Ostelea Morocco

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

Jsme mezinárodní univerzitní centrum zaměřené na výcvik vedoucích pracovníků, ředitelů a techniků se zaměřením na odvětví pohostinství a cestovního ruchu s nadšením pro dobré služby a multikulturní vizi. Naším posláním je přispívat k udržitelnému sociálnímu, hospodářskému a kulturnímu rozvoji průmyslu odborníků a techniků v oboru. Jsme odhodláni inovovat a podporovat rozvoj dluhopisů mezi společností Ostelea a společnostmi v tomto odvětví, abychom přinesli nové řešení na trhu.

Našim účastníkům se soustřeďuje naše činnost a umožňujeme jim získat příslušné a praktické znalosti. Naše kampusy se nacházejí v Rabatu, správním hlavním městě Maroka, av Casablance, největším městě v zemi.

Ostelea vám dává možnost studovat v zemi, která se může pochlubit nejvíce konkurenceschopným odvětvím cestovního ruchu na světě. Země plná kulturních zdrojů a infrastruktur a která je vysoce přizpůsobena spotřebitelským zvyklostem.

Pořadí: Master v mezinárodním řízení cestovního ruchu. Vyučoval Ostelea a EAE, mezi 100 nejlepších mistrů na světě. Eduniversal Ranking 2015

Metodologie

Jak se studenti učí v Osteleji

Naším cílem je umožnit studentům získat zkušenosti a základní kompetence, které potřebují k výkonu své profese, a tím jim umožnit poskytnout řešení potřeb společnosti ve vztahu k pohostinství a cestovnímu ruchu.

V Osteleji je vzdělávání neustálým a dynamickým procesem, který se rozprostírá od třídy do společnosti, vybavit studenty kompetencemi, které jim umožňují lépe se ovlivňovat s jejich prostředím a dosahovat stanovených cílů.

  1. Hodnocení získaných kompetencí. Posouzení kompetencí umožňuje průběžně monitorovat pokrok studentů a umožňuje jim zjistit jejich současný stav a úroveň zlepšení s ohledem na zavedené ukazatele výkonnosti v oblasti vzdělávání.
  2. Případová studie. Analýza případů umožňuje studentům řešit skutečné případy a získávat schopnosti kritického myšlení, stejně jako zkušenosti, které jim umožňují předvídat různé scénáře a předvídat změny v životním prostředí.
  3. Problémové učení. Prezentace konkrétního problému umožňuje studentům rozvíjet svou analytickou a diagnostickou kapacitu, kritický úsudek a inovace, aby nalezli řešení. Vzhledem k tomu, že studenti rozvíjejí hlubší porozumění problému ve své složitosti, získávají pohled na situace, jimž budou čelit ve svém profesním životě.
  4. Vývoj projektu. Projekty rozvíjené během celého kurzu zvyšují jejich interdisciplinární dovednosti a týmovou práci.
  5. Lidé a hodnoty. Vzhledem k tomu, že znalosti pocházejí od lidí a pohybují se mezi nimi, hodnoty jako zodpovědnost, odhodlání, důvěra a celistvost jsou základem našeho vzdělávacího modelu.

ZDROJE

Škála zdrojů, které Osteria poskytuje studentům, jim umožňuje převést data na informace a znalosti pro efektivnější rozhodování. Mezi klíčové zdroje patří:

  • Tematické prezentace lektorů a odborníků.
  • Případové studie obchodních úspěchů.
  • Makroekonomické analýzy.

ŘADY KONFERENCÍ

V celém studijním programu jsou uspořádány řady konferencí s vedoucími pracovníky, obchodními odborníky a vůdci. Konference umožňují účastníkům získat hlubší přehled o současných záležitostech zájmu. Navštěvují se také návštěvy a rozhovory s odborníky z různých oborů mimo areál.

Cílem je umožnit účastníkům získat informace z reálných situací a úspěšných příběhů v podnikatelském prostředí, získat lepší znalosti o profesionálním prostředí a přijmout síťovou sílu programu mezi účastníky, učiteli a odborníky z odvětví .

VIRTUÁLNÍ KAMPUS

Virtuální areál Osteleje je technologickou platformou, na níž probíhá část každodenní práce studentů. Je navržen tak, aby umožnil studentům přístup k akademickým zdrojům a všem současným informacím o kurzech, poznámkám k třídám, hodnocením, akademickým materiálům a digitální knihovně a umožnil jim přijímat pozvánky na aktivity, akce a konference organizované institucí.

Ostelea Online Campus je navržen s využitím technologie BlackBoard, která umožňuje studentům přístup ke všem svým funkcím odkudkoliv pomocí svých smartphonů, tabletů a dalších zařízení. BlackBoard je v současné době platformou používanou mezinárodně prestižními univerzitami, jako jsou Princeton, Stanford a Duke.

Mezinárodní univerzitní síť

Ostelea má partnerské dohody s téměř stovkou univerzit a obchodních škol po celém světě, včetně 29, které provozují turistiku

Místa

Rabat

Adresa, 1. řádek
Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Maroko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium