St Martin’s Institute of Information Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Svatomartinské Institute of IT je licencovaný (licence No: 196) soukromá vzdělávací instituce terciárního Národní komise pro další a vysokoškolské vzdělávání na Maltě, které nabízejí celou řadu mqf Level 5 diplomu a Level 6 a 7 stupňů v oblasti výpočetní a sociálních věd udělený University of London. St Martin je byl zřízen v roce 1985, a začal podporovat programy nabízené přes University of London International v roce 2000.  

St Martin je se etabloval jako jedinečné vzdělávací instituci, na Maltě, na základě závazku kvalitního vzdělávání. To bylo potvrzeno prostřednictvím záznamem o vynikajících výsledků v těchto minulých letech, které vyvrcholily v 70% absolvování studentů z roku 2006 k dosažení prvního vyznamenáním, se dvěma studentů, kteří dostávají tři akademické ocenění, mezi nimi. Předchozí dva roky také byly úspěch s 50% absolvování vyznamenáním.   Je nezbytně nutné, aby věci v perspektivě. Malta je nejmenší člen Evropské unie země s celkovým počtem obyvatel něco málo přes čtyři sta tisíc, s, i když jedna z nejstarších univerzit zřízených rytířů svatého Jana v 16. století. Soutěž pro studenty je tak velmi náročný a úspěch je získané absolventů Svatomartinských má výrazný vliv na otevření sektoru terciárního vzdělávání na Maltě, ze opravdové monopolu do pluralitní prostředí, které bude mít pozitivní vliv na populaci Maltě.  

Tisíce zahraničních studentů jsou přitahovány k Maltě studovat anglicky každý rok, a mnoho z těchto studentů volí St Martin je ke čtení pro kvalifikaci nabízeny prostřednictvím University of London, než se vrátit do své domovské země. To je dobrým znamením pro budoucnost ústavu, a University of London mezinárodních programů na Maltě.

Místa

Hamrun

Adresa, 1. řádek
St Martin's Institute of IT
Schembri Street

HMR1541 Hamrun, Malta

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium