a dovedností, které vám pomohou po celý život. K tomu dosáhnete:

  • Vysoce kvalitní kurzy, které mají silné spojení s profesionálním světem
  • Rozsáhlé možnosti pro osobní a profesní rozvoj
  • Podpora řady zaměstnanců, která vám pomohou plánovat dopředu, zamyslete se nad tím, co jste dosáhli, a sdělte to profesionálně potenciálním zaměstnavatelům.
  • Stáže v průběhu výuky na SIST
  • Stáže jsou pro naše špičkové studenty

Nejúspěšnějšími studenty na stále rostoucím konkurenčním postgraduálním trhu práce budou ti, kteří tyto příležitosti co nejvíce využívají od chvíle, kdy dorazí a stanou se odděleny od davu.

Místa

Casablanca

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

Telefonní číslo
+(212)- 5222-11680

Rabat

Adresa, 1. řádek
11 Avenue Allal Ben Abdellah, Rabat, Morocco
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Maroko

Tanger

Adresa, 1. řádek
21 Rue Nador, Quartier Boubana
Tanger, Tangier-Tétouan-Al Hoceima, Maroko