Ecole de Gouvernance et d'Economie de Rabat

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od roku 2014, School of Governance a ekonomika Rabat (EGE) se stal politologie škola na Univerzitě Mohammed VI polytechniky. EMA byla založena v roce 2008 nezisková nadace je, nadace pro výuku ekonomie, politické a sociální (FESEPS) s cílem opětovného zavedení školení na vysoké úrovni, politologie a ekonomie v Marocký univerzitní prostředí.

Mohammed VI polytechnická univerzita (UM6P) přijala decentralizovaný model. Jeho hlavní kampus se nachází v samém srdci "Zelené město" v Benguérir. EMA je integrován do sloupu správy věcí veřejných, hospodářský a sociální studia UM6P, v areálu Rabatu, ve kterém se dvě nové školy objevit v 2014-15 se vrátil:

M2S (Moroccan škola sociologie) sektoru na vysoké úrovni v sociálních vědách MSE (marocký School of Economics), věnovaný na vysoké úrovni vzdělání v oboru ekonomie

Politika přijetí je na základě zásluh prostřednictvím soutěže o dostupných školních záznamech. Tato politika hospitalizací i nadále věnovat pozornost rozmanitosti mezi studenty v obou kohort jejich zeměpisného původu a sociální.

Studenti z celé ČR jsou vyškoleni, aby se po boku zahraničních studentů provést semestrů výměna z vysokých škol, které se v souvislosti s partnerství s naší instituce.

Studie je rozdělena do dvou vzájemně se doplňujících cykly:

První kolo (politologie, ekonomie, sociologie, antropologie, historie, cizí jazyky) Druhé kolo prohlubování a profesionalizace diplomů postavena ve spolupráci s mezinárodními univerzitami

Místa

Rabat

Adresa, 1. řádek
Avenue Mohamed Ben Abdellah Regragui
10112 Rabat, Rabat-Salé-Kénitra, Maroko